Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blacharz do Nivy


1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kreciqq

kreciqq

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 113 postów
    • Time Online: 1d 11g 19m 6s

Napisany 31 stycznia 2017 - 15:37

Siema,

sprawa wygląda tak, że po 6 latach stania u znajomego blacharza samochód wygląda gorzej niż tam wjechał.Obraz nędzy i rozpaczy w całym tego słowa znaczeniu. Chodzi o to żeby znalazł się ktoś, kto podejmie się wyremontowania tego na częściach, które dostarczę- błotniki, poszycia drzwi, reperaturki, blacha na podłogę itp. itd. Najlepiej ktoś z dojściem do piaskarki żeby wypiaskować ją całą bo trochę się tego i owego nazbierało przez lata użytkowania u poprzedniego właściciela leśnika (szpachla) oraz przez nas (kąpiele w rzekach+6 lat stania bez przykrycia- rdza). Jakiegoś wielkiego spinania się na terminy nie oczekuję, bardziej zależy mi na tym żeby było zrobione dobrze.

W załącznikach jest kilka zdjęć, ale jeśli macie kogoś kto mógłby rzucić okiem na coś takiego to mogę porobić więcej dokładniejszych zdjęć aparatem i wysłać mailem albo po prostu wrzucić auto na lawetę i podjechać z nim.
Auto z Kalisza, ale jeśli ktoś się podejmie mogę ją gdzieś podrzucić- nawet pod Łódź jak będzie trzeba.

Załączone pliki



#2 OFFLINE   MaciejkO

MaciejkO

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • Time Online: 9g 30m 9s

Napisany 08 lutego 2017 - 15:44

Już się chyba nie opłaca tego ratować.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.