Jump to content


Photo

problem z ładowaniem


3 replies to this topic

#1 OFFLINE   Gruszniker

Gruszniker

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 posts
    • Time Online: 31m 4s

Posted 08 April 2016 - 19:37

A więc mam taki mały problemik z malcem.Ostatnio zaczęła mi się żarzyć kontrolka ładowania i akumulator sierozładował, więc myślądem że niema ładowania to sprawdziłem miernikiem i na altku pokazuje mi 36v, i nie wiem jaka przyczyną i jakie rozwiązanie może być. Bym był wdzięczny za każdą pomoc.

#2 OFFLINE   126p elx

126p elx

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 posts
    • Time Online: 21g 18m 19s

Posted 09 April 2016 - 13:04

Najprawdopodobniej masz uszkodzony regulator napięcia i naprawa polega na wymianie regulatora na nowy.



#3 OFFLINE   Gruszniker

Gruszniker

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 posts
    • Time Online: 31m 4s

Posted 09 April 2016 - 14:53

Więc problem rozwiązałem,regulator wymieniłem ale to nie to, więc przeglądnołem przewody i tu jeden przy rozruszniku był przerwany ,obciążeń i zacisnąłem nowe oczko i teraz gra. Dziękuję za odpowiedź.

#4 OFFLINE   turbogaraż

turbogaraż

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 posts
    • Time Online: 9g 21m 54s

Posted 03 May 2016 - 09:40

Więc problem rozwiązałem,regulator wymieniłem ale to nie to, więc przeglądnołem przewody i tu jeden przy rozruszniku był przerwany ,obciążeń i zacisnąłem nowe oczko i teraz gra. Dziękuję za odpowiedź.

Napisałem ci to już kilka dni temu, przewód musi iść od alternatora na rozrusznik, to że wcześniej próbowałeś dać z alternatora na akumulator nie zadziała.  





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.