Skocz do zawartości


Zdjęcie

Felga i opony


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Sobena

Sobena

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
    • Time Online: 4g 44m 28s

Napisany 10 marca 2016 - 19:48

Witam wszystkich! Wiem, że temat oklepany ale naprawdę siedzę od 2 godzin czytam na forach, odgrzebuje tematy sprzed kilku lat i naprawdę opinie są różne. Planuje zakup felg :  Rozstaw śrub : 4x98  Rozmiar : 5,5 x 13". Czy opona 135/80 r13 wejdzie bez ocierania? Mam na myśli przód bo na tyl nie powinno być problemów. Zawieszenie w malcu jest seryjne. Co sądzicie o takiej zmianie przy zawieszeniu seryjnym? Planuję nad delikatnym obniżeniem malca ale najpierw chciałem uzyskać informację na temat opon. 



#2 OFFLINE   KrzysztofElbląg

KrzysztofElbląg

    Zaawansowany

  • Member
  • 215 postów
    • Time Online: 12d 9g 24m 39s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 13 marca 2016 - 17:51

jeszcze brakuje ET felgi :) bo to dużo zmienia   :) ja mam na tyle fele od sejko, oponke 155 i nic nie obciera. musze zrobić testy na przód ale zawsze zapomne :) i na tył planuje wsadzić 14 ale to już dalsza przyszłość :) jak mi sie uda z czasem to jutro się tym zajme :) ale nie obiecuje 


Lepiej grzeszyć i żałować za grzechy,
niż później żałować, że się nie grzeszyło.

#3 OFFLINE   Sierściu

Sierściu

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 267 postów
    • Time Online: 4d 13m 47s

Napisany 31 marca 2016 - 21:01

Ja mam w swoim 14 155/65 i nie obcieraja ;) ale chce zmienic na 55 ale slabo znalezc takie

#4 OFFLINE   fircu

fircu

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • Time Online: 2g 1m 11s

Napisany 09 maja 2016 - 21:57

Dołączę się do tematu. Tez kupiłem malca i chce założyć felgi od poloneza 13".
Chce kupić nowe opony w rozsądnej cenią. Jaki rozmiar wybrać ? Znalazłem na forum takiego malca i bardzo mi się podoba :)

Załączone pliki





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.