Jump to content


Photo

Ułamane wkręty tylnych lamp


1 reply to this topic

#1 OFFLINE   Martyna_Adam

Martyna_Adam

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 posts
    • Time Online: 27m 55s

Posted 09 December 2015 - 20:57

Witam. Mam problem, ponieważ w kupionym przez mnie FL'u z 91 roku nie mogę zdjąć kloszy tylnych lamp (przepalone żarówki). Oryginalne wkręty tych lamp ukruszyły się podczas próby odkręcenia :/ Czy ktoś miał ten sam problem? Jak pozbyć się tych ukręconych wkrętów?

Jestem nowy na forum i z góry dziękuję za wszelką pomoc w doprowadzeniu do nowej młodości naszego malczanka.

Wkrótce dodam post w innym dziale dotyczący zakupu naszej perełki :)

 

PS: z przednią prawą lampą też mam problem. Żarówki są nowe, bezpieczniki nie przepalone a raz się zaświeci raz nie. Nie wiem co jest powodem i od czego to zależy.



#2 OFFLINE   ddzkm

ddzkm

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 513 posts
    • Time Online: 12d 5g 57m

Posted 09 December 2015 - 21:26

Ułamane wkręty da się bez problemu wykręcić :) Rozwal ten ułamany plastik do końca (tylko uważaj, żeby nie połamać samego klosza przy okazji) i zdejmij klosz. Dzięki temu będziesz miał wygodny dostęp do metalowych resztek wkrętu, które możesz uchwycić kombinerkami czy szypcami. Odrobina cierpliwości i dasz radę.

 

Jeśli światła raz są, a raz nie to przede wszystkim przeczyść styki na połączeniach kabli.


Są:
- Pomarańczowy (294) Fiat 126 600 '83
- Niebieski (27) Polski Fiat 126p 650E '89

- Wiśniowy (12) Polski Fiat 126p 600 ' 78

 

Były:
- Kremowy (05) Polski Fiat 126p 650E '90
- Żółty (246) Fiat 126 650E '84
- Błękitny (408) Polski Fiat 126p 650 '78
 
signature.jpg




Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.