Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ułamane wkręty tylnych lamp


1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Martyna_Adam

Martyna_Adam

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
    • Time Online: 27m 55s

Napisany 09 grudnia 2015 - 20:57

Witam. Mam problem, ponieważ w kupionym przez mnie FL'u z 91 roku nie mogę zdjąć kloszy tylnych lamp (przepalone żarówki). Oryginalne wkręty tych lamp ukruszyły się podczas próby odkręcenia :/ Czy ktoś miał ten sam problem? Jak pozbyć się tych ukręconych wkrętów?

Jestem nowy na forum i z góry dziękuję za wszelką pomoc w doprowadzeniu do nowej młodości naszego malczanka.

Wkrótce dodam post w innym dziale dotyczący zakupu naszej perełki :)

 

PS: z przednią prawą lampą też mam problem. Żarówki są nowe, bezpieczniki nie przepalone a raz się zaświeci raz nie. Nie wiem co jest powodem i od czego to zależy.



#2 OFFLINE   ddzkm

ddzkm

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
    • Time Online: 12d 5g 57m

Napisany 09 grudnia 2015 - 21:26

Ułamane wkręty da się bez problemu wykręcić :) Rozwal ten ułamany plastik do końca (tylko uważaj, żeby nie połamać samego klosza przy okazji) i zdejmij klosz. Dzięki temu będziesz miał wygodny dostęp do metalowych resztek wkrętu, które możesz uchwycić kombinerkami czy szypcami. Odrobina cierpliwości i dasz radę.

 

Jeśli światła raz są, a raz nie to przede wszystkim przeczyść styki na połączeniach kabli.


Są:
- Pomarańczowy (294) Fiat 126 600 '83
- Niebieski (27) Polski Fiat 126p 650E '89

- Wiśniowy (12) Polski Fiat 126p 600 ' 78

 

Były:
- Kremowy (05) Polski Fiat 126p 650E '90
- Żółty (246) Fiat 126 650E '84
- Błękitny (408) Polski Fiat 126p 650 '78
 
signature.jpg




Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.