Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeszczep licznika z ccs do el 1999r


2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   hugo 2796

hugo 2796

    Początkujący

  • Validating
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 września 2015 - 13:44

Witam, wiem ze juz jest kilka tematów o tym, lecz są już wygasłem czy niezbyt zrozumiałe. Otóż mam kilka pytań co do założenia licznika z ccs do maluszka el z 1999r.

Czy fabryczne kostki (te 3) idące do licznika malucha pasują do licznika z ccs, czyli czy podpinając je, będą sie zgadzały np kontrolki które mają świecić, czy wskaźnik paliwa będzie działał poprawnie..?

Kolejne pytanie związane jest z podłączeniem obrotomierza. Czy mógłby ktoś jasno powiedzieć jak należy podłączyć ten obrotomierz (najlepiej jakby były zdjęcia), na forum raz mówią ze nie trzeba nic przerabiać, a raz że trzeba dlatego pytam i oczekuje konkretnej odpowiedzi co i jak zrobić żeby działał i pokazywał wiarygodne wskazania.

Co do wskaźnika temperatury chciałbym wiedzieć jaki czujnik zastosować, gdzie go umieścić i jak podłączyć. Pozdrawiam ;)



#2 OFFLINE   hugo 2796

hugo 2796

    Początkujący

  • Validating
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 września 2015 - 18:47

Temat nadal aktualny, najlepiej jakby ktoś kto sie na tym zna i robił juz cos takiego, zrobił jakiś np tutorial to rozwiązało by problem nie tylko mój bo zapewne wiele osób ma taki problem.



#3 OFFLINE   Sobara

Sobara

    Początkujący

  • Validating
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 października 2015 - 01:35

Siemka właśnie jestem po udanej modyfikacji i wszystko hula aż miło.Też miałem z tym problemy bo ta SŁAWNA instrukcja nie jest zwięźle napisana a zdjęcia są w słabej rozdzielczości [email protected] ja coś to pisz bo tu Ci nikt nie odpowie.

Pozdrawiam;)





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.