Skocz do zawartości


Zdjęcie

prośba o pomoc przy felgach :p


3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   misiana

misiana

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • Time Online: 5g 28m 41s

Napisany 20 czerwca 2015 - 16:04

Witam,

Po pierwsze chciałem przeprosić że piszę po raz kolejny o felgach - pewnie już było o tym sto razy, dopiero zaczynam swoją historię z maluszkiem :)

szukałem wiele godzin ale niestety nie znalazłem odpowiedzi, wszędzie czytam o et - na tych zdjęciach tego nie widze.

Chciałem kupić felgi do mojego maluszka od cinquecento i nie wiem czy będą pasowały??? znalazłem kilka zdjęć malucha z tymi felgami ale nie wiem czy ktoś może nie przerabiał, czytałem że ludzie zwiększają otwór centrujący.  wiem że rozstaw śrub pasuje 4x98 :)

 

Czy możecie mi podpowiedzieć czy te felgi się nadają ??



#2 OFFLINE   PiotrAS85

PiotrAS85

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 346 postów
    • Time Online: 8d 1g 6m 45s

Napisany 20 czerwca 2015 - 21:22

można brać,zależy tylko ile sprzedający sobie za nie zawoła ..jaki profil jest na oponie?



#3 OFFLINE   zolo

zolo

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 369 postów
    • Time Online: 4d 2g 43m 30s

Napisany 21 czerwca 2015 - 15:09

Felgi do malucha wejda tylko ze one kiepsko wygladaja. Felgi stalowe ladnie odmalowane sa ladniejsze.



#4 OFFLINE   misiana

misiana

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • Time Online: 5g 28m 41s

Napisany 21 czerwca 2015 - 20:37

Pan chce 300 złza felgi i opony. Niestety opony z tego co czytałem są trochę duże bo 155/70 (podobno przednie trochę obcierają - czy to prawda ?) ale są w miarę nowe, więc zawsze można sprzedać i kupić coś mniejszego. co do wyglądu to mi się podoba, mam towna z 1998 roku i chciał bym żeby był jak najbardziej z tamtych lat, gdyby był starszy to na pewno bym założył fiatoskie 12 a nie te.

dzięki za odpowiedz i proszę jeszcze o info czy potrzebne są jakieś dłuższe śruby jak się zdecyduje ?





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.