Skocz do zawartości


Zdjęcie

klejenie dziurawego przewodu hamulcowego?


33 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Krycha.126p

Krycha.126p

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • :

Napisany 03 kwietnia 2013 - 16:12

też nie mogłem odkręcić. Od cylinderka poszło a dalej już nie mogłem odkręcić wiec odciąłem na śrubę popsikałem WD-40, na drugi dzień walczyłem i poszło. Ciężka sprawa jak długo nie było robione z tym ale da rade to zwalczyć.

#22 OFFLINE   BOLEKlodz

BOLEKlodz

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 395 postów
    • :

Napisany 05 kwietnia 2013 - 11:05

Nasadowym odkręcałeś? Spróbuj trójnik trzymać jakimś innym kluczem płaskim. Albo WD40, albo gorący płyn hamulcowy. nie próbowałem, ale niektórzy piszą, że pomaga.
Daj mi malucha, Nim zwiedzę okolicę.
Będzie wstyd jak wyprzedzę Kubicę
Przez momo kierownicę cały świat jak na dłoni
Chociaż lepiej Brat nie mówić ile ten Fiat ma koni.
- O.S.T.R.
Niedrogi warsztat Łodź - pisac pw :)

#23 OFFLINE   lutek

lutek

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów
    • :

Napisany 05 kwietnia 2013 - 19:59

no walcze i walczę ;/ musze popryskać tym WD bo mam inny penetrator a WD mi brakło . trzymam kluczem francuskim i nie mam dośc miejsca żeby tego odkręcić leżąc. musze jechać do kolegi na kanał i wtedy chociaż sie nie bede denerwował że leże i nie mam jak sie ruszyć .

#24 OFFLINE   motokrzych

motokrzych

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 477 postów
    • Time Online: 2d 19g 41m 10s

Napisany 09 kwietnia 2013 - 20:13

weź sobie stare koła, podnieś wysoko windą i podłóż po 2 pod tylne koła. o wiele lepiej się pracuje.

#25 OFFLINE   lutek

lutek

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów
    • :

Napisany 13 kwietnia 2013 - 17:54

no wiec. byłem na kanale i nic nie dawało rady z odkręceniem tego, już przeciąłem przewód aby oczkowym odkręcić lecz nic.. WD40 też robiłem i nic;/ pisano ze można rozwiercić , dobry to pomysł ? rozwiercić trójnik jakimś wiertłem 4,5 a następnie nagwintować . i tak samo na łączeniu z gumowym wężykiem .

#26 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 13 kwietnia 2013 - 18:21

Staaaary, zrozum, takie drutowanie ZWŁASZCZA HAMULCÓW nie ma sensu. Ja rozumiem, że nikt nie sra pieniędzmi, ale jak dzieją się tam już takie rzeczy, to układ hamulcowy wymaga po prostu remontu. Jak będziesz tak drutować układ hamulcowy, to możesz tym autem zrobić krzywdę i sobie i komuś...
Dodany obrazek

#27 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 13 kwietnia 2013 - 18:32

więcej pierdolenia z rozwiercaniem i gwintowaniem jak te części warte

przewody elastyczne 7zł szt
przewód centralny 20zł
przewód nad bakiem 8zł
przewody na wahaczach 5zł szt
trójnik 10-20zł

#28 OFFLINE   motokrzych

motokrzych

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 477 postów
    • Time Online: 2d 19g 41m 10s

Napisany 13 kwietnia 2013 - 21:50

no wiec. byłem na kanale i nic nie dawało rady z odkręceniem tego, już przeciąłem przewód aby oczkowym odkręcić lecz nic.. WD40 też robiłem i nic;/ pisano ze można rozwiercić , dobry to pomysł ? rozwiercić trójnik jakimś wiertłem 4,5 a następnie nagwintować . i tak samo na łączeniu z gumowym wężykiem .


ja bym tak nie robił.
są dostępne klucze nasadowe do odkręcania zwiedzionych śrub.
mają na każdej ściance po 3 ząbki. są rewelacyjne. polecam. inaczej czeka cię raczej wymiana trójnika. i pewnie resztę przewodów.
Dodany obrazekDodany obrazek

chomik: motokrzych40
516-410-545 (proszę raczej o sms)
Lokalizacja Nowy Sącz małopolska
Dodany obrazek

Na sprzedaż chromowane częci
na chomiku mam to co sprzedaję;)

#29 OFFLINE   lutek

lutek

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów
    • :

Napisany 14 kwietnia 2013 - 07:02

a możesz mi pokazać taki klucz? bo nie szukam i nie bardzo wiem jak go szukać

#30 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 14 kwietnia 2013 - 07:47

Please Login or Register to see this Hidden Content


Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#31 OFFLINE   motokrzych

motokrzych

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 477 postów
    • Time Online: 2d 19g 41m 10s

Napisany 14 kwietnia 2013 - 21:11

http://pl.lmgtfy.com/?q=klucz+do+odkr%C4%99cania+przewod%C3%B3w+hamulcowych

Przyjacielu. Czy mógłbym cię serdecznie prosić, abyś nie wtykał nosa w sprawy o których najwyraźniej nie masz pojęcia, bo gdyby przynajmniej zechciało by ci się przeczytać ze dwie odpowiedzi wcześniej, może doszło by do ciebie, że to pytanie nie było kierowane do ciebie, a twój najwyraźniej pusty baniak nie jest chyba w stanie pojąć co to jest nasadka do odkręcania obrobionych śrub. Ja tobie życzę powodzenia w dogryzaniu innym poprzez właśnie takie irytujące i obniżające poziom twojej inteligencji głupotki.
myślę, że się czegoś nauczysz.

zdjęcia nie mogę znaleźć na internecie.
U mnie w mieście w jednym sklepie widziałem takie próbki do dokręcania obrobionych śrub. były różne rodzaje. jakaś firma sobie wystawiła w celach reklamowych. Była śrubka obrobiona w 85% ale na tokarce. myślę, że to żadna różnica. w każdym bądź razie śrubka wydaje się okrągła. i nasadka praktycznie niczym nie różniła się od zwykłej nasadki przynajmniej na oko prócz tym, że na każdej z 6 ścianek miała po 3 ząbki rowki przebiegające prostopadle do krawędzi łączącej ścianki. mniej więcej 1/3 ścianki od którejś strony. Pójdę do sklepu i zrobię dla cb zdjęcie.
a śrubka była mozno wkręcona a itak dało się odkręcić tylko tą nasadką
Dodany obrazekDodany obrazek

chomik: motokrzych40
516-410-545 (proszę raczej o sms)
Lokalizacja Nowy Sącz małopolska
Dodany obrazek

Na sprzedaż chromowane częci
na chomiku mam to co sprzedaję;)

#32 OFFLINE   dobry

dobry

    Master

  • Member
  • 1 348 postów
    • Time Online: 48d 18g 37m 44s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 14 kwietnia 2013 - 22:11

jedna uwaga i od razu zaznaczam żebyś nie wypisywał mi za chwilę że mam siano we łbie albo wtrącam się w nie swoje sprawy , możesz też darować sobie analizę poziomu mojej inteligencji

pomijając zasadność użycia takowego klucza akurat w tym celu ( być może i zadziała) jeżeli już coś piszesz i twierdzisz że widziałeś , to ja też widziałem i mam jeden komplet ale nie podsuwaj lutkowi tego rodzaju rozwiązań bo on próbuje iść w taniość i napewno nie zakupi sobie nasadek których ceny kształtują się zależnie od producenta:
Jonneswey - 160 zł
Yato 260 zł
Bass 280 zł

ceny za komplet inaczej nie kupisz do sprawdzenia po wpisaniu w wyszukiwarkę "nasadki do zerwanych śrub"
znalazłem jeszcze Unihex za 180zł

a tak na marginesie zrobił się z tego taki temat jakby chodziło o naprawę zderzacza hadronów pod Genewą

COKOLWIEK ROBISZ RÓB TO DOBRZE ALBO DAJ SOBIE SPOKÓJ....

BLACHA LAKIER TAPICERKA http://www.terytoriu...ier-t13294.html

 

Dobry Garage Klinika 126p http://www.terytoriu...p-dobry-garage/

 

ELX 1999/2013 BY DOBRY http://www.terytoriu...bry-t12009.html
Dobry Fiat 126p ST `83 600 http://www.terytorium126p.pl/forum/dobry-fiat-126p-st-83-600-t13452.html
Biały FL kiedyś Człapka http://www.terytoriu...-fl-93-człapka/

 

 


#33 OFFLINE   motokrzych

motokrzych

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 477 postów
    • Time Online: 2d 19g 41m 10s

Napisany 21 kwietnia 2013 - 20:45

jedna uwaga i od razu zaznaczam żebyś nie wypisywał mi za chwilę że mam siano we łbie albo wtrącam się w nie swoje sprawy , możesz też darować sobie analizę poziomu mojej inteligencji

pomijając zasadność użycia takowego klucza akurat w tym celu ( być może i zadziała) jeżeli już coś piszesz i twierdzisz że widziałeś , to ja też widziałem i mam jeden komplet ale nie podsuwaj lutkowi tego rodzaju rozwiązań bo on próbuje iść w taniość i napewno nie zakupi sobie nasadek których ceny kształtują się zależnie od producenta:
Jonneswey - 160 zł
Yato 260 zł
Bass 280 zł

ceny za komplet inaczej nie kupisz do sprawdzenia po wpisaniu w wyszukiwarkę "nasadki do zerwanych śrub"
znalazłem jeszcze Unihex za 180zł

a tak na marginesie zrobił się z tego taki temat jakby chodziło o naprawę zderzacza hadronów pod Genewą


Please Login or Register to see this Hidden Content



Proszę bardzo. Oto klucze o których pisałem. jeżeli interesuje cię kupno takich kluczy, to u mnie w volpeksie można zamówić.

rewelacyjne.

#34 OFFLINE   lutek

lutek

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów
    • :

Napisany 21 kwietnia 2013 - 21:17

wielkie dzięki wszyskim. udało mi sie przytrzymać dobrze kluczem 17 i odkręcić od trójnika ten przewód. Użyłem do tego grzechotki i obyło sie bez kanału. najechałem na 2 płyty chodnikowe i dosyć wysoko by w górze.



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.