Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak świateł awaryjnych


5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Głuchman

Głuchman

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
    • Time Online: 23g 8m 59s

Napisany 14 lutego 2013 - 23:57

Witam, mam następujący kłopot: w moim FL-u z '94 roku zginęły mi światła awaryjne. Kiedy chcę je włączyć, to cały czas świeci się kontrolka od awaryjnych a poza tym nic się nie dzieje. Dodam, że kierunkowskazy działają poprawnie. Z góry dziękuje za pomoc :)
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   Monci

Monci

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 98 postów
    • Time Online: 17m 59s

Napisany 15 lutego 2013 - 00:19

Są dwa inne bezpieczniki od kierunkowskazów i od awaryjnych, sprawdź może coś z tym nie teges... Możliwe też że coś z masą jest nie tak, skoro na liczniku Ci się świeci a nie mruga tzn że przerywacz może być walnięty... Ale jak włączasz normalne kierunki to normalnie działa? - Sprawdź masę i bezpieczniki na początek... Może po prostu gdzieś wtyczki zaśniedziały?

Miałem tak kiedyś w poprzednim maluszku, nie działały awaryjne a kierunki normalnie, bezpiecznik był walnięty...

#3 OFFLINE   Głuchman

Głuchman

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
    • Time Online: 23g 8m 59s

Napisany 15 lutego 2013 - 11:24

Kierunki działają bez zarzutu, kontrolka "miga", wszystko jest w porządku. Co do przerywacza to muszę gdzieś kupić :wink: Jak poczynię jakieś postępy dam znać. Nie mniej dziękuje za odpowiedź :)
Dodany obrazek

#4 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 15 lutego 2013 - 19:51

na 99% przerywacz kaput

#5 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 16 lutego 2013 - 00:36

Stawiałbym na przerywacz, w malcu nie miałem przypadku stałego palenia się kontrolki,ale w golfie spowodowało to zbyt niskie napięcie akumulatora, wiec jeśli okaże sie, że wymiana przerywacza nie poskutkuje, to sprawdź spadki napięć w instalacji.

#6 OFFLINE   Głuchman

Głuchman

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
    • Time Online: 23g 8m 59s

Napisany 16 marca 2013 - 19:33

Wiecie co, ostatnio miałem chwilę i zabrałem się za to. Przyczyna była banalna: wypięty kabelek od przerywacza kierunkowskazów :oops: Dziękuje wszystkim za odpowiedzi i proszę moderatora o zamknięcie :)
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.