Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woofer pod siedzenie?


38 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 24 czerwca 2012 - 13:48

Opłaca się kupować woofer pod siedzenie? Ceny są dość przystępne ale jak to się ma do jakości? Miał ktoś coś takiego? Opłaca się takie coś kupować? Myślę nad tym bo zależy mi na tym żeby 4 osoby weszły bez problemu. Np coś takiego?

Please Login or Register to see this Hidden Content



#2 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 czerwca 2012 - 13:57

FACEPALM :crazy: Odpuść sobie...

#3 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 24 czerwca 2012 - 14:35

FACEPALM :crazy: Odpuść sobie...


Wszystkie produkty tego typu mam odpuszczać czy jak dorzucę trochę kasy to da się znaleźć coś sensownego. Nie chcę zbytnio montować subwoofera na tylne siedzenie bo to ma być w St-ku i już zestaw na przód mi nie pasuje ze względu na to że będzie go widać ale tutaj trzeba niestety tak zrobić.

#4 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 24 czerwca 2012 - 21:25

ani to to nie gra ani nie wygląda, piotrekwielki miał coś takiego

#5 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 24 czerwca 2012 - 21:44

Dobra to w takim razie odpuszczę sobie woofer. Jutro powinien przyjść zestaw Helix B62C więc zobaczę jak to będzie sobie radzić. A co do montażu to nie mam dystansów do nich, da się gdzieś kupić gotowe dystanse?

#6 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 czerwca 2012 - 21:51

Allegro.pl :roll: :roll:

#7 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 24 czerwca 2012 - 22:07

eeej, mój fajnie wyglądał
Dodany obrazek

grał głośno ale tępym basem - bolącym :D no i właził na styk pod siedzenie malucha, to co pokazujesz nie zmieściło by się chyba nawet
MAŁY, ALE WARIAT

#8 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 24 czerwca 2012 - 22:44

Maluch jeśli chodzi o robienie audio, żeby to i grało i wyglądało, to jest dość ciężkim tematem... Jak się chce mieć dobrej jakości dźwięk to niestety, ale nawet głośnik za milyjony bez odpowiedniej skrzyni nie zagra dobrze.
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 25 czerwca 2012 - 00:43

miałem coś takiego blaupunkta, słabo to grało :P szkoda pieniędzy.
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek

#10 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 25 czerwca 2012 - 07:51

A znajomy wozil subwoofer w bagazniku i przez wyciety otwor mu gralo do srodka auta :P
Dodany obrazek

#11 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 25 czerwca 2012 - 16:27

A znajomy wozil subwoofer w bagazniku i przez wyciety otwor mu gralo do srodka auta :P


Może to i jest jakieś wyjście ale nie chciał bym ciąć St-ka, już mnie trapi myśl że muszę wywiercić dziury w boczkach i drzwiach(no ale inaczej nie uzyskam efektu). Tylko teraz się zastanawiam czy moje tandetne radio pociągnie sam ten zestaw na przód (Peiying-3121). Podłączał ktoś pod to jakiś zestaw?

#12 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 25 czerwca 2012 - 16:54

w twoim przypadku najlepszym wyjściem byłaby skrzynia na tylną półkę, wtedy obyłoby się bez wiercenia i cięcia budy

#13 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 25 czerwca 2012 - 18:19

w twoim przypadku najlepszym wyjściem byłaby skrzynia na tylną półkę, wtedy obyłoby się bez wiercenia i cięcia budy


Kolejny prawie dobry pomysł:) Tylko że to ogranicza dość znacznie widoczność a ja w tej chwili mam tylko jedno lusterko(+ w środku wsteczne). Więc ta opcja też raczej odpada, poza tym te półki nie wiem dlaczego ale nie podobają mi się. Spróbuję ogarnąć jakieś boczki od St-ka ze złomu i w nich będę wiercić dziury a w razie czego będę mieć oryginalne.

#14 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 25 czerwca 2012 - 18:24

Tylko że to ogranicza dość znacznie widoczność

Żyj dalej w błędnym przekonaniu...

#15 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 25 czerwca 2012 - 18:59

wow12911 aż tak bardzo nie ogranicza, jak chcesz robić w boczkach to weź byle jakie boczki i pobaw się włóknem szklanym i żywicą

#16 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 25 czerwca 2012 - 19:37

No dobra może nie zasłania całej szyby ale trochę tak, poza tym jak wcześniej pisałem nie pasuje mi w St-ku półka na głośniki z tyłu. Tam może być piesek, figurka 126p ale nie głośniki:) Robię w boczkach a jeśli to mi nie wystarczy to jakiś nieduży woofer na tylną kanapę wrzucę ale to też ostateczność.

#17 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 25 czerwca 2012 - 20:37

No dobra może nie zasłania całej szyby ale trochę tak, poza tym jak wcześniej pisałem nie pasuje mi w St-ku półka na głośniki z tyłu. Tam może być piesek, figurka 126p ale nie głośniki:) Robię w boczkach a jeśli to mi nie wystarczy to jakiś nieduży woofer na tylną kanapę wrzucę ale to też ostateczność.

Twoje rozumowanie jest jak dla mnie dziwne, mówisz że półka z głośnikami nie pasuje, bo to ST, a Ty chcesz w boczki pakować głośniki ... bezsensu !
Jak ST to unitra i głośnik w oryginalne miejsce w półeczce z przodu.

#18 OFFLINE   wow12911

wow12911

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 268 postów
    • :

Napisany 25 czerwca 2012 - 21:04

Napisałem że nie bardzo mi pasują głośniki w boczkach ale innego sensownego miejsca nie znam. Nie chcę żeby rzucało się na pierwszy rzut oka że ma on jakieś audio. Półka jest zbyt widoczna, a co do unitry to mam działającą i włożę ją na swoje miejsce ale jak ogarnę sobie jakąś dodatkową półkę obok kolumny kierowniczej na współczesne radio. Ale ok zakończmy ten temat już bo do niczego nie prowadzi.

#19 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 26 czerwca 2012 - 10:57

Inaczej, Ty chcesz, żeby cokolwiek Ci w ogóle grało, czy żeby napierdalało jak dobrze zrobione audio? Bo jeśli to drugie, to niestety się nie da zrobić tak, żeby nic nie było widać. Bo głośnik żeby zagrał dobrze, musi mieć swoją odpowiednią skrzynię.

Nie wiem jak tam jest w STku, ale czy w oryginalnym miejscu na głośnik jest dość miejsca, żeby wsadzić tam coś sensownie grającego? Ja kiedyś miałem taką wizję, w elegancie co prawda, żeby kupić sensownie grające głośniki, żeby zmieściły się w oryginalne miejsce na głośnik, a z drugiej strony dorwać na jakimś ebayu czy gdzieś półkę z angielskiego malucha, odpowiednio przyciąć ją, żeby było miejsce na kolumnę kierowniczą i zamontować od kierowcy. :P
Dodany obrazek

#20 OFFLINE   dieludolfs

dieludolfs

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów
    • Time Online: 54m 4s

Napisany 12 lipca 2012 - 17:31

Sam się zastanawiam nad jakimś skromnym subwooferem do malucha ST, mam dwie małe kolumienki na tylnej półce 10cm 15W max :mrgreen: no i takie same głośniki chcę włożyć jeszcze w przednie drzwi, żeby mieściły się bez dystansów. Problem w tym, że w maluchu nie mam praktycznie wcale niskich tonów, dlatego myślałem nad takim subwooferem pod siedzenie (tyle że nie mam zamiaru pakować co najmniej 200zł na takie coś), dlatego myślę o zamontowaniu subka z kina domowego za siedzeniem. Testował ktoś takie coś? Od razu mówię, że nie potrzebuję super dobrego audio co trzęsie całym samochodem, tylko coś co nie rzuca się w oczy a zagra.
Dodany obrazek

Das Auto ist nicht schlecht...



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.