Skocz do zawartości


Zdjęcie

Centralny + Alarm


31 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 18 września 2011 - 00:48

Witam, poszukuję centralnego z alarmem do mojego maluszka.. nie wiem czy te które są na allegro pasują do maluchów a konkretnie zastanawia mnie wielkość silniczków.. Tak więc proszę o pomoc w znalezieniu aukcji która pasowała by do mego elegancika bo ostatnio ktoś mi się "wkraaaaaaadł" buuuu i zajebał mi sentymentalną bluzę :(

PS: Jeżeli jest możliwość i w sumie mocno mi na tym zależy to fajnie było by z funkcją bagażnika, jeżeli da się w ogóle coś takiego zrobić to mój brat to zamontuje, po prostu nie chce kupić czegoś co mi nie wejdzie w drzwi.

PSPS:Trochę to zagmatwałem ale jestem zmęczony... dobranoc i czekam na odpowiedzi, z góry DZIĘKUJE

#2 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 18 września 2011 - 07:19

Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content


Please Login or Register to see this Hidden Content



Przykładowe aukcje. Generalnie z takich tanich centralnych+alarmów szukaj firmy stig. Ja takie zamontowałem i do malucha i do Punto i sprawują się bardzo dobrze.

Nie widzę akurat nic tańszego, mi się udało kupić cały komplet za 90zł + przesyłka (może jakaś promocja akurat była).

W montażu bardzo łatwe, przewody są długie, więc możesz montować w którym miejscu Ci się podoba, jest ładnie rozrysowany schemacik, kable są kolorowe (plus w przypadku samodzielnego montażu, minus jeśli złodziej znajdzie centralkę, od razu kapnie się jak ją rozbroić).

Popatrz sobie na jeszcze inne aukcje, bo są różne piloty i same centralki też jakoś tam minimalnie się funkcjami różnią.

Jedyne co - nie kupuj pilota ze scyzorykiem, bo te sprężynki i reszta mechanizmu od scyzoryka są zrobione z gównolitu i po kilkudziesięciu otwarciach/zamknięciach się psuje, będzie Ci się scyzoryk co chwilę otwierał w kieszeni i będzie tylko wkurwiać.
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 18 września 2011 - 08:44

Dziękuje i czekam na dalsze odpowiedzi, zniosę koszty do 200 zł. Tak jak wyżej pisałem zależy mi na 3 silniczkach i dodatkowym przycisku otwierania bagażnika ;] może jakoś da rade to zamontować... A co do tego pilocika z wyskakującym kluczykiem, to naprawdę takie gówno? mój brat ma ok. 2 lat i ni mu się nie psuje, wygląda jak nówka i w ogóle git ;p

#4 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 18 września 2011 - 11:38

tez mam alram + centralny stiga. Niestety u mnie jakos po 2latach przestalo dzialac do konca tak jak powinno. Czujniki w drzwiach niereaguja po uzbrojeniu alarmu, lampa led nie blyska i czujnik drgan tez przestal dzialac :/
Dodany obrazek

#5 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 18 września 2011 - 19:11

mhm, kurczę.. chciałbym coś droższego ale fajniejszego... jakieś inne propozycje? czy tylko ten Stig? No i z tym bagażnikiem.. słyszał ktoś o tym żeby ktoś tak miał? robił już ktoś coś takiego?

#6 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 18 września 2011 - 19:44

Dziwak a powiedz mi po co Ci otwieranie bagażnika z pilota? :crazy: to jest aż tak niezbędne?? :P
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek

#7 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 18 września 2011 - 21:00

droższego ale fajniejszego



Ty faktycznie jesteś dziwak. :o Co może być fajnego w alarmie? :o Droższe alarmy będą się różnić tylko tym, że będą miały jednokolorowe przewody, dzięki czemu ewentualnie trudniej będzie złodziejowi go rozmontować. Aczkolwiek w przypadku malucha dla wprawnego złodzieja ŻADEN alarm nie będzie w stanie go zatrzymać, więc możesz wydać i 1000zł na alarm a samochód nigdy nie będzie bezpieczny.

A otwieranie z pilota bagażnika będzie Ci ciężko zrobić, bo tak średnio jest jak zamontować siłownik do zamka od bagażnika.
Dodany obrazek

#8 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 18 września 2011 - 22:03

Please Login or Register to see this Hidden Content



Ten będzie ok?

#9 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 18 września 2011 - 22:25

Jedyne co - nie kupuj pilota ze scyzorykiem, bo te sprężynki i reszta mechanizmu od scyzoryka są zrobione z gównolitu i po kilkudziesięciu otwarciach/zamknięciach się psuje, będzie Ci się scyzoryk co chwilę otwierał w kieszeni i będzie tylko wkurwiać.



Ale rób jak tam uważasz. Ja mam scyzoryk i żałuję. ;)
Dodany obrazek

#10 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 18 września 2011 - 23:02

Przemyślałem sprawę i masz rację, jutro jadę do sklepu kupić coś w tym stylu, bo podobnież gen gość ma sklep w łodzi:

Please Login or Register to see this Hidden Content



#11 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 19 września 2011 - 10:57

tak tak, ma sklep w łodzi, ma wschodniej. Tylko, polecam pójść obejrzeć zestaw w sklepie, i zamowic przez internet, i odebrac osobiscie w sklepie :) wyjdzie taniej :twisted: w sklepie chyba wszystko ma 10 20 złotych drożej, kilka bajerów kupiłem u niego i zawsze tak robiłem :)
MAŁY, ALE WARIAT

#12 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 21 września 2011 - 22:03

Tak jak Piotrwielki polecił.. pojechałem do ich biura, powiedziałem co potrzebuję i dostałem ;] Brat właśnie finalizuję prace przy malcu, centralny działa pięknie... cyk pyk cyk pyk xD bawiłem się tym dziś cały dzień.. niby nic wielkiego a tak cieszy.. nie będę już musiał biegać dookoła ;] no a z tym bagażnikiem to mam już wszystko zamontowane, tylko że chwilowo jest na przycisk który znajduje się w aucie.. czyli różnica jest taka że nie ciągnę za linkę tylko klikam i się otwiera.. A jest tak ponieważ: Pan który mi to sprzedawał powiedział że w tym co dostałem wszystko jest a nie ma jednego przekaźnika który jest tu potrzebny żeby otwierał się z pilota.. I tak PS: chwilowo mam bardzo chujowe przejście kabli z drzwi do wnętrza auta... ponieważ wczoraj było już późno i brat nie chciał już wiercić no i nie miałem "harmonijki" gumki żeby to zamontować to porozcinał mi tapicerkę w drzwiach ;p i kable są w takiej chujowej rurce z castoramy.. co wygląda dość komicznie ;]

PODSUMOWUJĄC:
+centralny ^^
+alarm
+bagażnik na silniczek
+wybebeszony zamek od kierowcy który otwierał się prawie że śrubokrętem
+z 2 kluczyków zrobił się 1
+ludzie pod blokiem i w pracy uśmiechali się dziś jak otwierałem malca z pilota xD jeden pan nawet mnie zaczepił pod blokiem i zaczął nawijać o swoi malcu ;p

-chujowe przejście kabli z drzwi do auta (zrobię to w ciągu kilku dni)
-bagażnik na guzik a nie na pilota (to również zrobię w ciągu paru dni)

Jeżeli komuś się chciało to czytać to fajnie xD.. a jeżeli kogoś to interesuje to wszystko kosztowało mnie 200zł

#13 OFFLINE   Damiano

Damiano

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 357 postów
    • Time Online: 5g 43s

Napisany 22 września 2011 - 11:26

ja też się przymierzam do czegoś takiego, tylko bez bagażnika :P pogadamy na manu:D
Nie ważne czym, ale jak jeździsz...

Dodany obrazek

#14 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 05 października 2011 - 21:50

Efekt:


#15 OFFLINE   młody2

młody2

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 897 postów
    • Time Online: 2d 9g 57m 21s

Napisany 05 października 2011 - 22:14

fajny pomysł ja zamątuję sam alarm bo otwieranie z kluczyka ma w sobie cos

#16 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 06 października 2011 - 20:45

A jakiej firmy jest w końcu ten alarm? ;)


A teraz pozwolę sobie offtopnąć.
Dziwak, jak byś miał chwilę, możesz sprawdzić na tabliczce znamionowej jak się nazywa i jaki jest kod lakieru Twojego samochodu? Ewentualnie jak ktoś wie to mógłby podpowiedzieć? Ale nie "wydaje mi się", chcę pewne odpowiedzi. :)
Dodany obrazek

#17 OFFLINE   PimpQ

PimpQ

    Kawasaki Power:)

  • Member
  • 1 213 postów
    • Time Online: 11g 7m 33s

Napisany 06 października 2011 - 23:06

Trzeba bylo sobie jeszcze siłownik założyć, żeby klapa się do góry podnosiła sama :mrgreen:
Podpis został wyłączony przez Administratora

#18 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 07 października 2011 - 07:17

jakaś sprężyna by wystarczyła

#19 OFFLINE   Dziwak

Dziwak

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 131 postów
    • :

Napisany 08 października 2011 - 08:33

Tzn jest jeszcze w planie żeby odpalał z pilota.. ale musiałbym go zostawiać na ssaniu ;p
Alarm jest firmy Stig, tak jak mi tu polecaliście ;p mimo iż musiałem jechać przez pół miasta to to zrobiłem.. powiedziałem co chce i mi to dali ;p A z lakierem to musisz kaszlak_maniak wstrzymać się do wieczora bo teraz spierdzielam do roboty.

Edit: Sprawdziłem, jest to kod 511, przy okazji znalazłem fajną stronkę

Please Login or Register to see this Hidden Content

Moim skromnym zdaniem był bardzo dobrze pomalowany.. ale to chyba nie jest powód do smutku... Dziś np pojechałem do firmy która przyciemniła mi szyby i zgłosiłem reklamacje tylnej.. okazało się że to nie ich wina tylko dziurki w szybie po jak to powiedział pan X "wypalone od iskier spawarki" więc skoro było coś w środku spawane to widocznie był ogólnie dłubany... zobaczymy ;p w tym tygodniu przerejestruje go i wtedy pojadę do poprzedniego właściciela dowiedzieć się o jego przeszłości.

#20 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 08 października 2011 - 16:15

wybebesz środek to sporo się o nim dowiesz



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.