Skocz do zawartości


Zdjęcie

mały, ale wariat Piotrekwielki


374 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 02 stycznia 2011 - 19:31

Przedstawiam wam moje cudo które przygarnąłem z parkingu osiedlowego w Łodzi (co prawda nie mam pojęcia jak taka perełka mogłą wam przejść obok nosa) zakupiony z ogłoszenia mototo :) ogłoszenie bez zdjęć, do obejrzenia nakłonił opis w którym był zawarty przebieg autka 30 tys!! co nie było prawdą miał
29 500 :D rocznik 93 wnętrze praktycznie nie zużyte, wszystko sprawne/

Podłoga jak z salonu (jak żyje nie widziałem oryginalnie lepiej zachowanej podłogi), wszędzie farba zawieszenie bez luzów, jedynie na kierownicy (kolumna) zresztą miał niecałe 30tys i było to naprawde widoczne. Jedna dziura, jakby ktoś specjalnie przedziurawił drzwi i spryskał roztworem soli
Z relacji właściciela maluszek dwa lata stał tylko przetaczany i odpalany gdyż właściciel zmarł i samochód opuścił garaż... maluszek pomatowiał(po pol godziny polerowania wyglądał jak nowy:) zdjęcia miesiąc po zakupie(2008r) kiedy miałem go już sprzedać, na szczęście nikt nie kupił :) silnik trochę poplamiłem olejem osobiście gdyż ustawiałem zawory w zimie na parkingu no ale później dodam zdjęcia stanu obecnego.
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

#2 OFFLINE   jjarzombekk

jjarzombekk

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 825 postów
    • Time Online: 13g 48m 15s

Napisany 02 stycznia 2011 - 19:49

Pozytywnie:D Łódź rośnie w siłę:D
Zapraszamy na jakiegos spota

#3 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 02 stycznia 2011 - 19:58

Kiedy już się zdecydowałem na to, że pozostanę z moim samochodem :) trochę go dofinansowałem:

-opony wielosezonowe 4szt
-plan głowicy bodaj 1mm+docieranie zaworów,
-obrotomierz cyfrowy ze wskaźnikiem ładowania(przydatny)
-wskaźnik temperatury silnika(nie piszę oleju gdyż czujnik wkręcony jest korpus pompy oleju)
-Halogeny, bardziej wyglądają (110w to zbyt duży cios dla akumulatora) choć nie raz w trasie mi baaardzo pomogły :)
-reperacja podszybia z tyłu(po swojemu poprawiony odpływ:)
-sprzęgło +cały jego osprzęt
-zabezpieczenie profilaktyczne całego podwozia bitexem.
-nowy seryjny wydech
-regeneracja alternatora (łożyska, uzwojenia, diody)-spaliły się uzwojenia, jakim cudem???
nidługo mam zamiar wymienić rozrządu łańcuszek (choć podobno jeszcze za wcześnie, ale jak lubię gdy mi silnik pracuje ladnie a nie dzwoni), niestety łożyska przód, oraz uszczelnić skrzynie bo z wałka głównego coś rzucać zaczyna.
Dodany obrazek

niestety wszystkie naprawy mam możliwość wykonać tylko na warsztacie w domu (Przysucha 120km od Łodzi) a Tutaj w Łodzi zaplecze mechaniczne kończy się na skromnej skrzynce z narzędziami oraz na podnośniku na parkingu...mimo to dzielnie bierzące regulacje i naprawy jakoś daje rade wykonywać :)

Dodany obrazek

#4 OFFLINE   jjarzombekk

jjarzombekk

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 825 postów
    • Time Online: 13g 48m 15s

Napisany 02 stycznia 2011 - 20:28

widzialem dzisiaj ten samochodzik na manchatanie zaparkowany byl :D

#5 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 02 stycznia 2011 - 20:30

Moim zdaniem to ten licznik się już raz się obrócił, ale to tylko moje przypuszczenie. Mimo wszystko auto wygląda całkiem przyzwoicie. Masz jakieś lepsze fotki radia? Ciekawie to wygląda. ;)
Dodany obrazek

#6 OFFLINE   Low&Adrian&Slow

Low&Adrian&Slow

    Jade wolno bo mi wolno.

  • Member
  • 1 820 postów
    • Time Online: 13g 6m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 02 stycznia 2011 - 20:30

daj mu wszędzie białe klosze z przodu i boku a z tyłu biało czerwone 50/50 :)
jakbyś chciał takie lampy to mam taki zestaw :) PW jak co ;)
a maluszek bardzo podobny do mojego :) czyli bardzo ładny :D

Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków... pojeździć się da, ale jednak czegoś brakuje..
uz24f2cs.jpg


#7 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 02 stycznia 2011 - 20:51

jjarzombekk z chęciąna jakimś spocie się pojawie, jeżeli nie przegapie przy moim szczęściu,kaszlak_maniak daje swoją głowe że się nie obrócił :) osobiście zdzierałem folie z elementów tapicerki, no i zero wytarcia kierownicy, siedzeń, znikome wytarcia lewarka, i ogólny stan osprzętu:) tak jak to się wsiada do nowego samochodu to się czuje tak i wtedy się czuło. radio chrysler, fajnie wygląda ale trzeba przerabiać konsole, mogę odstąpić radio za konsole w dobrym stanie ;D
razor34 ja jestem zwolennikiem pomarańczowo-czerwonych miałem okazje zmienić (dostałem w tył na skrzyżowaniu) i do tej pory szukam ładnych lamp na dwa wkręty, gdyż obecnie mam od eleganta i średnio mi pasują...

#8 OFFLINE   Szczepan

Szczepan

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 664 postów

Napisany 03 stycznia 2011 - 17:05

Rób rób zobaczymy jak ci on wyjdzie mam nadzieje ze będzie ładny jak nasze czerwone FL :P
Ale perełka jest ładna :D
Dodany obrazekDodany obrazek
D'N'B-Dobry bass cały czas :D
Nadworny awanturnik :mrgreen:

#9 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 03 stycznia 2011 - 20:28

Prześliczny jak na razie. Wyjmij tapicerkę podłogową i skrupulatnie ją wypierz.
Wypierdol też te idiotyczne kołpaki - poszukaj oryginalnych dla FL'a z tego rocznika.
I jeszcze ta debilna naklejka na tylnej szybie - remiza w chuj.
Oprócz tego naprawde fajnie utrzymany.
On chyba stał pod blokiem, prawda?

Generalnie chujowo że już dostałeś w tył w tak utrzymane auto :ble:

#10 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 03 stycznia 2011 - 20:50

Moch kołpaki lepiej wyglądają niż brudne złuszczone felgi, w przyszłości mam zamiar doprowadzić je lakierem porządnie... nie są tragiczne przecież nie próbują być alusami:D a naklejka zostanie to była moja świadoma inwencja i mnie osobiście bardzo się podoba, kwestia gustu, oraz poczucia humoru, nie jednokrotnie spotkałem się z pozytywną reakcją innych kierowców na drodze na jej widok.
amen
MAŁY, ALE WARIAT

#11 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 03 stycznia 2011 - 21:02

Szukaj "szarej" stali - nówek na allegro, albo po dziadach.
Warto - i konserwuj samochód.

P.S. Utrzymuje moje zdanie co do wlepki :mrgreen:

#12 OFFLINE   DJ Turn

DJ Turn

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
    • Time Online: 3g 48m 4s

Napisany 03 stycznia 2011 - 21:09

halogeny wypierdolic, kolopaki tez , za duzo chujstw mu dajesz, ja jakbym mial takiego z takim przebiegiem to bym go na serie zostawil , ewentualnie jakis fajny alum zalozyc ale halogeny jeszcze z tym chromowanym gownem wygladaja jak auta na spocie remizowcow dyskotekowcow. Bez kitu . :roll:

#13 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 04 stycznia 2011 - 09:25

DJ Turn widzę ze wiele wiecie o tych remizach ze tak wszystko o ich samochodach obcykane ;D
Tutaj bez ostrych słów krytyki, żaden samochód się nie obejdzie :)Aale w końcu to wolny kraj (chyba)
nie rozumiem co CI w halogenach nie pasuje ale o gustach się nie dyskutuje, uważam że mój samochód jest jak najbardziej seryjny, i jedyne co widać ze zmian to te halogeny. temperatura jest bardzo przydatnym elementem i w oczy się nie rzuca gdyż wskaźnik jest od cc, tak samo jak i obrotek z ładowaniem(mały a pożyteczny) gdyż często występującym problemem jest brak owego ładowania i wole mieć to wszystko pod kontrolą gdyż mój samochód nie jest tylko do oglądania lecz także i do jeżdżenia, i kilka razy do roku pokonuje jednorazowo trasy rzędu 300 km w jedną stronę i nie chciał bym mieć problemów z powrotem, poza tym 2 razy w mies jeżdżę do rodzinnego domu (120km w jedną stronę).
co do alusów, nie stać mnie na takie jakie by mi się podobały (jakieś kute albo klasyki i napewno nie od cc ani jakiegoś poloneza gdyż alus ma wyglądać a nie tylko się nazywać) i jak już wspomniałem te oto kołpaczki pasują mi o wiele lepiej od zaniedbanej felgi którą kryją, nie to żebym darzył je sympatią...btw wydaje mnie się tu coś, że z reguły plastikowym kołpakom przeciwstawia się ktoś...

Mochco do felg, tak jak piszesz ale wole swoje odnowić, PONIEWAŻ
a- taniej to wyjdzie
b- dobiore podobny lakier jak org. (mam taką nadzieję)
c- mam zamiar troche je pogłębić (czy się to będzie wam podobało czy nie i tak to zrobie :D)
d- taniej to wyjdzie
c- dłużej wytrzyma lakier
d- taniej to wyjdzie :)

samochód przed zimą został zakonserwowany, profile zamknięte podwozia specjalną dyszą nawet,
niestety parking robi swoje i dostałem drzwiami i mam wgniotke, anie tego naciągnąć, jakoś od środka wyklepać czy co. Okrutne jest to, gdy tak dbasz o samochód, a podjedzie jakiś bezmózgi imbecyl i przypierdondoli drzwiami tak... że aż płakać się chce... jeszcze troche w tej Łodzi i po mimo braku rdzy będę u lakiernika, już w dupę dostałem i dobrze nie naprostowałem....a tu o...

WLEPA ZOSTAJE

przykro mi ale macie remizowca na forum !!!WIEŚ ŚPIEWA I TAŃCZY!!!
jeśli wlepa i halogeny to jest tego oznaka... przyznaje że bardzo mi odpowiadają i przyjmuje ten status.

"jeżeli wszyscy dookoła Ciebie są nienormalni to...lepiej sprawdz czy wszystko z tobą jest w porządku"
MAŁY, ALE WARIAT

#14 OFFLINE   DJ Turn

DJ Turn

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 postów
    • Time Online: 3g 48m 4s

Napisany 04 stycznia 2011 - 10:34

Wyjebaj halogeny i nie bede sie czepial ;) serio , one nie pasuja.Maja chromowana obwodke a ty w malcu oprocz nich nie masz nic chromowanego i poprostu to ze soba nie wspolgra :wink:

#15 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 04 stycznia 2011 - 11:28

czepiaj się ile chcesz :) mi współgrają z hologramami na rejestracyjnych znakach oraz polerowanym wnętrzem tłumika :D chrom jako dodatek nie musi mieć niczego wspólnego z kolorem pojazdu...srebrne koczyki czy tez bransoleta przeszkadzają Ci u kobiet?? ;D ja nie wykrywam w tym problemu po prostu, przecież możemy mieć różne zdania.. a zapewniam Cie że nie zdejmę ich pod wpływem Twego ;)
pzdr
MAŁY, ALE WARIAT

#16 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 04 stycznia 2011 - 13:14

To jest akurat fakt. Gdyby te halogeny nie były w chromie, to pewnie wyglądałoby to o wiele lepiej. Może poszukasz drugiego kompletu halogenów? Nie jest to jakiś majątek a na zwykłych będzie to wyglądać o wiele lepiej. ;)
Dodany obrazek

#17 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 04 stycznia 2011 - 13:36

kiedy mnie się plastikowe nie podobają no i z polonezem się kojarzą, wybaczcie, ale zostają ;)
Na Wasze nieszczęście bardzo mi to odpowiada, i będę jeździł czerwonym maluchem z kremowymi czy tam beżowymi halogenami, które mają chromowane obramówki szkieł, które wg mnie. (i chyba tylko mnie:) bardzo ładnie się prezentują. dalsze sugestie na ten temat niechaj pozostaną tylko i wyłącznie waszą opinią bez jakiegokolwiek nakłaniania mnie do zmiany tudzież demontażu.
Uparty?? no ale takie mam zdanie i nie zmienicie tego :mrgreen: , a jestem przeraźliwie asertywny:)
pokój wam wszystkim :D
MAŁY, ALE WARIAT

#18 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 04 stycznia 2011 - 14:46

Czemu z polonezem? Ty myślisz o tych prostokątnych halogenach? To nie e, ja mówię o okrągłych, takich samych jak te tylko bez chrom obwódki. Owszem, zrobisz jak zechcesz.
Dodany obrazek

#19 OFFLINE   piotrekwielki

piotrekwielki

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 406 postów
    • Time Online: 7g 43m 22s

Napisany 04 stycznia 2011 - 16:18

dla fanów moich halogenków :D ja osobiście nie widziałem takich z plastikowymi ramkami ;)
Dodany obrazekDodany obrazek
i pozostałości po stłuczce, na szczęście był twardy :D
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
no i ostatnia Łódzka szkoda :/
Dodany obrazek
MAŁY, ALE WARIAT

#20 OFFLINE   arek

arek

    loża szyderców

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 951 postów
    • Time Online: 3d 6g 45m 19s

Napisany 04 stycznia 2011 - 16:21

Elektrownia z przodu to podstawa jak się po nocy jeździ, jak u siebie założyłem wesemy to nie ma porównania w nocy.

Fajnie się malec prezentuje, brakuje mi tu tylko polerowanej rurki od 600 zamiast tłumika szmerów ssania.
Pasowały by mu małe czarne kołpaczki i poszerzona stal :)








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.