Jump to content


Photo

cewka


3 replies to this topic

#1 OFFLINE   niewypal

niewypal

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 66 posts
    • :

Posted 14 May 2010 - 20:57

witam mam mianowicie taki kłopot kolega zrobił z malucha sobie ciągnik i teraz przełożym na nowszy silnik z alternatorom podłoczyłem altek na rozrusznik ale brak ładowania na srubie b+ jest to co na akumlatorze i jeszcze jedna sprawa cewka strasznie sie grzeje co może być przyczyna pokłonczony jeden kabel bd cewkę kondystator i kalelek od zapłonu silnik normalnie pali chodzi a cewka się grzej co może być przyczyna

#2 OFFLINE   wojtekk_17

wojtekk_17

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 posts
    • :

Posted 14 May 2010 - 21:25

Jeśli jest to stara cewka to grzeje sie pewnie z powodu braku kabla oporowego zasilającego cewkę. A co do altka to sprawdź szczotkotrzymacz i spróbuj przełożyć inny regulator napięcia.

#3 OFFLINE   Mandolina

Mandolina

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 923 posts
    • Time Online: 38s

Posted 15 May 2010 - 09:08

Alem ja nie umiem po polskiemu pisać bom baran jest.

#4 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2,643 posts
    • Time Online: 28m 43s

Posted 16 May 2010 - 00:42

witam mam mianowicie taki kłopot kolega zrobił z malucha sobie ciągnik i teraz przełożym na nowszy silnik z alternatorom podłoczyłem altek na rozrusznik ale brak ładowania na srubie b+ jest to co na akumlatorze i jeszcze jedna sprawa cewka strasznie sie grzeje co może być przyczyna pokłonczony jeden kabel bd cewkę kondystator i kalelek od zapłonu silnik normalnie pali chodzi a cewka się grzej co może być przyczyna


"Witam! Mam mianowicie taki kłopot. Kolega zrobił sobie z malucha ciągnik. Przełożyliśmy nowszy silnik z alternatorem. Podłączyłem altek do rozrusznika i nie ma ładowania na śrubie b+ [dalej choć się staram, nie umiem przetłumaczyć]. I jeszcze jedna sprawa. Cewka strasznie się grzeje. Co może być przyczyną? Podłączony jeden kabel pod cewkę, kondensator i kabelek od zapłonu. Silnik pali normalnie, a cewka się grzeje. Co może być przyczyną?"

Tak powinien wyglądać w miarę poprawnie napisany tekst. Jak skończycie już z tą cewką, to zabierz się za naukę języka. I niech mi tu się lepiej papiórem na dys nie zasłaniają, bo na to też są lekarstwa!
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.