Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ringi skad i jak zalozyc??


40 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   krzysztofer00

krzysztofer00

    Master

  • Member
  • 1 058 postów
    • Time Online: 7g 51m 37s

Napisany 10 czerwca 2009 - 22:07

kaszel1510 podłącz pod przewody od żarówki postoju...
Dodany obrazek

#22 OFFLINE   staszekv

staszekv

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 324 postów
    • Time Online: 1g 25m 5s

Napisany 10 czerwca 2009 - 23:25

ależ tu kombinacji ,,, ja nie widze tu nic trudnego .... wystarczyło mi jedna pomoc ozzego ;) i wszystko jasne a podłączyć to chyba nie najtrudniejsza rzecz ?

#23 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 10 czerwca 2009 - 23:30

nie bo musi być włącznik osobny... żeby jak maluch będziesz gdzieś stał to mógł być lans i bans.

niestety, dla niektórych najprostsze rozwiązania są zbyt płytkie i trzeba pokombinować, a takie tłumaczenie że "żeby nie dawać policji pretekstu do kontroli" jestem w stanie się założyć o każde pieniądze że jeżeli Cię zatrzymają z zamiarem zabrania dowodu, to na pewno coś znajdą, jeśli nie będą mieć takich zamiarów, to im Ringi nie będą przeszkadzać, ja już miałem 2 kontrole drogowe i jeden raz prewencja do mnie podbiła, i jakoś się nie czepiali :lol:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#24 OFFLINE   kaszel1510

kaszel1510

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 247 postów
    • :

Napisany 10 czerwca 2009 - 23:38

Nie no ok w sumie moge podpiąć pod postojówki sam jeszcze nie wiem jak to zrobie.Licznik narazie zdjety wymiana zarowek na nowe.Ale z prawą postojówką mam problem bo gdzieś zwarcie jest i nie wiem gdzie chyba znowu elktronik bedzie musial zawitac.Jutro robie chamulce to i za ringi sie wezme.Czyli przepisy nic nie mówia o zakazie takich lampek??Bo wiem ze niebieskich postojowek nie można mieć jak wyglada sprawa z ringami??

#25 OFFLINE   Krzyśko_90

Krzyśko_90

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2009 - 19:11

Ja zrobiłem tak jak Patrick 8) i jestem w 100% zadowolony...jak ktoś uważnie robi to klosza nie wyszczerbi :wink: a co do podłączenia na osobny włącznik..każdy robi jak chce,Ci którym nie chce sie bawić podłanczają pod postoje...ja podłączyłem osobno...nie dlatego żeby je włanczać jak to OZZY twierdzi dla lansu i bansu :crazy: tylko dlatego że podoba mi sie wygląd lamp gdy są włączone ringi i postoje 8) .A to że OZZY twierdzi że niby nie widać ringów przy mijania...może u niego u mnie sie odbijają :wink: to tak A propo...

Ps.Dziwi mnie polityka tego forum. :o

#26 OFFLINE   kaszel1510

kaszel1510

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 247 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2009 - 19:17

Kable juz podciagnołem wiec mam już z głowy bezpiecznik tez jest teraz czekam aż guzik przyjdzie.Jeden zepsuty reflektor rozkleiłem metodą w garnku teraz skleje na klej zobacze jak bedzie se trzymać w niedziele już ringi powinny być na aucie i świecić:)

#27 OFFLINE   Patrick

Patrick

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2009 - 19:25

kaszel1510 ciekawy jestem jak klej bedzie trzymał napisz jak skleisz i przejedziesz kilka km po "naszych drogach" życzę Ci zebys nie zgiubił szkła
Dodany obrazek
tak ma wyglądać ;-) mam nadzieję że już niedługo 8)
http://www.terytoriu...449.html#101449

#28 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2009 - 22:04

ja jeżdżę już pół roku, po "Naszych drogach" i to na glebie więc trzęsie jeszcze lepiej, a lampy składałem na porządny dwu składnikowy klej, a nie jakiś shit za 5zł

Próbujesz być mądry i ośmieszać inne rozwiązania niż twoje (Bo ty przecież znasz x ludzi którzy tak mają) ... podejście do sprawy jak przedszkolak do grabków w piaskownicy, moje jest najlepsze, bo jest moje, i paru kolegów z piaskownicy z innej dzielni też takie mają i mówią że są najlepsiejsze

nc :roll: :lol: :lol:

jeżeli on zostanie memberem, to ja tym bardziej utwierdzę się w przekonaniu że na psy ten klub zszedł
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#29 OFFLINE   kulik

kulik

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 412 postów
    • Time Online: 5m 20s

Napisany 12 czerwca 2009 - 22:21

Ozzyto jest bez znaczenia bo juz zszedł :lol:

#30 OFFLINE   Patrick

Patrick

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów
    • :

Napisany 13 czerwca 2009 - 08:02

Ozzypokaż mi gdzie napisałem

moje jest najlepsze, bo jest moje


po prostu doradzam a że wiem ze sylikon daje rade więc go polecam a to Ty zachowujesz się jak małe dziecko i cały czas coś Ci nie pasuje daj se na wstrzymanie
Dodany obrazek
tak ma wyglądać ;-) mam nadzieję że już niedługo 8)
http://www.terytoriu...449.html#101449

#31 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 13 czerwca 2009 - 12:08

Sorry kolego, ale nie jestem idiotą i twoja wypowiedź cytuję:

kaszel1510 ciekawy jestem jak klej bedzie trzymał napisz jak skleisz i przejedziesz kilka km po "naszych drogach" życzę Ci zebys nie zgiubił szkła


to wyraźna aluzja, że twój sposób jest najlepszy, a jeżeli nie wiesz co to aluzja (bo i tak może być że pisałeś w tym tonie nieświadomie) to zapraszam z powrotem do podstawówki polskiego się uczyć.

za długo tutaj dawałem sobie na wstrzymanie i nie toleruję robienia drutów (nie to co połowa forum) bo mi szkoda tych maluchów :twisted: :twisted: :twisted:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#32 OFFLINE   Patrick

Patrick

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 115 postów
    • :

Napisany 13 czerwca 2009 - 14:15

hehe Ozzy interpretuj dalej wszystko na swój sposób :crazy: ja już kończe tą zabawę z Tobą bo to żałosne jest, jak chcesz to sobie gadaj co chcesz mnie to nie rusza...
Dodany obrazek
tak ma wyglądać ;-) mam nadzieję że już niedługo 8)
http://www.terytoriu...449.html#101449

#33 OFFLINE   Krzyśko_90

Krzyśko_90

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
    • :

Napisany 14 czerwca 2009 - 14:11

nie toleruję robienia drutów


to trzeba było wogóle tych kloszy nie ruszać...
bo Ty niby tego nie tolerujesz a sam to robisz!!!
czy użyjesz kleju czy sylikonu...

#34 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 14 czerwca 2009 - 20:56

Krzy´sko_90 chłopcze, z definicji DRUT to robienie czegoś na odpie*****, a nie nazwa kiepskiej modyfikacji :lol: :lol:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#35 OFFLINE   staszekv

staszekv

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 324 postów
    • Time Online: 1g 25m 5s

Napisany 14 czerwca 2009 - 22:35

spokój mi tu!!!! bo później na zlotach niebędzie mogli na siebie patrzeć

#36 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 15 czerwca 2009 - 00:30

staszekv przepraszam za moją irytację, ale jak mam reagować? kiedyś tutaj nikt nie tolerował druciarstwa, a teraz nic nie można napisać bo państwo policyjne nie śpi. Dodatkowo zostałem nazwany trollem przez 'prezesa' co tylko powiększyło moją irytację ale i zdanie moje na temat tegoż klubu ogląda dno od spodu. Teraz wszyscy którzy nie liżą słoneczka i nie boją się odezwać, będą nazywani Trollami??
to już nawet pod żałość nie podchodzi
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#37 OFFLINE   staszekv

staszekv

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 324 postów
    • Time Online: 1g 25m 5s

Napisany 15 czerwca 2009 - 07:28

ozzy wiem , ale to już wygląda jak byście na siebie skakali do gardła

#38 OFFLINE   Krzyśko_90

Krzyśko_90

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 0 postów
    • :

Napisany 15 czerwca 2009 - 22:14

Krzy´sko_90 chłopcze, z definicji DRUT to robienie czegoś na odpie*****, a nie nazwa kiepskiej modyfikacji

czyli sugerujesz że metoda Patricka to druciarstwo równie dobrze i Twoją można tak nazwać :wink:
każdy ma swoje metody...i nie można od razu ich krytykować na starcie...Ty chwalisz tą którą zastosowałeś,a ja np. chwale metode Patricka... :wink:
nie mam zamiaru skakać do gardeł tak jak to stwierdził staszekv :wink: nie o to mi chodziło.

#39 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 16 czerwca 2009 - 00:17

Widzę że kolega dalej nie wie co to jest Drut.... wiesz, generalnie Silikon nie służy do klejenia a szczególnie szkła i metalu.... dlatego uważam że to drut, a ja użyłem prof. kleju do takich właśnie materiałów. Silikonem można se brodzik i wannę uszczelniać. kończe bo mi szkoda liter na klawiszach a i tak już mocno sfatygowane
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#40 OFFLINE   ScApi

ScApi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 241 postów
    • Time Online: 20m 6s

Napisany 16 czerwca 2009 - 08:29

Spokojnie koledzy, podobnych modów nie robiłem, ale silikonu używam do klejenia, oczywiście troche droższego i mającego swoje zastosowanie w akwarystyce, jest to mimo wszystko wytrzymałe spoiwo w przypadku szkło/szkło ale też bardzo czułe na temperaturę, o ile w przypadku akwariów oba materiały nagrzewają się równomiernie (ten sam typ) to lampa maluchowska (metal/szkło) wiadomo że wręcz przeciwnie, a po Wrocku jak po 30 minutowym postoju (oświetlanie pola bitwy Piterowi) Nowaczek przypalił sie o mój reflektor, to jednak bardziej ufałbym metodzie Ozzy'ego, problemu może nie być w czasie jazdy ale korek na drodze może zrobić psikusa.
Docieranie 500km/500km. Day 10
V-MAX / In progres.



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.