Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Konkurs na Virtualny Tuning Fiata126p


73 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 13 sierpnia 2008 - 20:41

jeszcze się nie wypowiadałem, ale już nie mogę :lol:

Na cholere brać się za konkurs, jeśli sie nad nim nie panuje? jeśli maile nie dochodzą? Jeśli na ankiete trzeba czekać 2,5 tygodnia?

A wy co , tylko na konkurs przyszliście na terytorium

A czemu by nie? Kasa nie śmierdzi, a za 100 zł masz chociażby 2 wielkie, śliczne, nowiuśkie halogeny wesem. Przykład pierwszy z brzegu. Za 100 zł możesz też zatankować malca, pomyślałeś o tym?

#62 OFFLINE   Kołdziak

Kołdziak

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 15 sierpnia 2008 - 09:27

A wy co , tylko na konkurs przyszliście na terytorium ?
żenua .

A czemu by nie? To jest forum o 126p. Ja takiego nie posiadam, ale jestem VTunerem. Czyli to chyba logiczne, że jedynie konkurs mnie interesuje? Przynajmniej logicznym być powinno... :roll:
Zauważ, że gdyby nie my, to by były 3 słabe prace jedynie na konkursie. Nie wiem, kto co robił, ale znam poziom dwóch kolegów i wiem, która jest praca moja i mogę się już domyśleć, co jest czyje.

#63 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 15 sierpnia 2008 - 16:57

Wg. mnie ogólnie prace są słabe, może to złe słowo - mało odważne. Jedna się wyróżnia (nie będę mówił która). Liczyłem na kabriolety, obniżane dachy, może jakieś wloty, ...

#64 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 15 sierpnia 2008 - 17:38

Tam są prace które doszły, czy tylko te które zaakceptowała ta firma?

#65 OFFLINE   fliOx

fliOx

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
    • :

Napisany 15 sierpnia 2008 - 18:03

Wg. mnie ogólnie prace są słabe, może to złe słowo - mało odważne. Jedna się wyróżnia (nie będę mówił która). Liczyłem na kabriolety, obniżane dachy, może jakieś wloty, ...


ja moge napisac ze organzacja jest do d...y i to mysle tez jest "malo odwazna" ocena konkursu co mysle reszta uczestnikow potwierdzi...

napisaliscie ze projekty beda realizowane w realu wiec to sie rozumie samo przez sie ze nikt z Vtunerow (tym bardziej siedzacych juz w temacie) nie zrobi malacza z drzwiami LSD bo wiadomo czego mozna sie spodziewac po firmie tuningujacej malucha... trzeba bylo napisac na poczatku ze oczekujecie czegos takiego. kazdy (jak sie domyslam) zaprojektowal cos prostego do zrealizowania, nadajacego sie do malucha. jak byscie odrazu napisali jaki macie budzet lub czego oczekujecie inaczej by to wygladalo bo moim zdaniem nie oplaca sie przeprowadzac tak daleko idacego tuningu w maluchu...(i jak widac reszta tez tak pomyslala) zreszta wy narzekacie na prace a co my uczestnicy mamy powiedziec? za tak powiem "przygadal kociol garnkowi" a poza tym jakie nagrody takie i prace.... i teraz co? moze jeszcze powiecie ze nagrody nie zostana rozdane, ze ankiety nie bedzie i konkurs jest anulowany bo prace nie sa po waszej mysli? zreszta teraz dopiero zauwazyliscie te prace? my je wysylalismy 3 tyg temu!!! nie odbijajcie teraz pileczki-my narzekamy na organizacje ktora jest do bani to wy ponarzekacie na prace...heh smieszne to jest dla mnie...

#66 OFFLINE   Kołdziak

Kołdziak

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 15 sierpnia 2008 - 19:50

No z "mało odważnymi pracami" to się zdziwiłem. Każdy kto ma choć trochę dobrego smaku i gustu nie da do Malucha piętnastu wlotów, lambo doorsów, obniżanego dachu, vinyli, decalsów, stickerów, spojlerów i pewnie jeszcze ryflowanej blachy w środku, neonów i lusterek M3 look. To by była praca "odważna" ale wg mnie wiejska. A poza tym widać ogromną przepaść, między pracami. Trzy z nich mają zmienione jedynie felgi (i to też nie do końca dobrze [oceniam wykonanie bo już trochę w tym siedzę]) i parę wygładzeń. Trzy prace osób mających do czynienia z PSem na co dzień i parenaście prac za sobą widać od razu.
Narzekacie na ilość prac... A ktoś (poza jednym byłym userem) reklamował ten konkurs w necie?

Tam są prace które doszły, czy tylko te które zaakceptowała ta firma?

Te które doszły.

Tak jak mówi Fli0x - napisalibyście przed konkursem czego oczekujecie od prac, jaki ma być styl przeróbek, a nie teraz narzekacie, że ktoś nie zrobił z tego biednego Malucha jakiegoś super cara. WG mnie 3 prace są dobre i (co najważniejsze!!!) nie są przegięte (czytaj zwieśniaczone). Pozostałe 3 też nie są wiejskie, tylko mają znikomą ilość zmian.
Tyle ode mnie i... Wymagając czegoś od nas, wymagajcie też od siebie :)

#67 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 15 sierpnia 2008 - 19:52

Te które doszły.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Zainteresowanie faktycznie - NIESAMOWITE

#68 OFFLINE   Kołdziak

Kołdziak

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 15 sierpnia 2008 - 20:01

No, raptem 3 osoby z poza Terytorium (Fli0x, Błociu i ja).

#69 OFFLINE   Wolf88

Wolf88

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 1g 28m 51s

Napisany 16 sierpnia 2008 - 10:54

tak jak pisze fliOx oczekiwania firmy powinny być podane przed konkursem, a nie po... gdzieś było napisane że maluch zostanie tak przerobiony jak z VT (ale skąd mamy wiedzieć jaki nakład pieniędzy został na to przeznaczony?)... można było przerobić malucha nie do poznania (ale czy później ktoś podjął by się takich przeróbek?? np. zrobić własne lampy, fele np. z Hummer'a 2 itd)
Bóg dał nam nogi, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na GLEBIE :!:
Green i Bordo
Dodany obrazekDodany obrazek

#70 OFFLINE   Kołdziak

Kołdziak

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 21 sierpnia 2008 - 10:38

Można publikować już swoje prace?

#71 OFFLINE   Aron

Aron

    Bóg kiczu.

  • Member
  • 1 356 postów
    • Time Online: 21g 39m 47s

Napisany 24 sierpnia 2008 - 20:51

A w ogóle to na forum będą wyniki ew. pokazówka prac albo coś w tym stylu?

#72 OFFLINE   Kołdziak

Kołdziak

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 24 sierpnia 2008 - 21:23

No prace już są pokazane i wyniki też są ogólnodostępne :P Na głównej stronie.
Ale ja się pytam grzecznie czy mogę już swoją pracę publikować? I jakiś kontakt z organizatorami? Bo na gg nie odpisują...

#73 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 25 sierpnia 2008 - 13:31

my narzekamy na organizacje która jest do bani to wy ponarzekacie na prace...

Ja narzekam prywatnie jako JA, wyrażam moje zdanie, więc proszę nie generalizować jako "my".

Można publikować już swoje prace?

Tak można.

A w ogóle to na forum będą wyniki ew. pokazówka prac albo coś w tym stylu?

Raczej nie, są przecież na stronie.

Zwycięzców zapraszam na PRIV (PW lub email) z numerem konta :)
Z prac może będą wykorzystane fragmenty bo nie ma na nich tego czego szukał sponsor. Myślę ze byłby wstanie przeznaczyć na tuning tyle co na średniej klasy używany samochód z rocznika 2000.

Pionowo otwierane drzwi, powiększane lub poszerzane nadkola (14stki lub 15stki), obniżany dach, inny silnik, przedłużany. Myślę że efekt byłby ważniejszy od kasy.

#74 OFFLINE   Kołdziak

Kołdziak

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 25 sierpnia 2008 - 13:52

wycięzców zapraszam na PRIV (PW lub email) z numerem konta Smile
Z prac może będą wykorzystane fragmenty bo nie ma na nich tego czego szukał sponsor. Myślę ze byłby wstanie przeznaczyć na tuning tyle co na średniej klasy używany samochód z rocznika 2000.

Pionowo otwierane drzwi, powiększane lub poszerzane nadkola (14stki lub 15stki), obniżany dach, inny silnik, przedłużany. Myślę że efekt byłby ważniejszy od kasy.

Wysłałem na maila.
A co do pomieszania różnych elementów z naszych prac to... Nie jestem pewien jak to wyjdzie :D Np. elementy z mojego culta i elementy z innych stylowo aut :) Ale zobaczymy efekt końcowy.
Dziękuję już oficjalnie wszystkim za głosy i tym, którzy brali udział za rywalizację :) 8)



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.