Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak skutecznie przyczernić zderzaki?


25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Groszek

Groszek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • Time Online: 4m 39s

Napisany 01 listopada 2007 - 14:49

Weźcie też pod uwagę to że bitex na słońcu się rozpuszcza, i później musi od nowa schnąć, można się łatwo pobrudzić, ja bym to machnął pastą do butów, albo czernidłem do zderzaków.

#22 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 01 listopada 2007 - 17:26

jeszcze raz polecam farbe i pedzel.. i po co kombinowac

#23 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 01 listopada 2007 - 17:46

jeszcze raz polecam farbe i pedzel.. i po co kombinowac


Myslalem ze zartujesz z tym pedzlem......... wole tego nie ogladac. Auto tez walkiem polecisz malowac? Minimum to jest spray z puszki a najlepiej lakiernik.
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#24 OFFLINE   Pestka

Pestka

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 01 listopada 2007 - 19:31

Swietnie ze juz wszystkim pochwaliles sie ze jestes modem, tylko nie wiem w jakim celu bo tu nim nie jestes Wink

Wiesz, oszczędź sobie złośliwości misiu malinowy.
Przedstawiłem sie w poście powitalnym tak jak uważałem za stosowne i nie twoja to sprawa. Uważam że moja funkcja w klubach KTK i KDT to powód do dumy, gdyż robię coś dla grupy fajnych ludzi którzy w moim życiu zajmują ważne miejsce. Nie pisałem już o tym że jestem współzałożycielem klubu KDT, ale tak własni jest i zajmuje on ważne miejsce w moim życiu. Motoryzacja jest moim hobby a w powyższych klubach mam wielu prawdziwych przyjaciół i jestem dumny z uczestnictwa w tych projektach - uważam że promocja tych klubów nie jest niczym złym.
Poza tym napisałem to żeby zaznaczyć że w temacie moto nie jestem poczatkującym i laikiem, wiec w przypadku pytań nie trzeba mi wkładać łopatą do głowy.
I masz racje - tu nie jestem modem. Coś z tego wynika?

Drogi sa dwie albo uzywsz czernidel, past i wszelakich nablyszczaczy ktore i tak zejda albo malujesz zderzaki czarna struktura do zderzakow co jest najrozsadniejsze i najtrwalsze. Problem z otarciami to jakis absurd bo plastikowy obdarty tez zle wyglada i jak juz sie cos obedrze to trudno wiec trzeba najzwyczajniej uwazac.

I tu się zgodzę. Też uważam że robiąc auto nie powinno sie iść na półśrodki - nie robię auta pod kątem przyszłych strat czy uszkodzeń. Jak mnie uszkodzą to mam nadzieję że dorwę sprawcę i on pokryje straty, a jak ja sam uszkodzę (lub raczej moja żona) to już to jest nasz problem finansowy. Jak sie pasty nie sprawdzą to faktycznie pomaluję.
Pestka & Proktor marriage ;)
Czerwony Po-Cisk 126 EL '96
cywil, 60kkm

#25 OFFLINE   eyeless_es

eyeless_es

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 196 postów
    • :

Napisany 01 listopada 2007 - 22:10

.... Jak sie pasty nie sprawdzą to faktycznie pomaluję....


...Tylko na boga nie pedzlem i nie bitexem ...bitex nigdy do konca nie wysycha i daje elastyczna powloke ( powloke ze smaro-benzyno-gowna )...bitex nie jest tez czarny!! tylko brazowawy ( czernieje dopiero po ok 2 miesiacach a i tak nie caly )...

#26 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 01 listopada 2007 - 23:09

Wiesz, oszczędź sobie złośliwości misiu malinowy.
Przedstawiłem sie w poście powitalnym tak jak uważałem za stosowne i nie twoja to sprawa


Fakt pieknie sie kolega przedstawil .... na szczascie inni tez to czytaja i wyciaga wnioski jaki to erudyta i omnibus sie tutaj pojawil :roll:


Uważam że moja funkcja w klubach KTK i KDT to powód do dumy, gdyż robię coś dla grupy fajnych ludzi którzy w moim życiu zajmują ważne miejsce. Nie pisałem już o tym że jestem współzałożycielem klubu KDT, ale tak własni jest i zajmuje on ważne miejsce w moim życiu. Motoryzacja jest moim hobby a w powyższych klubach mam wielu prawdziwych przyjaciół i jestem dumny z uczestnictwa w tych projektach - uważam że promocja tych klubów nie jest niczym złym.


No juz dobrze dobrze wiemy ze jestes wazny czlowieku

Poza tym napisałem to żeby zaznaczyć że w temacie moto nie jestem poczatkującym i laikiem, wiec w przypadku pytań nie trzeba mi wkładać łopatą do głowy


Ok ok bede to bral pod uwage jesli tak bardzo ci na tym zalezy

I masz racje - tu nie jestem modem. Coś z tego wynika?


Mozesz korzystac z komfortu pozostawania szeregowym uzytkownikiem bez potrzeby zbytniego napinania sie

Jak sie pasty nie sprawdzą to faktycznie pomaluję.


sluszna decyzja


Wyluzu czlowieku tu naprawde jest fajnie nie zachowuj sie tak jakbys internet w Polsce zalozyl.
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.