Skocz do zawartości


Zdjęcie

MONKEY :-)


10 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   KoYoT

KoYoT

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
    • :

Napisany 01 października 2007 - 11:56

Witam. Mam na imię Łukasz, 26lat. Po sprzedaży mojej ukochanej Calibry V6 przyszedł czas na poszukiwanie zastępczego auta. Inne autko będę kupywał dopiero na wiosnę. Poszukiwania zacząłem od przewertowania lokalnych ogłoszeń i portalu Alledrogo. Niestety, ale to co wypisują ludzie w ogłoszeniach to obłęd. Ludki nie mają za grosz wstydu aby kłamać prosto w oczy. Zrobią wszystko aby tylko sprzedać auto. Po prostu szok. Po obejrzeniu 7maluchów miałem już dość. Powiedziałem że kupię motorower bo to co widziałem przechodzi moje pojęcie o sprawnym samochodzie. Pewnego dnia moja żona wypatrzyła na Allegro aukcję starszego Pana. Aukcja niepozorna, 3 zdjęcia, opis składający się dosłownie z jednego zdania. Zadzwoniłem. Facet powiedział od razu że jak auto okaże się lipne to zwróci koszty podróży. Zaryzykowałem. No i się stało. Dziś zakupiłem swojego 126p! Rok 1994, przebieg oryginalny 60.000km! Wszystko sprawne, podłoga full zakonserwowana. W zasadzie na całej karoserii znalazłem 4 niewielkie plamy rdzy. Wnętrze wygląda jak nówka. Od nowości były założone pokrowce. Wszystkie pstryczki i funkcje są spranwe. Na "wypasie" 8) dmuchawa przedniej szyby, światła awaryjne i tylne przeciwmgłowe. O silniku nie wspominam bo to czysty ideał. Jeździ na półsyntetycznym Lotosie. Po prostu pszczółka. Najfajniejsze jest to, że zapłaciłem za niego 700zł. Kila fotosów:

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#2 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 01 października 2007 - 14:50

Po sprzedaży mojej ukochanej Calibry V6


Temu Panu już podziękujemy :rotfl: :lol:
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#3 OFFLINE   Mandolina

Mandolina

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 923 postów
    • Time Online: 38s

Napisany 01 października 2007 - 14:57

Po sprzedaży mojej ukochanej Calibry V6


Bardzo dobrze, że pozbyłeś się auta owianego tak złą sławą :)

Będziesz zadowolony z maluszka, nie dość że szybszy, wygodniejszy od Cali to jeszcze ludzie na jego widok nie śmieją się tak jak na widok auta, które wygląda jak z " jedzie Calibra wygląda jak z ki..."

#4 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 01 października 2007 - 15:18

jakbys zaczal czyscic pod ta rynienka to tam juz dziura na wylot bedzie

#5 OFFLINE   RedSn@kE

RedSn@kE

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 194 postów
    • :

Napisany 01 października 2007 - 16:48

Malan wyglada na zadbanego gratuluje zakupu
1.2MPI 75km bylo i wiecej juz chyba nie bedzie

#6 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 01 października 2007 - 17:12

Wygląda dobrze. Zadbany, a inne ślady rdzy w jakich miejscach?
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#7 OFFLINE   KoYoT

KoYoT

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
    • :

Napisany 01 października 2007 - 17:37

Ma tego typu plamkę pod przednią szybą i z przodu z boku na masce. Dziur nie ma nigdzie. Czyściłem to do gołej blachy i jutro będę zabezpieczał. Dziś poprawiłem konserwację na progach. Zrobiłem już 170km w przeciągu jedego dnia. Spalanie wychodzi mi 5l/100km przy 80km/h Auto wydaje się być dobre.
A co do Calibry to miejcie panowie trochę wyobraźni i nie powtarzajcie bzdur. W sumie malucha tez nikt nie traktuje poważnie. Calibrą zrobiłem 120.000km przez 5lat i NIGDY nie miałem z tym autem problemu. Jeżeli jest dobrze traktowana, nie dotykał jej wieśniak to auto będzie niezawodnym przyjacielem. Tak samo jak i 126 i każde inne auto. Pozatym Calibra mimo swoich lat ma sylwetkę której nie powstydziło by się wiele dzisiejszych aut. Calibra do dziś ma najmniejszy współczynnik CX i jakoś nikt nie potrafi wyprodukować auta z mniejszym CXem. Calibra turbo do dziś pozostaje jednym z najszybszych seryjnie produkowanych aut. Tylko kto to wie i kto o tym mówi? Takie pie***lenie że to auto dla wieśniaków jest tylko w Polsce gdzie jedynym słusznym autem jest BMW. Nie ważne że 360.000km na liczniku (oczywiście cofniety do 170tyś.) nie ważne że 4 razy bita i klepana, nie ważne że dorzynał ją 17to letni gówniarz w Niemczech. Ważne że to BMW :shock: RZENADA :!: :!: :!: :| :crazy:

#8 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 01 października 2007 - 19:25

malak fajny dbaj o niego to bezie dorbze sluzyl.....a co do Calibry to szacunek tez jestem tego zdania !!!
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   szczaw

szczaw

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 01 października 2007 - 19:36

Maluszek fajny, mój mam 10 laty i o wiele więcej rdzy.

#10 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 postów
    • Time Online: 21m 22s

Napisany 01 października 2007 - 19:49

Bo masz Eleganta i on ma słabsze blachy .

RZENADA

chyba jednak jak już to żenada . A co do maluszka to Ładny gdyby nie te parę ognisk Rdzy . :wink:

#11 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 01 października 2007 - 21:26

KoYoT jak czasem miło posłuchać kogoś, kto ma podobne zdanie jak Ty :) pozdro.
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.