Skocz do zawartości


Zdjęcie

Offtopic'i


33 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 30 stycznia 2007 - 01:03

Zastanawiałem się nad tym co napisał gdzieś JacQ (nie pamiętam gdzie), że 90% życia forum to offtopic'i i to nimi forum żyje. Doszedłem do wniosku że to prawda, tzn. ostre egzekwowanie trzymania się tematu jest złe dla user'ów i moda (który ciągle interweniuje).

Z drugiej strony jak zapytałem o pomoc w zdjęciu rączki od ręcznego denerwowały mnie off-topici przez które musiałem się przebić aby uzyskać pomoc.

Zastanawiam się nad zmianą regulaminu która zabraniała by kategorycznie offtopiców tylko w 2ch działach (tam gdzie ludzie pytają o pomoc czyli Stylistyka i Mechanika) w pozostałych działach można by luźniej traktować offy, zdając się na to że userzy sami wyznaczają cel w jakim zmierza wątek.

Co wy na to?

#2 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 30 stycznia 2007 - 01:13

powiedz mi tylko ile osob przed napisaniem posta czyta regulamin? :wink: a ile zapamieta, że tu może pisac pierdoly a tu nie :lol: :lol:

#3 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 30 stycznia 2007 - 01:14

to 3/4 ludzi maxx zrezygnuje z tego forum i pojdzie gdzeis indziej...oczywiscie jak ktos robi burdel wszedzie i nawet wtracenia z oT nie sa namiejscu mozna egzekfowac ale pameitaj ze forum ejst tez takim misjce m w korym kazdy chcialby by zastac troche luzu a nie sztywne zasady ja kw klasztorze..takei moje zdanie
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#4 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 30 stycznia 2007 - 02:11

nie zmieniaj regulaminu tylko daj modom po cichu instrtukcje zeby troche oczy przymykali na offy i tyle. tak bedzie najlepiej
Kiedy deszcz nie pada i wody coraz mnie... co mówię na to ja? KONEWKA :D Dodany obrazek
http://www.terytoriu..._vehicle&CID=48 GŁOSOWAĆ!

#5 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 30 stycznia 2007 - 09:17

Myślę, że zmiana regulaminu nie jest aż tak potrzebna. W obecnej chwili każdy mniej więcej wie o tym co by zbytnio tematu niepogrążąć, a jeśli OT robi się przesadne to modzi usuwają to i powiedzmy, że jest OK. Takie moje zdanie.

#6 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 30 stycznia 2007 - 09:21

Niech ŻYJE KONONOWICZ !! Niech nie będzie niczego :)


:shock: :lol: :lol:

#7 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 30 stycznia 2007 - 09:32

Zastanawiałem się nad tym co napisał gdzieś JacQ (nie pamiętam gdzie), że 90% życia forum to offtopic'i i to nimi forum żyje. Doszedłem do wniosku że to prawda, tzn. ostre egzekwowanie trzymania się tematu jest złe dla user'ów i moda (który ciągle interweniuje).

alleluja

Z drugiej strony jak zapytałem o pomoc w zdjęciu rączki od ręcznego denerwowały mnie off-topici przez które musiałem się przebić aby uzyskać pomoc.

na tego off topa nie patrz bo to było zrobione po chamsku i z premedytacją :lol: :P Aż się dziwilem, że nikt tego nie usunął (czyżby panowie modowie w końcu zluzowali? :twisted: )
Dodany obrazek

#8 OFFLINE   bartonq

bartonq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 755 postów
    • :

Napisany 30 stycznia 2007 - 21:46

uwazam to za dobry pomysl gdyz offtopic na forum to rzecz naturalna jak oddawanie moczu. A moderatorzy tegoz forum zabardzo sie przejmują swoją rolą i jest to czesto irytujące.
pozdrawiam

#9 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 30 stycznia 2007 - 22:34

Ja zawsze pozwalałem na OT w mniejszym lub większym zakresie. Bo jesli kurde będziemy tylko samymi konkretami się porozumiewać jak jacyś 70 letni zrabialcy, to będzie lipnie.

#10 OFFLINE   Spike

Spike

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
    • Time Online: 1m 3s

Napisany 31 stycznia 2007 - 01:10

A moderatorzy tegoz forum zabardzo sie przejmują swoją rolą i jest to czesto irytujące.



... kto jak kto :P:P HEHE
Dodany obrazek
TERYTORIUM126pMembers -- Oddzial 100-lica
... ::: /// Pełną Pizdą rally team \\\ ::: ...

#11 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 31 stycznia 2007 - 10:55

zwłaszcza ci co kaza miasta wpisywac i je zmieniac jak sie cos nie podoba :lol: :lol:

#12 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 31 stycznia 2007 - 12:30

Ja zawsze pozwalałem na OT w mniejszym lub większym zakresie. Bo jesli kurde będziemy tylko samymi konkretami się porozumiewać jak jacyś 70 letni zrabialcy, to będzie lipnie.

i ja sie teraz z tym zgadzam
jak bylem jeszcze poczatkujacym modem to bardziej tepilem ot ale potem pogadalem z kilkoma osobami i doszedlem do wniosku ze to jest totalnie bez sensu, bo wtedy zabawy nie ma ;D i jest dretwo i nudnie

#13 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 31 stycznia 2007 - 12:46

no w końcu
Dodany obrazek

#14 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 31 stycznia 2007 - 12:52

Osobiscie mysle ze jest w tym jakas moja zasługa :lol: 8)

#15 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 31 stycznia 2007 - 13:58

no i dobrze myslisz :P

#16 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 31 stycznia 2007 - 15:04

nie powiem, a nie mowiłem :roll:

#17 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 01 lutego 2007 - 01:01

heeeeeej cwaniaku prezesie :!: :?: dałeś mi ostrzeżenie troche po fakcie :!: To się nie liczy :lol2:


Musiałem dopiero się przyznać z jakimi intencjami był tamten offtop, żeby dać mi ostrzeżenie. Tchórzu czy może niezdecydowany człowieku? Nie wiedziałeś czy dawać czy nie? Musiałem odpowiedź wyłożyć na tacy? Odwieczny problem moralny? :lol2: hahahahaha czas reakcji qrwa piękny: raptem 6 dni!
Dodany obrazek

#18 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 01 lutego 2007 - 09:02

Na 1/4 mili Maxx nie startuj :P nie masz szans z takim czasem reakcji.. i to trche dziwne było jak dla mnie..

#19 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 01 lutego 2007 - 11:37

Na 1/4 mili Maxx nie startuj

tak chyba ślimaków :lol2:
Dodany obrazek

#20 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 01 lutego 2007 - 14:18

dla mnie to nic nowego :lol: :lol: mysle ze tylko czekal az bedzie mial mozliwosc ci go dac ;D :lol:








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.