Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tani ale efektowny tuning:)


22 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   sznajderro

sznajderro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 04 listopada 2006 - 22:25

Witam wszystkich!
Jestem nowym użytkownikiem tego serwisu.
Jestem szczęśliwym posiadaczem juz drugiego mojego maluszka w mojej karierze jako mechanik-kierowca- zagorzały fan maluszków:)
Mam białego maluszka w wypasionymi relingami:D i fajnymi halogenami:D
Ale znudził mnie juz seryjny wyglad maluszka i chciałbym małym kosztem upiększyć swój samochodzik:) I tu prosze o pomoc, a mianowicie jak moge tanio sprawic aby mój malec ładnie sie prezentował?? Jeśli chodzi o stan techniczny mojego "Maluszka" to oceniam go na bdb, a wizualny na db bo zdarzaja sie miejsca gdzie występują nieznacznie ślady korozji...
Mam standardowe koła maluchowskie z laczkami zimowymi i kołpakami a'la elegant:) lakier jest w miare dobrym stanie choć jest oryginalny (rocznik maluszka 1989)...
Chciałbym sie jakoś wyróżniac z tłumu, lubie dłubac przy moim furze i tak jak wy drodzy forumowicze nie wyobrażam sobie zycia bez maluszka, pprostu pokochałem ten samochód jako dzieciak i tak zostało mi do dzis.. no ale koniec z tym wypisywaniem i bardzo prosze o pomoc w mojej sprawie:) Obiecuję ze jak tylko bede potrafił to równiez pomogę...:) Z góry dziękuje:) Pozdrowionka for ALL:)))

#2 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 04 listopada 2006 - 22:29

siema po pierwsze nie ma nic taniego w dlubaniu przy maluchu bo t osei tylko mowi ze to jest tanie autko w utrzymani itp :P moim zdaniem wez go posadz na ladneij glebie jakesi ladne feleczki 13 cali ladny tlumiczek osobiscie kiedys przerabialem na wlasnym parchy duperele typu spojlery i inen plastiki teraz ja rzaluej tego co zrobile mojemu maluszkow ii msuze to ciekaimi nakladami kasy naprawiac :P ale to woja maszyna i ty zadecyduejsz co z nia zrobisz :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 04 listopada 2006 - 22:34

klepiesz resor na 5 cm i dodajesz jedno pióro SAM. Obcinasz sprężyny o 1 zwój SAM, na początek bedzie, efekt murowany :wink:

#4 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 04 listopada 2006 - 22:38

Cięzko powiedzieć co masz zmienić bo każdy robi swoje autko pod siebie. A cenowo to wszystko jak zawsze zależy od jakości itd. Zdecyduj się w jaim stylu chcesz prowadzić swojego fiacika i trzymaj się tego. I mogę dać ci jedną radę. Nie zakładaj na fiacika wszystkiego co od kogoś dostaniesz albo dgdzieś znajdziesz. Zapanuj nad tym to dobrze na tym twój wozik wyjdzie.

#5 OFFLINE   sznajderro

sznajderro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 04 listopada 2006 - 22:41

Dziękuje wam serdecznie za rady... a jeszcze mam pytanko jedno do was... co musze zrobic zeby zaistniec w garazu?? bo próbowałem dodac pojazd do garazu ale nie moge.. jakie warunki musze spełniac?? z góry dziekuje za pomoc a co do tej pierwszej mojej prosby to dzieki wielkie z apomoc obiecuje sie zrewanzowac w miare mojej wiedzy:) pozdrówka:)

#6 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 04 listopada 2006 - 22:52

Żeby dodać zdjęcia do garażu trzeba należeć do klubu. Ale jeżeli chcesz pokazać wszystkim swojego fiacika to załóż o nim temat w dziale Teraz my. Tam znajdziesz też wozy innych.

#7 OFFLINE   sznajderro

sznajderro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 04 listopada 2006 - 23:22

Dzięki wielkie...:) jak ja sie wam odwdziecze:) Wielkie dzieki jeszcze raz:)pozdrówka

#8 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 05 listopada 2006 - 00:24

Odwdzięcz się tak:
1, uzupełnij profil o miasto z którego jesteś
2. możesz mi zakupić 3 browary i podesłać mi ;D

#9 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 05 listopada 2006 - 01:13

Ja myśle, że nie powinieneś się nikogo pytać co masz zrobić z autem! Robisz dla siebie a dla nas :roll:
Dodany obrazek

#10 OFFLINE   kielek

kielek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 336 postów
    • :

Napisany 05 listopada 2006 - 02:24

jak chcesz upiekszac to najpierw doprowadziul bym go do super stanu a potem w glebe
jest:
Romet Ogar 200 "hajabusa"
Seat Marbella 843ccm '90 -"makrella"

#11 OFFLINE   sznajderro

sznajderro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 05 listopada 2006 - 09:41

Wielkie dzieki za odpowiedzi co do mojego posta:) Juz uzupełniam dane o Miasto z którego pochodze:) Pozdrowionka:)

#12 OFFLINE   WitchDog

WitchDog

    Master

  • Member
  • 1 227 postów
    • Time Online: 38m 28s

Napisany 05 listopada 2006 - 17:33

Jak tylko spytasz sie co masz zrobic z autem, masz 100% szans ze powiedza Ci że masz go obniżyć, a potem wolna amerykanka :P Obniżenie jak widze po tym forum jest warunkiem dalszych mozliwości zmian w aucie :D
Dodany obrazekDodany obrazek

Żyj zdrowo, myśl pozytywnie
http://www.serpens-bio.pl/

#13 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 05 listopada 2006 - 19:23

Obnizenie jest warunkiem bezpiecznej jazdy po zakretach :P pozatym zglebione auto wyglada lepiej...

#14 OFFLINE   marcin_rsl

marcin_rsl

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 136 postów
    • :

Napisany 05 listopada 2006 - 22:18

Załóż spojlery i neony może nie będzie tanio ale napewno efektownie :lol: No i koniecznie obklej go jak największą ilością naklejek tuningowych będzie super :wink:

#15 OFFLINE   sznajderro

sznajderro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
    • :

Napisany 06 listopada 2006 - 10:31

mam pytanko jeszcze jedno do was a mianowicie czy moge w zupełnie seryjnym silniku zastąpic tłukim szmerów ssania zwykłą rurka?? bo podobno niektórzy tak robia a czy to nie daje skutków ubocznych dla silnika?? gaźnik nie bedzie przez to gorzej pracował no i najwazniejsze z moich pytań, czy to daje jakis przyrost mocy???? z góry dziękuje:)

#16 OFFLINE   kielek

kielek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 336 postów
    • :

Napisany 06 listopada 2006 - 16:15

pewnie ze mozesz , zmieni sie troche dzwiek silnika i tyle , jak masz wygluszenia to nawet nie uslyszysz
jest:
Romet Ogar 200 "hajabusa"
Seat Marbella 843ccm '90 -"makrella"

#17 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 06 listopada 2006 - 16:25

Jasne, że daje, 5KM więcej :roll:
Dodany obrazek

#18 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 06 listopada 2006 - 16:32

wedlug mnie tanim i efektownym tuningiem bedzie zrobienie gleby :twisted: :twisted: :twisted:

Gleba gleba to podstawa :)

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg


#19 OFFLINE   Kjub

Kjub

    Master

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 847 postów

Napisany 06 listopada 2006 - 16:34

nermack to na co czekasz?
Dodany obrazek

#20 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 06 listopada 2006 - 16:35

ja juz mam zrobiona 8)
resor 5cm
springi 1,5 zwoja

fotki mam nieaktualne :) :) :)

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg




Similar Topics Collapse







IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.