Jump to content


Photo

niedziałająca kontrolka ssania


8 replies to this topic

#1 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3,055 posts
    • :

Posted 14 October 2006 - 23:56

Witam!
Mam w swoim fiaciku kontrolkę włączonego ssania,
Dodany obrazek
ale ni jak nie działa. Podejrzewam, że nia mam albo nie wiem, że mam mechanizm, który by tę kontrolkę uruchamiał.
Poratujcie!

#2 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1,095 posts
    • Time Online: 3m 39s

Posted 15 October 2006 - 03:13

yyyyyyyyyyyyy a cos takeigo wogle jest ??? w zwyklym flu ??
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   Zwierzak

Zwierzak

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 75 posts
    • :

Posted 15 October 2006 - 08:12

Jak podniesiesz dźwignie ssania to powinieneś zobaczyć taki guzik który dotyka kabel do masy i tym samym zapala kontrolke na tablicy. Ta z kolei po właczeniu zapłonu zasilana jest + a mase dostaje z budy dzięki temu przełącznikowi. Albo masz spalona żarówkę w tablicy lub odkręć dźwignie ssania i zobacz czy ten kabel tam nie spadł z wsówki. MOżesz miernikiem sprawdzić czy jest na nim napięcie po włączeniu zapłonu powinno być 12 wolciszy.

#4 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3,055 posts
    • :

Posted 15 October 2006 - 11:51

Żarówka działa bo jak zdejmowałem cały licznik to sprawdzałem, kabel jest taki jak z resztą w schemacie instalacji tylko leży pod wykładzinami za fotelem kierowcy. A czy to powinno wyglądać tak jak przy hamulcu ręcznym ten guzik? Czy trzeba całe cięgna wyjmować i gdzieś pod spodem? masz może jakieś fotki tego? Bo łapię o co chodzi ale tak dla pewności i przykładu. Ewentualnie gdybym musiał to zrobić sam. A czy w zegarach od eleganta też jest taka kontrolka?

#5 OFFLINE   m.c.2

m.c.2

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 posts
    • :

Posted 15 October 2006 - 12:00

też jest
ale guzik to nie wiem gdzie jest ostatnio wymieniałem linkę ssania i nie ch**a nie mogłem wyciągnąć tych wajch
Dodany obrazek

#6 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 posts
    • :

Posted 19 October 2006 - 19:23

do ssania jest mikrostycznik przukrecony do kawalka blaszki a ta znow jest podlozona pod srube mocujaca caly ten mechanizm z tymi wajchami... przynajmniej ja tak mialem...ale z tego co pamietam to ten mikrostycznik przewodzil mase..... a nie + ....

#7 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3,055 posts
    • :

Posted 19 October 2006 - 19:40

Powiem co już wiem: włącznika stykowego nie ma ale to jest pryszcz, żarówka działa, kabel do podłączenia jest (ale, dochodzi on do skrzynki bezpieczników i koniec, nie mam pojęcia gdzie go podłąszyć, a już wywaliłem jeden bezpiecznik, według schematy jest to kabel błękitno-czerwony i faktycznie tak jest, tylko nigdzie nie pisze pod które wejście w sktzynce bezpieczników trzeba go podłaczyć)

#8 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 posts
    • :

Posted 19 October 2006 - 19:46

pewno pod ten gdzie pokazuje sie plus po przekreceniu kluczyka...

#9 OFFLINE   maeko

maeko

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 32 posts
    • :

Posted 22 October 2006 - 16:04

Ja ten przewud wykorzystałem do blokady zapłonu z alarmu :)
Sztuka to odnaleźć to czego się szuka.
Wiem że na tym się nie oszukam
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.