Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fiat 126p ELX '00 Modern Style by Dża

elx dża maluch wrocław dolny śląsk style sticker happy end czerwony

Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Dża

Dża

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
    • Time Online: 6g 39m 34s

Napisany 27 lutego 2015 - 19:41

Hej ;)

Mało pisałem, bo od 1 listopada maluch poszedł pod plandekę i czekał na początek sezonu :)
Za to kupiłem sobie kolejną zabawkę, której mogłem poświęcić więcej czasu w zimie.
 

W przyszłym tygodniu Fiacik doczeka się remontu całego układu hamulcowego. Trochę pracy będzie. Następnie spawanie dziury w podłodze koło fotela kierowcy. Przespawanie progów na razie odpuszczam.
Zostaną doraźnie połatane, a wspawane nowe dopiero przy pełnym lakierowaniu. Może uda mi się na zlot dojechać z nowym lakierem :)

Sporo rzeczy powymieniałem, porobiłem. Samochód chodzi jak w zegarku.
Do poprawy został układ kierowniczy, karoseria i hamulce. Karoseria jakoś mocno nie woła ale chciałbym, żeby wyglądała idealnie.

Dlaczego MODERN STYLE?
Pełno jest RAT-ów, ROST-ów, CULT-ów i innych tego typu modyfikacji Fiata 126p.

Zdecydowałem się na ELX-a ze względu na to, że zwyczajnie najbardziej mi się podobał. Nie lubię kwadratowych kształtów, dlatego EL i ST odpadały.

Nie chcę wkładać metalowych zderzaków od ST. Szerokiej stali i walić go na glebę. Ma jeździć i dawać radość - póki co sprawdza się w tym wyśmienicie.
Przyciąga wzrok, co mi się bardzo podoba :)

Reszta jest kwestią gustu.

Uwaga! Szukam teraz plastikowej atrapy / grilla na przód. Była ona od razu z halogenami. Bardzo popularna w II połowie lat 90-tych. Była produkowana już z nowym logiem FIAT-a stosowanym w Cinquecento.

 

yjbt0l7jevu9.jpg

eyrvc1lbqjwu.jpg

 

u0ar7ne3nk93.jpg

 

 

No i jeszcze, na sam koniec moja druga zabawka. Też oczywiście FIAT ;)

80t53ymiu6tc.jpg


  • Tomcio lubi to









Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: elx, dża, maluch, wrocław, dolny śląsk, style, sticker, happy end, czerwony

IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.