Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kierunki razem z postojowymi.

kierunkowskazy postojowe światła elektryka

5 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Mayrus

Mayrus

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
    • Time Online: 4g 28m 15s

Napisany 01 lutego 2015 - 19:36

Tak jak w temacie. Wie ktoś może jak w maluszku z 2000 roku podpiąć kierunki żeby świeciły razem z pozycyjnymi a przy mijania było normalnie? Jest mi ktoś w stanie łopatologicznie wytłumaczyć lub mi to zrobić w Krakowie lub okolicach (mogę podjechać)? Jeśli ktoś wie/potrafi/umie to zrobić za drobną opłatą to prosiłbym o kontakt:

GG: 3076954 (nie bywam zbyt często) lub telefonicznie: 514 713 112. Mile widziane będą również odpowiedzi pod tym postem. Pozdrawiam  :wink:

 

(przepraszam, że pierwszy post i od razu pytanie  :rotfl: )



#2 OFFLINE   maniek1990

maniek1990

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 53 postów
    • Time Online: 3d 2g 25m 2s

Napisany 02 lutego 2015 - 09:19

Najprościej zastosowac zarowke dwu wloknowa odpowiedniej mocy. Mozesz tez dorobic otwór na dodatkowa zarowke,ale wtedy potrzebujesz tez gniazdo. Mozna uzyc np. takiego zestawu z malucha z bocznych kierunkow.

Podlaczasz to jak swiatla do jazdy dziennej, przez przekaznik. Niewiem czy bylo na forum pposzuposzukaj lub wpisz na google "jak podlaczyc swiatla dzienne" i powinienes znalezc.

#3 OFFLINE   Bobru

Bobru

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 106 postów
    • Time Online: 3d 13g 27m 5s

Napisany 01 grudnia 2015 - 20:17

Wpinasz sie w dwa kable idące od postojówek np złodziejką i prowadzisz je w kiedunkowskazy. dajesz żarowę dwuwłuknową i podpinasz tak jak w żarówce jest swiatło mijania na stałe ( czyli kable od postojówke które poprowadziłeś ) a długie jako kierunek ( ja u sb to polutowałem wszystko do żarówki i przynajmniej wiem że nie wypadnie ) i gotowe. Dla lepszego efektu polecam kupić pomarańczowe klosze kierunkowskazów.



#4 OFFLINE   Bobru

Bobru

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 106 postów
    • Time Online: 3d 13g 27m 5s

Napisany 02 grudnia 2015 - 17:54

Jeśli by ktoś miał jakiś problem z podpięciem takiej modyfikacji lub inne pytania piszcie na PW lub na mojim FB chętnie podpowiem:)

Please Login or Register to see this Hidden Content



#5 OFFLINE   KrzysztofElbląg

KrzysztofElbląg

    Zaawansowany

  • Member
  • 215 postów
    • Time Online: 12d 9g 24m 39s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 08 grudnia 2015 - 23:40

to może kolega opisze to jako poradnik :)


Lepiej grzeszyć i żałować za grzechy,
niż później żałować, że się nie grzeszyło.

#6 OFFLINE   Bobru

Bobru

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 106 postów
    • Time Online: 3d 13g 27m 5s

Napisany 09 lutego 2016 - 13:06

Dziś usiądę i opiszę poradnik :)





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście







Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kierunkowskazy, postojowe, światła, elektryka

IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.