Skocz do zawartości


Zdjęcie

podłączenie chłodzenia w 1.1


2 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   pablo_NO

pablo_NO

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • Time Online: 1d 13g 25m 19s

Napisany 18 stycznia 2015 - 19:06

Witam

W dniu wczorajszym udało mi się nareszcie odpalić po raz pierwszy maluszka (silnik 1.1 z ccs) Ogarnąłem tą całą wiązkę no i się udało tylko na chwilkę bo jeszcze nie zalewałem żadnym płynem układu chłodzenia. Całą wiązkę mam z ccs . Już tłumaczę o co mi chodzi kable od czujnika z chłodnicy pędzą do czujnika z silnika później do wentylatora i zostaje jeden kabelek podejrzewam że trzeba będzie go podłączyć pod stały + tylko jak to później podłączyć pod zegary, żeby ładnie pokazywało temperaturę. (licznik  posiadam od ccs przerobione w obudowę maluszka, czyli obrotomierz, tem wody ). Ma może ktoś z bardziej doświadczonych kolegów jakiś pomysł. Pozdrawiam



#2 OFFLINE   zioleczko450

zioleczko450

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 452 postów
    • Time Online: 2d 17g 39m 18s

Napisany 18 stycznia 2015 - 22:59

napisałeś to ultra chaotycznie. nie umiem Ci pomóc. patrz skąd te kable wychodzą, przedzwoń je czujnikiem i wszystko będziesz wiedział



#3 OFFLINE   pablo_NO

pablo_NO

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
    • Time Online: 1d 13g 25m 19s

Napisany 21 stycznia 2015 - 17:42

Całą instalację mam ccs i wszystko jest w jednej wiązce czyli czujnik chłodnicy, czujnik na silniku no i wentylator wszystko jest na wtykach tylko zostaje  jeden niebieski kabelek odcięty no i podejrzewam że jest to + a masę łapie z czujnika z silnika.





Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.