Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusje o 12 Ogólnopolskim i kolejnych zlotach...


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
13 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   stopek126p

stopek126p

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 364 postów
    • Time Online: 8g 28m 25s

Napisany 23 września 2014 - 21:06

Witam postanowiłem zalozyc temat zeby ludzie wiedzieli co i jak,czy ktos ma jakies info kto sie podejmuje i gdzie bedzie ? pozdro 652
Fiat126p+Niewiadów N126 1978r in progres,Zestaw lat 70 PRL-u

#2 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 29 września 2014 - 23:18

Z tego co słyszałem to jest parę opcji:
  • Warszawa (ost. info na pożegnaniu poziomka)
  • Gdańsk (rozmowy przy ognisku na 11 Ogólnopolskim)
  • Okolice Poznania (rozmowy przy ognisku na 11 Ogólnopolskim)


#3 OFFLINE   kris8526

kris8526

    Szef wszystkich Szefów (Moderator)

  • Member
  • 997 postów
    • Time Online: 50d 15g 58m 13s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 30 września 2014 - 13:24

Co do Gdańska , to pamiętam rozmowę, padly takie propozycje :-)
Dodał gazu mały fiacik, aż tu nagle STOP mandacik.
Jest:
Fiat 126p - 1986
Fiat 126p. - 1984
był:
Fiat 126elx - 2000 (2012-2017)
Fiat 126p - 1981 ( 2003 )
Fiat 126p - 1984 ( 2000-2002)
Fiat 126p - 1985 ( 2001-2006 )
Fiat 126p - 1993 ( 2015 dawca )
Fiat 126fl - 1994 (2015 dawca )
Fiat 126el - 1995 ( 2012-2013 )
Fiat 126el - 1996 ( 1999-2000 )
Fiat 126el - 1997 ( 2013 )
Fiat 126p - 1993 (2016-2017)
Fiat 126el. - 1999. (2018-2019)

#4 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 30 września 2014 - 18:16

Morze to już odłuższego czasu pada Scorpion miał robić ale jakoś nie wyszło... więc może uda się w przyszłym roku nie był by to zły pomysł może wjazd na plaże udało by się załatwić i foty przy samym morzu :wink:


Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#5 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 01 października 2014 - 14:27

MoŻe to już odłuższego czasu pada Scorpion miał robić ale jakoś nie wyszło... więc może uda się w przyszłym roku nie był by to zły pomysł może wjazd na plaże udało by się załatwić i foty przy samym morzu :wink:

nie wiedziałem ze Morze Bałtycikie piszę się przez MoŻe Bałtyckie ;-)


Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#6 OFFLINE   zuraw

zuraw

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • Time Online: 17g 30m 21s

Napisany 14 października 2014 - 17:39

Hej,
 
wiem, że rok 2014 jeszcze trwa, żyjemy wszyscy jeszcze emocjami ostatnich zlotów i spotów, przed niektórymi jeszcze parę zakończeń sezonów, ale...  :mrgreen: 
 
Rozmawialiśmy kilkukrotnie z kilku-kilkunastoma osobami odnośnie organizacji kolejnego zlotu w nadchodzącym roku w Warszawie. Padły nawet pewne zarysy programu, a mi udało się nawet zorientować w temacie, że jest kilka nie znanych sobie nawzajem chętnych do zorganizowania zlotu w naszym mieście i porozmawiać z nimi odnośnie dalszych szczegółów. W wyniku tych rozmów zapadło kilka ważnych decyzji. Zanim do nich przejdziemy parę słów wstępu.
 
W 2015 roku 15 sierpnia wypada w sobotę, więc wychodzi na to, że będzie to krótki, weekendowy zlot. Zjedziemy się zapewne w piątek wieczorem, w sobotę zrobimy główny program, a w niedzielę się rozjedziemy do domów. Do tego jak wiecie Warszawa jest dosyć nietypowym miastem, w którym trudno zorganizować imprezę masową z taką ilością samochodów (o tym za chwilę). Do tego 15 sierpnia, czyli w sobotę, a więc dzień głównego programu zlotu, mamy święto narodowe, co w sposób bezpośredni przekłada się na zamknięcie połowy miasta, liczne defilady i pokazy wojsk, uroczystą zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, czyli kompletny i całkowity paraliż miasta.
 
Natomiast rok 2016 jest rokiem przestępnym, przez co 15 sierpnia wypada w poniedziałek. Dzięki temu zlot będzie kilkudniowy a w jego środku nie będzie paraliżu miasta. Do tego z racji długiego weekendu z miasta wyjadą wszystkie słoiki, przez co miasto będzie puste. Daje to o wiele więcej możliwości, a ponieważ wszystko wskazuje na to, że mamy kontakt w urzędzie miasta, co pozwoli uzyskać (miejmy nadzieję) niezbędne pozwolenia na przejazd zamkniętymi ulicami, mamy kontakt z automobilklubem, który może udostępni lotnisko Bemowo oraz kilka mniejszych pomysłów do zrealizowania wymagających dobrego przygotowania i niezbędnego do tego czasu
 
ZAPADŁA DECYZJA, że Warszawa zrobi zlot w 2016 roku.
 
Jakby to miało wyglądać? Zjeżdżamy się w piątek na campingu, który zostanie sprawdzony jeszcze w tym miesiącu i miejmy nadzieję, że będzie wystarczający na zlot. Przy zapisach deklaracja, kto chce postrzelać z tłumika, puszczać głośno muzykę i zachowywać się głośniej, a kto marzy o ciszy na zlocie i zakwaterować wszystkich tak, żeby sobie nie przeszkadzali (może się uda). W sobotę próby sprawnościowe na Bemowie - np. jakaś trasa na podobieństwo tej zrobionej w Łodzi, wyścig na 400 metrów, konkurs na najgłośniejszy wydech, audio, jakieś mniejsze próby w stylu węgierskich - pchanie malucha, jazda slalomu tyłem - możliwości jest wiele, więc będzie można się wykazać. Wieczorem impreza (a jak :-)
 
W niedzielę chcielibyśmy zrobić rajd turystyczny z itinererem z wieloma pytaniami po drodze zarówno lokalizacyjnymi, technicznymi jak i podchwytliwymi, z kilkoma checkpointami (może nawet każdy z klubów zrobi jakiś swój z pytaniami do odgadnięcia na miejscu) kilkugodzinny, bez jazdy na czas, ale na ilość punktów śladami... (i tu mamy parę pomysłów), zakończony w jakimś miejscu Warszawy, z którego można będzie zorganizować konwój, jeśli dopiszą warunki - pozwolenia, zaplecze itp. Po powrocie na camping impreza (a jak :-) )
 
W poniedziałek zaś 15 sierpnia zrobić dzień otwarty ze wskazaniem na imprezy zorganizowane przez miasto z okazji święta. Będziemy chcieli wskazać wam miejsca warte obejrzenia tego dnia jak spacer po zamkniętym Krakowskim Przedmieściu na którym na pewno będą pokazy grup rekonstrukcyjnych, skierować na uroczystą zmianę warty pod Grobem Nieznanego Żołnierza czy pokaz militariów tak, abyście będąc już w Warszawie mogli zobaczyć to co zazwyczaj widzi się jedynie w telewizji.... Atrakcji co roku jest wiele, można poświęcić im niemal cały dzień, a powrót do domu nikomu nie powinien nastręczyć większych problemów - Łódź i Poznań mają A2, Gdańsk - S7 lub A1 przez Toruń, Śląsk i Częstochowa - 1 i S8, Kraków - 7, więc czas dojazdu i powrotów nie powinien być długi tym bardziej, że ruch w okolicach Wawy będzie dokładnie w przeciwnym kierunku.
 
Pomysłów mamy wiele, ale nie zrealizujemy ich jako Michał Żurawski, Artur Paluszek, Tomasz Kozłowski, ktoś inny lub grupka kolegów.... 
 
Dlatego, żebyśmy byli wiarygodni podczas rozmów ze sponsorami, władzami miasta i innymi, na potrzeby zorganizowania zlotu postanowiliśmy przywrócić do życia starą Grupę Warszawską oraz utworzyć na Facebooku grupę (raczej nie wydarzenie), które powinno w ciągu najbliższego roku rozwinąć się i żyć pełnią życia bez różnicy kto z jakiego klubu pochodzi, ale by pokazać zamiłowanie do samych samochodów, zlotów i innych wydarzeń, w które jesteśmy wszyscy i każdy z osobna zaangażowani. Mamy nadzieję, że pokazanie powyższych podczas rozmów powinno pomóc osiągnąć zamierzony sukces. Założenie jest takie, aby zdobyć takie dofinansowania, aby koszt zlotu nie przekroczył 30-50zł, co na warunki warszawskie jest niebotycznie wyśrubowaną wartością przy założeniu minimum 200-250 samochodów. 
 
Takie mamy na dzień dzisiejszy plany, co uda się z nich zorganizować, zobaczymy za półtora roku, a na razie
 
12 Ogólnopolski Zlot 2015 pozostawiamy do zorganizowania komuś innemu z nadzieją, że ktoś podejmie się jego zrobienia tym bardziej, że weekend będzie krótki.
 
Trochę się rozpisałem, ale niech się coś dzieje w temacie  :mrgreen: 
 
Tą informację wrzucę również na inne fora tak, żeby o planach wiedziało jak najwięcej zainteresowanych.

  • Karol13 lubi to

#7 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 14 października 2014 - 22:28

Scaliłem oba tematy  :-)

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka



#8 OFFLINE   kreciqq

kreciqq

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 113 postów
    • Time Online: 1d 11g 19m 6s

Napisany 20 października 2014 - 23:23

Ja osobiście nic nie wykombinuję, ale jak ktoś się zadeklaruje przed końcem 2k14 to może uda mi się załatawić jakiś sponsoring na nagrody od przedstawicielstwa Sonax'a na Polskę. Jakieś kosmetyki, szampony etc...



#9 OFFLINE   PiatasE

PiatasE

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
    • Time Online: 15g 54m 49s

Napisany 22 października 2014 - 18:48

Witamy, chcielibyśmy się odnieść jako "grupa Sochaczewska" w stosunku co do organizacji zlotu i wypowiedzi Żurawia. Pomysł zorganizowania 13 Ogólnopolskiego w 2016r, urodził się już na zlocie w Płocku, gdzie między innymi rozmawialiśmy na ten temat z Palcem(Artur Paluszek) w domku numer 12. W trakcie rozmowy padło że Warszawa zrobi zlot w 2015r, dlatego my podjęliśmy działania na rok 2016. Nie dawaliśmy o tym szerszej informacji na żadnym forum ponieważ przed nami dopiero zlot 12. Jednakże mimo to podjęliśmy kroki organizacyjnie. Jesteśmy po rozmowach z władzami miasta, w ramach których koszty naszej imprezy zostały już włączone do budżetu miasta na 2016r. Ponadto zarezerwowaliśmy bazę noclegową w "Osadzie Puszczańskiej" w Tułowicach. Gdyby nie powyższe posty, zaczynalibyśmy wstępne rozmowy z potencjalnymi sponsorami. Na ten moment nie chcemy pisać o planie zlotu, gdyż w pierwszej kolejności zajęliśmy się w naszym mniemaniu ważniejszymi rzeczami organizacyjnymi.

 

Po ukazaniu się wątku że Warszawa zmieniła termin z 2015r na 2016r, nie chcąc robić przepychanek słownych na forach, postanowiliśmy skontaktować się telefonicznie bezpośrednio z Żurawiem w celu poinformowania, że weszli w nasz termin, a że nie ma najmniejszego sensu organizowanie dwóch imprez o tej samej tematyce w odległości o 60 km, byliśmy przekonani iż w ramach rozmowy dojdziemy do porozumienia, że to my będziemy kontynuowali organizację zlotu w 2016 roku. Z informacji które przekazał Żuraw, wynikało że będzie organizatorem w tak zwanym tle, dlatego dostaliśmy kontakt do głównych organizatorów, z którymi też rozmawialiśmy. W trakcie rozmowy z organizatorami wynikło, że oprócz planów i determinacji nie mają nic konkretnego załatwionego. Zostaliśmy poproszeni o danie czasu do końca poprzedniego tygodnia (tj. do 19 października), aby mogli wspólnie pomiędzy sobą porozmawiać i pomyśleć nawet nad przeniesieniem organizacji zlotu w Warszawie na rok 2017 i gdyby nie ponowna próba kontaktu wykonana przez nas wczoraj (21 października) zapewne nie otrzymalibyśmy odpowiedzi. W imieniu organizatorów oddzwonił Żuraw i dalej motywował że jedynym i głównym powodem dla którego Warszawa jest najlepszym miejscem na zlot to to, że organizatorzy są zdeterminowani i terminu nie opuszczą i zaczął namawiać abyśmy na pocieszenie zorganizowali zlot 12.

 

W związku z tym prosimy o przeprowadzenie konstruktywnej rozmowy wśród użytkowników forum, gdzie wolą spędzić czas zlotu, czy w Warszawie, czy w miejscowości oddalonej o 60 km czyli Sochaczewie.

 

Ps. Żuraw przedstawiałem Ci się dwukrotnie, pierwszym razem rozumiem, ze zastałem Cię w szpitalu i mogłeś nie zapamiętać, ale kiedy zadzwoniłeś wczoraj, zrobiłem to po raz drugi i niestety pisząc post, w którym informujesz, że nie udało Ci się mnie zapamiętać świadczy tylko o Twojej ignorancji w stosunku do innych.
Ps2. Całość wypowiedzi Żurawia do której się odnosimy znajduje się tylko na forum Rezerwy.

 

Dopowiem tylko jeszcze jedno słowo podsumowania, nikt z nas nie lubi robić z gęby cholewy, a będąc po rozmowie z Burmistrzem Miasta Sochaczew i po ustaleniu wszystkich kwestii, odwołując w tym momencie wszystko, stajemy się niepoważnymi osobami i może nam to negatywnie wpłynąć na dalsze działania jakie planujemy, a w których wsparcie Władz Miasta będzie niezbędne.

 

Pozdrawiamy

Paweł Piątek i Emil Piątek

 

"Nasze" linki na Facebooka:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Please Login or Register to see this Hidden Content



#10 OFFLINE   zuraw

zuraw

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • Time Online: 17g 30m 21s

Napisany 22 października 2014 - 23:22

Rzućcie okiem na forum Rezerwy, bo tu toczy się zawiła rozmowa w tym temacie. Jutro (dzisiaj) po 17 będę miał aktualne informacje jak dalece zaawansowane są ustalenia dotyczące zlotu 2016. Napiszę je w poniższym linku: 

Please Login or Register to see this Hidden Content



#11 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 23 października 2014 - 17:09

Scaliłem oba tematy. Generalnie nie wyobrażam sobie żeby rozstrzygnięcie mogło nastąpić przez jakieś głosowanie przez internetu lub coś w tym stylu.

Jeśli organizatorzy by się nie dogadali polubownie to może osoby odpowiedzialne za ostatnie zloty powinni coś wybrać.



#12 OFFLINE   zuraw

zuraw

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • Time Online: 17g 30m 21s

Napisany 23 października 2014 - 22:20

Zgodnie z prośbą MaXXa kopiuję wczorajszą informację z forum Rezerwy: 

------------ 
Witam. 

Z tej strony Kasia. Najwyższa pora zmniejszyć ilość testosteronu na forum, bo widzę, że zaczął uderzać niektórym do głowy i zaczęło się stroszenie piórek i chwalenie ogonkami. 

O tym, że chcemy zorganizować zlot rozmawialiśmy z mężem już dawno. On organizował kiedyś Zlot w Słomczynie w 2000r, ja wiele obozów i ogólnopolskich rajdów harcerskich, więc i OZ 126p jest spokojnie na miarę naszych możliwości. Dodatkowo jako starzy wyjadacze jeżdżący na takie imprezy w kraju i za granicą (Węgry, Czechy i Słowacja), wiemy co cieszy się zainteresowaniem, co ludziom się podoba i mamy też własne oczekiwania, które przy tej okazji moglibyśmy spełnić. Żuraw, jako nasz stary przyjaciel i zaprawiony w bojach organizator (jeszcze za czasów studenckich wiele wyjazdów zagranicznych wyraził chęć pomocy. Przyjęliśmy z otwartymi ramionami, bo nikt tak jak on nie orientuje się na forach i może nam zapewnić „kontakt ze światem”. 

Zaczęliśmy rozmowy w sierpniu, sprawdziliśmy kalendarze i z przyczyn wymienionych przez Żurawia Zlot zaplanowaliśmy na 2016. Kiedy podzieliliśmy się z Żurawiem naszymi planami, uznał że trzeba tą informację włożyć na forum, co nam by nawet do głowy (na dwa lata wcześniej) nie przyszło. 

Chyba dwa dni później rozpętała się ta dyskusja. Kiedy Piątas zadzwonił do mnie, że mają już jakieś ustalenia i musimy się zastanowić nad rozwiązaniem sytuacji, bo oni już mają jakieś rzeczy zaklepane, my byliśmy w trakcie rozmów z dyrekcją kempingu i ludźmi z Automobilklubu w sprawie autodromu. Nie spieszyliśmy się, bo mieliśmy mieć przecież 2 lata. 

Brak kontaktu z naszej strony wynikał głównie z tego, że nie mogliśmy dojść do porozumienia, czy należy odkrywać wszystkie karty (panowie) czy zostawić coś, żeby była jakaś niespodzianka dla uczestników (ja). 

Żuraw jest naszym „rzecznikiem prasowym” ponieważ siedzi na forach i korzysta z FB, ale nie jestem zachwycona, że na nim skupiają się Wasze negatywne emocje.

Chcecie konkretów? Proszę bardzo. Nie mamy żadnych umów, bo dopiero je tworzymy. Mamy nagrany kemping, na którym wszyscy się zmieszczą – i w namiotach, i w domkach, i w pokojach „hotelowych”. Plan kempingu pozwala na podzielenie go na strefę rodzinną (takich, co cenią w nocy spokój) oraz wszystkich, którzy w nocy wolą głośną muzykę i strzelanie z tłumika (nie popieram, ale rozumiem, że i tacy są). Mamy zapewnienie od Automobilklubu Polskiego, że dadzą patronat nad imprezą oraz udostępnią swój autodrom na Bemowie i tam będziecie mogli poszaleć. Na przeprowadzenie rajdu turystycznego nie potrzebne są żadne zgody, więc nie trzeba nic załatwiać. 

Jedyna rzecz, która wymaga pozwolenia i jest najtrudniejsza do zorganizowania to przejazd z miejsca zakończenia rajdu turystycznego (prawdopodobnie parking pod Stadionem Narodowym) ulicą normalnie zamkniętą dla ruchu samochodowego, czyli Nowym Światem na Pl. Zamkowy lub pod Teatr Narodowy. Ale to będziemy załatwiać dopiero na początku 2016r, bo wcześniej nie ma sensu. Wiem z doświadczenia, że żeby móc pod koniec marca załatwić defiladę 1000 harcerzy spod Grobu Nieznanego Żołnierza pod Arsenał, co wiąże się z zamknięciem ruchu w okolicach całego Placu Teatralnego pismo z wnioskiem do miasta wystarczy złożyć w styczniu. W tym samym terminie idą też pisma do policji i straży miejskiej z prośbą o zabezpieczenie, bo wcześniej nikt o takich rzeczach nie chce rozmawiać. 

Czy konieczne jest podanie planu całego Zlotu? Moim zdaniem nie, bo nie będzie niespodzianki, ale skoro są takie Wasze oczekiwania – proszę bardzo. 

Program zlotu: 

piątek 12.08 - od godzin popołudniowych przyjazd, zakwaterowanie, rejestracja 

sobota 13.08 - rano koniec rejestracji, próby sprawnościowe na terenie Bemowa z podziałem na klasy - próba sprawnościowa podobna do tej w Łodzi z wykorzystaniem płyty poślizgowej prostej oraz okrężnej, sprint na 400 metrów, głośność wydechu, jakiś mały slalom tyłem, przejazd z piłką na masce, co sobie wymyślicie lub co nam przyjdzie do głowy. Postaramy się też zapewnić jakąś atrakcję dla najmłodszych, żeby jakoś umilić im oczekiwanie na tatusiów J 

niedziela 14.08 - w zależności od ilości chętnych w godzinach przedpołudniowych odprawa i start rajdu turystycznego. Rajd nie będzie na czas, ale na dokładność – trasa do przejechania po itinererze, dużo pytań, checkpointów, zagadek i zagadnień do rozwiązania nie tylko dotyczących maluchów. Nie chcemy określać w tej chwili ram czasowych, bo „na sucho” się nie da, ale nie chcemy, żeby trasa była dłuższa niż 50km po Warszawie. Koniec rajdu w okolicach parkingu pod Stadionem Narodowym lub na kempingu (w zależności od tego, czy uda nam się załatwić przejazd zorganizowany na Pl. Zamkowy). 

poniedziałek 15.08 - dzień otwarty. W związku ze świętem narodowym miasto organizuje wiele atrakcji z tej okazji, o których wspomniałem w pierwszym poście. Począwszy od defilady różnych jednostek Wojska Polskiego, uroczystą zmianę warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza, pokazy grup rekonstrukcyjnych w ciągu ulic Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia i inne atrakcje, o których szczegółowiej będziemy w stanie powiedzieć bliżej terminu zlotu. Jako, że atrakcje będą cały dzień, każdy we własnym zakresie już zdecyduje co chce zobaczyć i jak długo być w Warszawie. 

Ponieważ wszyscy jesteśmy dorośli i do organizacji zlotu podchodzimy poważnie będziemy zabezpieczać nasze interesy podpisując z kempingiem i Automobilklubem umowy najmu. Nie wiem, czy kiedykolwiek wcześniej na forum pojawiały się skany takich porozumień (nie śledziłam), ale wydaje mi się dziwne żądanie takowych. 

Na chwilę obecną chciałabym zakończyć tę bezproduktywną dyskusję, która dzieli środowisko maluchowe, bo nie o to nam chodzi. Wstrzymajcie się proszę za opowiadaniem się za którąś ze stron. Postaramy się spotkać z grupą Sochaczewską i w cywilizowany sposób rozwiązać ten problem, bo forum internetowe nie jest właściwym miejscem do załatwiania tak ważnych kwestii. 

Dziękuję 
Kasia 
----------------- 



#13 OFFLINE   zuraw

zuraw

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • Time Online: 17g 30m 21s

Napisany 16 listopada 2014 - 15:43

Wrzucam odpowiedź Kozika w sprawie 13 OZ 2016:

----------

Koleżanki i koledzy 
Pragnę poinformować że nastąpiło spotkanie Grupy Warszawskiej z Grupa Sochaczewską, i doszliśmy wszyscy do oczekiwanego tutaj porozumienia, po przedstawieniu argumentów za i przeciw oraz normalnej rozmowie. Wspólnie stwierdziliśmy że w 2016 roku ogólniak odbędzie się w Warszawie, natomiast w 2017 roku zlot odbędzie się w Sochaczewie. 
Obydwie grupy postarają się wykonać jak najlepszą robotę i zorganizować zlot na jak najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomie. Czego sobie nawzajem wszyscy życzymy. Zatem pozostaje kwestia najbliższego zlotu w roku 2015. 
Zostawmy na razie ten watek 2016/2017 w spokoju i ogarnijmy wspólnie jako środowisko rok 2015. 
Pozdrawiam, niektórym znany innym nieznany, kozik.

---------

 

Prośba do MaXXa - wydziel proszę 13 OZ 2016 z tego wątku, żeby się nie myliły tematy.



#14 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 listopada 2014 - 21:18

12 Ogólnopolski ma już swój osobny temat. Ten temat blokuję.










IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.