Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co? Na co? i dlaczego?


1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   poziomek

poziomek

  Zaawansowany

 • Member
 • 254 postów
  • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 28 marca 2014 - 11:05

Co to jest kącik Fan, dlaczego powstał i czemu ma służyć:

 

Kącik Fan powstał dzięki życzliwości Klubu terytorium126p , który udostępnił portalowi fan126p.pl miejsce na swoim forum.

Założeniem tej inicjatywy jest ułatwienie kontaktu sympatykom portalu z członkami naszej społeczności jak i z samym portalem.

 

Dostęp do forum jest ograniczony i wymaga wcześniejszej akceptacji, lecz dostęp otrzyma każda osoba, która wyrazi taką chęć, z wyjątkiem osób, których wcześniejsze wypowiedzi lub zachowania zostały uznane przez członków portalu za negatywne.

 

Członkowie portalu zastrzegają sobie prawo cofnięcia dostępu w chwili, gdy uznają zachowanie lub wypowiedzi za negatywne, prowokujące lub niecenzuralne.

 

Przyznanie dostępu do forum, umożliwia użytkownikowi przeglądanie wpisów i wypowiedzi, odpowiadanie na nie, oraz zakładanie własnych tematów.

 

Mamy nadzieję, że Kącik Fan126p ułatwi Wam kontakt z członkami portalu jak i da możliwości realizacji własnych pomysłów.

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania częstego chwalenia i żackiego krytykowania#2 OFFLINE   poziomek

poziomek

  Zaawansowany

 • Member
 • 254 postów
  • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 03 kwietnia 2014 - 13:43

Ten temat jest ogólnie dostępny i z czasem mamy nadzieję, że przybędzie otwartych tematów. Natomiast w opisie powyżej wspomniałem o ograniczonym dostępie, gdyż są tematy w tym dziale, które widoczne są tylko dla osób zweryfikowanych przez portal.

Natomiast w otwartych tematach mogą się wypowiadać i zakładać tematy wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum. Wedle ogólnie przyjętych norm.


IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.