Skocz do zawartości


Zdjęcie

126p 1990r Zagadka Pomocy


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   owcathc

owcathc

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 20m 55s

Napisany 30 kwietnia 2013 - 23:52

Witam. Jestem Paweł chciałem się dowiedzieć coś o swoim nabytku lecz niestety muszę rozważyć jego sprzedaż lecz Trudno mi oś o nim powiedzieć może wy coś podpowiecie Ew wycenicie ile mógł bym za niego dostać choć rozstawał bym się z bólem serca rok to 1990 jest cała blacha idealna od doły zabezpieczony aż jeszcze się błyszczy 0 rdzy ani jednej dziurki idealna baza na jakiś kjs i taki miałem zamiar przygotować go do kjs lecz potrzeba mi funduszy dlatego rozważam sprzedaż dziwny przód ?? co to jest poszerzone nadkola z tyłu  również dziwne w tym jest silnik na chodzi cała reszta części + jeszcze trochę zawieszenie z przodu sztywne bardzo z tyłu mniej całość jest w podkładzie czy w silniku było coś kręcone brak informacji acz po budzie ciekawie się zapowiada ile coś takiego jest warte waszym zdaniem co o nim sądzicie.




Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek[/URLDodany obrazek[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/201304131656351024x768.jpg/]Dodany obrazek

Z góry dzięki i Pozdro








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.