Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012 / 2013 / 2014 - Spoty Mazowsze


272 odpowiedzi na ten temat

#221 OFFLINE   Romas

Romas

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
    • :

Napisany 23 sierpnia 2012 - 18:13

:twisted:

#222 OFFLINE   Rafau

Rafau

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 43m 41s

Napisany 24 sierpnia 2012 - 00:17

Ile jest przeciętnie osób? Chyba musze sie wybrac za tydzien (jezeli bedzie spot)

#223 OFFLINE   poziomek

poziomek

    Zaawansowany

  • Member
  • 254 postów
    • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 24 sierpnia 2012 - 06:42

Nie ma się, czym chwalić. Mało osób jest na spotach. Ale ma to też swój urok.
Teraz dzięki kolegom z Klubu Ford Probe, którzy właściwie nas goszczą na swoich spotach
Jest zdecydowanie więcej osób nie da się tak jednoznacznie odpowiedzieć ile.
Nie da się a nawet nie chcę, bo na jednym z for w zeszłym roku, gdy opisałem spotkanie, na którym było 6 maluchów to moja relacja i wawa została wyśmiana przez kolegów z innego miasta.
Na TRT nie ma takiej zawiści i chęci rywalizacji, ale są tu zalogowani też owi koledzy, co się wtedy wyśmiewali.
Więc zapraszamy przyjedź a zobaczysz sam bież dziewczynę chłopaka a jak wolisz to nawet zwierzątko będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz poświęcić swój czas by się z nami spotkać.

#224 OFFLINE   Rafau

Rafau

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 43m 41s

Napisany 24 sierpnia 2012 - 16:47

A no spoko. Ja (pomimo wielu negatywnych opinii) polecam spoty Youngtimer Warsaw - czwartki: PKP Stadion, niedziele: al. Na Skarpie, godzina 20:00.
czasami osób jest mniej, czasami baaardzo dużo, 126p widziałem tam już wiele, do tego dużo innych klasyków, fajnie porobionych starszych i nowszych samochodów. Do tej pory tylko tam jeździłem bo tylko o tym słyszałem ;p
A nie wiem czy nie fajniej spotkać się w gronie starych samochodów o których można sobie porozmawiać z właścicielami, i popatrzeć z bliska niż w gronie Fordów Probe.
Ale jestem na forum od dwóch dni dlatego nie chce niczego sugerować ;p mówię tylko co uważam

#225 OFFLINE   metaltymek

metaltymek

    Zaawansowany

  • Member
  • 433 postów
    • Time Online: 4d 11g 32m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 sierpnia 2012 - 17:22

Każdy jeździ tam, gdzie mu się podoba. Osobiście byłem 2 spotach YTW i mi się nie podobało.

Pierszy raz podjechałem i zagadałem, czy dobrze trafiłem, po czym chwila ciszy i robi się zamknięty krąg osób, które się znają.
Drugi spot był kilka tyg. temu, przejechaliśmy spod Arkadii na PKP i to samo - grupki ludzi.
Dodatkowo znajomy jak opowiadał, to też ma przykre wspomnienia z Yonugtimer Warsaw. Rozmawiają sobie, wszystko ładnie fajnie, idzie się odlać a jak wraca to parking pusty. Pojechali sobie nawet nic nie mówiąc... :roll:

Może nie ma tak dużej ilości samochodów i ludzi pod Arkadią jak pod PKP Station, no i są to tylko Probki wymieszane z Maluchami (plus czasem jakieś dupowozy), to moim zdaniem jest dużo lepszy klimat. Podjeżdżam, wysiadam i gadam (zwłaszcza, że jestem małomówny :D ) nikogo nie znając. Gdyby nie policja, to pewnie by tam imprezę nawet zrobili. :twisted:

Wbiłem się także Maluchem na spoty niezwiązane z moim pojazdem - Honda Civic i Opel Astra. Tam również był moim zdaniem dużo lepszy klimat, niż na spotach YTW. Nawet dobrze nie wysiadłem, jak już ludzie się zabrali dookoła mnie. Dalej były pytania, gadki, żarty, propozycję wyścigu na 1/4 mili xD, nawet na pizzę zostałem zaproszony.

Ogólnie powyższe wypociny nie są jedynymi powodami, dlaczego nie przepadam za YTW. Jednak moja niechęć jest skierowana do ogółu, a nie pojedynczych osób. ;)

Masz prawo zachować milczenie. Wszystko co napiszesz może zostać zmoderowane.


#226 OFFLINE   Rafau

Rafau

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • Time Online: 43m 41s

Napisany 24 sierpnia 2012 - 17:59

No właśnie słyszałem takie opinie, jednak nigdy tego nie doświadczyłem... nie znam tam osobiście nikogo, no tylko na "cześć - cześć" jak się wpada na spot. A byłem może z 6 razy... Ale w porównaniu z tym co się dzieje na Cargo to YTW mi się bardzo spodobał :P Chociaż jak pojechałem maluchem na cargo i przejechałem środkiem to nawet brawa dostałem, więc można i tak. Jednak wolę jak ludzie dbają o samochody i jedzie się po to żeby właśnie o nich porozmawiać, pooglądać, a nie napić się piwa modląc się żeby jakaś e30stka w ciebie nie wjechała.
Postaram się wpaść na następny spot pod arkadię, a jak się uda to jeszcze przyprowadzę kilka 126p :P

#227 OFFLINE   metaltymek

metaltymek

    Zaawansowany

  • Member
  • 433 postów
    • Time Online: 4d 11g 32m 5s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 sierpnia 2012 - 18:45

Bez przesady. Jest grill, są kiełbaski, lecz browarki piją wyłącznie osoby, które nie prowadzą.

Osobiście znudziły mi się już trochę rozmowy o samochodach. Wole normalne rozmowy, nawet o marchewkach, zamiast ciągle słyszeć o dyfuzorach... :roll:

Każdy dba o swój pojazd. Jeden będzie pucował i wyprowadzał tylko kiedy słonko świeci a np. ja nie przejmuję się kilkoma wgniotkami i rysami, tym, że podkład się trochę rozprysnął, wydać gdzie był bity, maźnięciami markerem po lakierze, jeśli stan mojego pojazdu nie wykazuje pokrewieństwa z pojazdem Freda Flintstona. :)

Raczej się nie spotkamy za tydzień. ;)

Masz prawo zachować milczenie. Wszystko co napiszesz może zostać zmoderowane.


#228 OFFLINE   poziomek

poziomek

    Zaawansowany

  • Member
  • 254 postów
    • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 24 sierpnia 2012 - 19:03

Też niestety mam podobne doświadczenia ze skarpą i jak jeszcze były spoty YTW na Cargo
O stadionie, co Tymek wspomina to byliśmy razem i wtedy mi się podobało, ale to dzięki Żurawiowi, który się nami zajął i wprowadził w temat dodatkowo podjechaliśmy mocną ekipą spod Arkadii maluchy + probki, więc ewentualną olewkę ze strony tubylców mieliśmy głęboko.

Ale tym razem olania nas nie było, bo tak jak wspomniałem Żuraw nas przywitał i pokierował.
Więc ja miło wspominam tamto spotkanie.

Robią fajne foty naprawdę fajne i to miła pamiątka.

Please Login or Register to see this Hidden Content



Do tego stopnia, że jak kolega z Jastrzębia Zdroju mnie odwiedził jadąc na Ogólnopolski do Torunia tak tak do Torunia przez wawę :D
to go tam zabrałem, bo akurat wyjątkowo pod arkadią spota nie było to też mu się podobało, mimo że staliśmy sami jak kołki to podobało się koledze i też ma fotę pamiątkową zajebistą i jest zadowolony.

Please Login or Register to see this Hidden Content



Jeśli nikogo nie znasz z bywalców pod stadionem albo skarpą i nie przyjedziesz autem, które zrobi wrażenie to stoisz sam jak kołek i nikt się do Ciebie nie odezwie a jak zagadasz do kogoś to jest spora szansa, że zostaniesz zmierzony od butów po beret i olany to fakt.

Tak jak Tymek mówił na spotach pod arkadią nawet mało mówne osoby same siebie nie poznają atmosfera jest przyjacielska a jak podjedzie ktoś, kogo nikt nie zna to zawsze ktoś pierwszy do niego podejdzie zagadać i wprowadzić w temat. Nikt nie jest zostawiony samemu sobie.

My mamy porównanie i wolimy Arkadię, bo tam jest
Sex Alkohol mordobicie no i przyjaźń ponad życie

Ale dobrze, że są koledzy z YTW robią dobrą robotę w mieście.

#229 OFFLINE   Romas

Romas

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
    • :

Napisany 27 sierpnia 2012 - 19:14

Czwartek Arkadia 19:30








Chyba mi sie płyta zacięła :mrgreen:

#230 OFFLINE   sexybear

sexybear

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 38 postów
    • Time Online: 3g 22m 16s

Napisany 03 września 2012 - 06:22

Wybiera się ktoś w ten czwartek? :)

#231 OFFLINE   poziomek

poziomek

    Zaawansowany

  • Member
  • 254 postów
    • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 03 września 2012 - 08:08

Ja potwierdzam obecność.
Może uda się zrobić materiał dla portalu:



#232 OFFLINE   Kaktuho

Kaktuho

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 100 postów
    • Time Online: 8m 3s

Napisany 04 września 2012 - 12:56

Żeby nie było że nic się nie dzieje w 100lyca sqadzie ------

to w najbliższą niedzielę 09.09.2012 planowany jest spot w "barze pod 6"
Bar znajduje się na Tarchominie, więc z Żoliborza, Bielan, Woli, Bródna, Targówka, to rzut beretem. Zapraszamy wszystkich chętnych od godziny 14:00
Lokalizacja wraz z adresem, oraz zdjęciami poglądowymi, znajduje się pod tym linkiem ==>>

Please Login or Register to see this Hidden Content



Spotykamy się w barze, ale pić nie każemy są fryty i inne delikatesy dostępne są ...
Każda morda mile widziana :D
Kia Soul CvvT XL
Fiat 126 el RIP
Fiat 126 fl żyje :)

#233 OFFLINE   HuBeRt

HuBeRt

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 282 postów
    • Time Online: 1d 9m 56s

Napisany 13 września 2012 - 16:44

Czy ktoś moze słyszał czy w tym roku będzie ''Wycieczka do Pułtuska'' :?: Pytam sie bo bym sie z checia wybral. Z gory dzieki za informacje :)

#234 OFFLINE   poziomek

poziomek

    Zaawansowany

  • Member
  • 254 postów
    • Time Online: 10g 17m 47s

Napisany 14 września 2012 - 03:43

W tym roku niema Pułtuska, Wojtas miał plan by nas zaprosić, ale rozeszło się po kościach.
Były plany by zorganizować 3-4 dniową imprezę połączoną Ostrołęka + Pułtusk.
Ale na planach się skończyło. Mogę się mylić, ale przekazuję, co wiem.
Mieliśmy rozmawiać na ogólnopolskim i dopinać szczegóły, ale zabrakło czasu :D

#235 OFFLINE   HuBeRt

HuBeRt

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 282 postów
    • Time Online: 1d 9m 56s

Napisany 15 września 2012 - 07:30

poziomek dzięki za informacje :)

#236 OFFLINE   Romas

Romas

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
    • :

Napisany 26 września 2012 - 18:47

Czwartek 19:30 pod arkadią :wink:

#237 OFFLINE   Szczepek

Szczepek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 149 postów
    • Time Online: 3d 5g 41m 51s

Napisany 30 września 2012 - 17:53

Wpadajcie na Spot Ostrołęka Piątek 05.10.12 Godzina 19:00 przy E.leclerc :P Zainteresowani pisać sms do kumpla na nr 693218917 8)

#238 OFFLINE   lukasz_bis

lukasz_bis

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 46 postów
    • Time Online: 43m 40s

Napisany 09 października 2012 - 12:16

Dodany obrazek


Ktos bedzie? :)

#239 OFFLINE   Romas

Romas

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów
    • :

Napisany 09 października 2012 - 18:03

W Czwartek zapraszam na grillowanie pod arkadie na 20:00 :wink:

#240 OFFLINE   Patryk Z

Patryk Z

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
    • Time Online: 7g 24m 13s

Napisany 15 października 2012 - 18:27

Zapraszamy wszystkich włascicieli i miłośników starej motoryzacji na cykliczne spoty, które odbywać sie będą w Ostrołęce (woj. mazowieckie) w każdą niedziele o godzinie 19:00 pod E.Leclercem

Please Login or Register to see this Hidden Content



więcej inf. pod gg: 25998118 lub 13185656








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.