Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010.08.20-22 Przybrodzin, Nieoficjalny 7 Ogólnopolski Zlot Fiata126p


58 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 06 lipca 2010 - 17:31

Wiec tak zlot jest W miejscowości przybrodzin ;_)
Informacje o zlocie :

No więc tak klub 126Poznań organizuje w zastępstwie za Ogólnopolski (którego nie będzie) mały 3-dniowy zlot nad jeziorem :


Czyli tak :

20-22 Sierpnia Przybrodzin - "Nieoficjalny Ogólnopolski"



Panowie nie róbmy zamieszania, zróbmy listę ile osób mniej więcej będzie i roześlijmy to po różnych forach bo myslę że najpóźniej w połowie czerwca trzeba by zadzwonić i zerezerwować sobie miejsce na campingu. Oczywiście nie ogłaszamy się jako wielki zlot, tylko spotkanie 3-dniowe nad jeziorkiem

A więc postanowione, ja wraz z kilkoma osobami z Poznania zajmę się organizacją miejsc na campingu.

Plany co do zlotu w Przybrodznie są takie :

Zlot odbędzie się w Przybrodzinie koło Powidza w dniach 20-22 Sierpnia.

Stacjonujemy na campingu "Bryza" link :

Please Login or Register to see this Hidden Content



Wstępny plan zlotu :

Piątek, 20 sierpnia :
17:00 - zbiórka na campingu, wniesienie opłat za pole namiotowe, czas wolny
19:00 - impreza nad jeziorem, ognisko, integracja %%%

Sobota, 21 sierpnia :
10:00 - pobudka
11:00 - przejazd na próby sprawnościowe. 1/4 mili i czasówki między słupkami (klasy R2 i SWAP)
14:00 - powrót na camping, czas wolny.
16:00 - konkurencje (rzut zapasówką w dal, przeciąganie malucha 50m na czas, wybór najlepiej utrzyamnego malucha w orginale, najlepsze Car Audio, najciekawszy tuning) - przewidziane nagrody.
18:00 - mecz siatkówki lub piłki nożnej
20:00 - impreza i kolejny etap integracji %

Niedziela, 22 sierpnia :

w zależności od każdego czas wolny, leczenie kaca, do godziny 17:00 pożegnanie i wyjazd z campingu.

20 zł - składka na nagrody i pamiątki ze zlotu. Myślę że nie jest to dużo dla nikogo, a sposonsorów jak wiadomo już nie da rady załatwić. (Składka bezzwrotna jeśli ktoś nie dotrze na zlot). Płatne do dnia końca lipca!!!.
dane do przelewu na konto klubowe:


Jarosław Kaczmarek
ul. Gostyńska 71
60-103 Poznań

Alior Bank

Nr konta Bankowego

42 2490 0005 0000 4000 8589 9575

W tytule wpłaty proszę wpisać nick i dopisać "Zlot Przybrodzin" żebyśmy wiedzieli od kogo i za co są pieniądze
Skłądka jest od auta :)



Niestety nie będzie żadnych parad.

Nie jest to żaden ogólnopolski zlot bo na organizacje czegoś takiego mamy za mało czasu. To jest poprostu mały zlot w zastępstwie za coroczny zlot ogólnopolski.

Jeśli wystapią jakieś zmiany, to poinformujemy o tym.

Regulamin Zlotu Fiata 126p

Przybrodzin ‘2010


Warunkiem wzięcia udziału w Zlocie jest podporządkowanie się poniższym zasadom obowiązującym na terenie Zlotu, czyli campingu w Przybrodzinie.

1. Uczestnicy przybywają na Zlot we własnym zakresie, na własną odpowiedzialność oraz własny koszt. Za szkody wyrządzone na terenie Zlotu odpowiada wyrządzający szkodę – zarówno w mieniu własnym, innych uczestników Zlotu jak i właściciela terenu campingu „Bryza”.

2. Na terenie Zlotu każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego Regulaminu Zlotu. Łamanie Regulaminu mogące bezpośrednio wpłynąć na bezpieczeństwo innych lub rażąco naruszające porządek, skutkować będzie konsekwencjami wliczając w to przymusowe usunięcie uczestnika z terenu Zlotu nawet przy użyciu sił porządkowych Dyrekcji campingu „Bryza”, jak również w skrajnych przypadkach za pomocą Policji.

3. Za kradzieże, włamania do samochodów i inne przypadki losowe organizatorzy imprezy nie ponoszą odpowiedzialności. Każdy z uczestników odpowiada za swoje mienie i ma obowiązek zabezpieczyć się we własnym zakresie przed jego utratą w wyniku kradzieży, jak również jego zniszczeniem.

4. Zabrania się jakiegokolwiek ruchu pojazdu, kiedy kierujący jest pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka.

5. Używanie samochodu na terenie Zlotu odbywa się TYLKO I WYŁĄCZNIE zgodnie z przyzwoleniem organizatorów Zlotu, w miejscu przez nich wskazanym i w czasie przez nich określonym, ujętych w Ramowym Planie Zlotu. Zabrania się kategorycznie czynienia powyższego na własną rękę. Każdy pojazd MUSI posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz ważny przegląd techniczny stanowiący dowód pełnej sprawności pojazdu, a kierujący stający do rywalizacji w konkurencjach MUSI posiadać aktualne prawo jazdy.
Auto/kierowca nie spełniające wymogów formalnych nie będzie dopuszczone do udziału w jakichkolwiek konkurencjach motorowych.

6. W godzinach 0.00 – 6.00 zabrania się zakłócania współuczestnikom Zlotu ciszy nocnej, poprzez używanie samochodu(rozgrzewanie silnika itp.) oraz poprzez głośne słuchanie muzyki.

7. Właściciel terenu campingu ma prawo do kontroli nad porządkiem podczas Zlotu i obowiązkiem każdego uczestnika jest stosowanie się do poleceń wydawanych przez formację porządkową terenu campingu.

8. Zabrania się poruszania po terenie campingu „na własną rękę” i wychodzenie poza obszar wynajęty na potrzeby Zlotu Fiata 126p.
Zaistniałe w tej materii potrzeby należy najpierw konsultować z organizatorami Zlotu.

9. Organizator Zlotu Fiata 126p (Klub 126Poznań) czuwa nad prawidłowym przebiegiem Zlotu. W tym celu uczestnik Zlotu ma obowiązek respektowania ustaleń dotyczących bezpieczeństwa lub porządku na Zlocie. Organizator może wskazać osoby pilnujące porządku podczas Zlotu, a ich polecenia posiadają taką samą wagę jak Organizatorów.

Zabrania się :

1. Podejmowanie czynności mogących naruszyć bezpieczeństwo osób lub stanowić zagrożenie dla mienia.

2. Używania samochodu na terenie Zlotu niezgodnie z Planem Zlotu (czas i miejsce).

Organizator ma prawo :

1. Wezwać do zaprzestania naruszeń Regulaminu.

2. Dokonać czynności zmierzających do usunięcia przyczyn naruszenia Regulaminu – również na koszt zobowiązanego.

3. Usunąć osoby z terenu Zlotu przy pomocy Policji, jeżeli wymaga tego bezpieczeństwo osób przebywających na terenie Zlotu lub istnieje konieczność zapewnienia spokoju i porządku.


Organizator :
Klub 126Poznań


Please Login or Register to see this Hidden Content



Lista:
1. Mikesz i Młody
2. Czester (napewno będzie)
3.Stasiu126p + Radio 126p(brat)
4.Grociu
Listę proszę kopiować i dopisywać się :)


Złożyłem wszystko w jedno na prośbę antka;) //stasiu126p
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#2 OFFLINE   antekmarcin1988

antekmarcin1988

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 74 postów
    • Time Online: 9g 56m 43s

Napisany 15 lipca 2010 - 20:13

no panowie czekam az terytorium sie zmobilizuje 8)

#3 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 15 lipca 2010 - 22:15

antekmarcin1988 spoko spoko damy rade :)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#4 OFFLINE   Grociu

Grociu

    Master

  • Member
  • 784 postów
    • Time Online: 2g 2m 13s

Napisany 25 lipca 2010 - 10:07

Czy numerek 1242 wchodzi w grę?

#5 OFFLINE   mikesz33

mikesz33

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
    • :

Napisany 06 sierpnia 2010 - 15:28

1. Mikesz i Młody
2. Czester (napewno będzie)
3. Stasiu126p + Radio 126p(brat)
4. Grociu
5. Quoter
6. Kaszel1510
7. Arek
8. Antek
9. Tesqs i Aga
10. Krakus
11. Wargol89
12. Artidu + Gosiaczek278
13. Hubert
14.Ekjonar
15.djfizyk
16. spekol
17.Reniu i Nati
18.Maciej i Patrycja
19.Kuba i maria
20. Kinia i Krzychu
21. Sr99
22. MALFFINKA i Długi
23. Grzesiek Leszno
24.moth00 & friends
25. Jogi
26. Duban i Staszekv
27. Masiu9
28. mmarcell, twardy??
29.Adziu i żuras
30.Ania ; Romi & Viki
31. smyq
32.morrek
33.Klos
34.Wujaszek

Z racji tego że wiemy już ile orientacyjnie bedzie aut wpisowe w wysokości 20zł cały czas można wpłacać az do dnia zlotu. Osoby które z jakiś powodów nie zdążą mogą to zrobić w dniu zlotu wraz z uiszczeniem opłaty za kemping

Informacja co do składki na zlot : Składka wynosi 20zł i proszę wpłacać na konto klubowe :
Jarosław Kaczmarek
ul. Gostyńska 71
60-103 Poznań

Alior Bank

Nr konta Bankowego

42 2490 0005 0000 4000 8589 9575

W tytule wpłaty proszę podać Nick i dopisać "Zlot Przybrodzin" żebyśmy wiedzieli od kogo i za co wpłyneły pieniądze
_________________

#6 OFFLINE   klos

klos

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
    • Time Online: 20g 48m 44s

Napisany 06 sierpnia 2010 - 19:45

widzę że wyleciałem z listy! czemu?? nie ładnie, malec nawet nie pomalowany i nie złożony do końca a pojedzie.

#7 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 06 sierpnia 2010 - 20:46

mikesz33 wpiszcie klosa na liste żeby nie było jaj :)
Musicie poprawić to :)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#8 OFFLINE   mikesz33

mikesz33

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
    • :

Napisany 07 sierpnia 2010 - 10:06

Stasiu126p juz poprawione mój bład :D
klos sory że zapomnieliśmy o Tobie :)

1. Mikesz i Młody
2. Czester (napewno będzie)
3. Stasiu126p + Radio 126p(brat)
4. Grociu
5. Quoter
6. Kaszel1510
7. Arek
8. Antek
9. Tesqs i Aga
10. Krakus
11. Wargol89
12. Artidu + Gosiaczek278
13. Hubert
14.Ekjonar
15.djfizyk
16. spekol
17.Reniu i Nati
18.Maciej i Patrycja
19.Kuba i maria
20. Kinia i Krzychu
21. Sr99
22. MALFFINKA i Długi
23. Grzesiek Leszno
24.moth00 & friends
25. Jogi
26. Duban i Staszekv
27. Masiu9
28. mmarcell, twardy??
29.Adziu i żuras
30.Ania ; Romi & Viki
31. smyq
32.morrek
33.Klos
34. Wujaszek
35. Mały i Madzia
36. Xander + załoga

Przypominam Zbiórka na kempingu o godzinie 17.00 w Przybrodzinie kemping Bryza osoby które nie zdążą mogą oczywiście dojechać puzniej ( prosił bym żeby nie przyjeżdżąć dużo wcześniej ponieważ nie wiem czy damy rade ogarnąć zabezpieczenie pola namiotowego i rozstawienie sprzętu)

#9 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 16 sierpnia 2010 - 22:11

Słyszałem że nie ma domków, a są gdzieś blisko poza polem namiotowym. Nie uśmiecha mi się rozstawiać namiotu... to ostateczność :)

#10 OFFLINE   AMIGAnTOMEK

AMIGAnTOMEK

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
    • :

Napisany 17 sierpnia 2010 - 14:42

Słyszałem że nie ma domków, a są gdzieś blisko poza polem namiotowym. Nie uśmiecha mi się rozstawiać namiotu... to ostateczność :)

Przede wszystkim witam serdecznie.
Przy samym polu namiotowym znajduje się hotelik

Please Login or Register to see this Hidden Content



Domków do wynajęcia w Przybrodzinie nie ma są blisko jeszcze dwa hoteliki do jednego namiary mam

Please Login or Register to see this Hidden Content

do drugiego tylko telefon do zarzadzającego 668856330 (Waldek)

Ze swojej stony jako właściciela małej gastronomii znajdującej się przy samym polu namiotowym zapraszam na piwko i smaczne jedzenie. Pracujemy do ostatniego klienta :D

Jeśli będzie taka wola i ochota można zorganizować małe karaoke w piątek i sobotę (Co prawda przy laptopie bo rzutnik dia... wzieli :D)

Aha w niedziele w godzinach południowych można sobie zrobić mała przejażdżkę kolejką wąskotorową.

Please Login or Register to see this Hidden Content



#11 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 17 sierpnia 2010 - 22:31

No to najs. Dziś Quoter wygadał się że nie jedzie, ktoś jeszcze odpada?

#12 OFFLINE   kultowe@op

kultowe@op

    Master

  • Member
  • 678 postów
    • Time Online: 9g 32m 58s

Napisany 17 sierpnia 2010 - 22:40

Tak jak mówiłem na spocie też niestety odpadne ... W sobote mam w rodzinie wesele i niestety musze iść :/ Z resztą malec wciąż w trakcie remontu, ktory skończe na wiosne... Ale dobrej zabawy panowie, myślami bede z wami :)

#13 OFFLINE   morrek

morrek

    Master

  • Member
  • 1 732 postów
    • Time Online: 2d 2g 35m 4s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 17 sierpnia 2010 - 22:45

Ja niestety też odpadam, nie dość, że jadę robić swojego to na urodzinki jeszcze.

#14 OFFLINE   Quoter

Quoter

    Root

  • Member
  • 713 postów
    • Time Online: 1d 22g 50m 44s

Napisany 17 sierpnia 2010 - 22:51

No to najs. Dziś Quoter wygadał się że nie jedzie, ktoś jeszcze odpada?


HA Prezesie masz stare informacje :D
Własnie ze jade nie wiem z kim... nie wiem jak ale będę tam..... :D BO MUSZE :D

PS. Znajdą się w piątek 2 miejsce + miejsce na namiot który zabiorę ;> ????
podpis.png

 

 

#15 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 17 sierpnia 2010 - 23:36

Morrek też nie jedzie, kopiowanie tej listy nie ma sensu :wink:
Ja mam pytanie, czy będzie mecz piłki nożnej :wink: i czy można się kąpać w jeziorze?
Czy ktoś z organizatorów jest u nas na forum?

Na stronie jest już odliczanie :)

PS. Powód opóźnienia, nie wiadomo jeszcze kiedy jedziemy.
Urwany gwint przy regulacji zaworów.
Dodany obrazek

Temat oczyszczony z postów z samymi listami i przeniesiony do relacji.

#16 OFFLINE   mikesz33

mikesz33

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
    • :

Napisany 23 sierpnia 2010 - 16:49

Podziękowania dla wszystkich osób które przybyły na zlot, a w szczególnosci dla Węgrów którzy pojawili się bez słowa zapowiedzi i pokazali że jednak hasła które mieli na autach mają odnośnik w rzeczywistośći.
Moim zdaniem zlot jak najbarziej udany było kilka niedociągnięć ale Ludzie uczą się przecież na błedach które w przyszłości trzeba ogarnąć

Specjalne podziękowania dla organizatorów a w szczególności dla Czestera oraz Huberta

Myślę że jeśli okoliczności na to pozwolą to coroczne 3 dniowe letnie zloty staną się tradycją naszego klubu a puki co wszystko na to wskazuje
_________________
" Bóg po to dał ludziom nogi, by mogli dojść tam, gdzie na glebie wjechać nie mogą..."

#17 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 23 sierpnia 2010 - 22:41

Wielkie dzięki dla wszystkich za przybycie.
Stasiu miło było Cię zobaczyć z Radiem już po przyjeździe. Adam – też niezły suprajs, pyk kolejna osoba z pabianic. Piter jak Piter, ADHD to mało. Krzysztofem z Cichym – ambitnie dostali się na spot i udowodnili że jak się chce to i bez auta nie ma problemu żeby się dostać i dobrze bawić. Karol miło że byłeś chociaż na chwilę. CiNeK – w zasadzie to on pchał mnie do wyjazdu cały czas i mimo że jechał tylko na 1 dzień to cisnął. Krzysiek Cabrio – nasza wtyka na zlocie, miło było znów Cię zobaczyć.

Dodany obrazek

Z CiNkiEm ustawiliśmy się na wyjazd na sobotę na 05:00 rano, ale problemy ze zbieżnością spowodowały że wyjechaliśmy z Łodzi dopiero o 07:50. Potem jeszcze z powodu remontu autostrady źle wyjechaliśmy z Łodzi (na Gdańsk ).
Poza początkowym poślizgiem podróż minęła nam w zasadzie bez problemów.

Panowie, zlot był GIT i jedyne co powoduje że nie szlochacie teraz to niewiedza co się tam działo. Plaża, słońce, maluszki, jeziorko, ciepła woda. W sobotę były próby sprawnościowe (rzut kołem, wymiana koła na czas, „drift na plaży”) oraz konkursy z maluchami.
Reprezentacja Terytorium wróciła z pucharem!

Miejscówka jak marzenie, kilkanaście barów z wyśmienitą rybką, kebabem, frytami, gofry, co się chce. Nawet wacha była tania – noPB 98 4,39zł. Co wieczór grill, pogaduchy o malcach, noce focenie. Rano dowcipy. Byliśmy nad wodą 2 razy, ciepła i czysta. W sobotę wieczorem był pokaz sztucznych ognii – tego jeszcze nie było nigdzie. Dookoła jeziora jeździła lokomotywa!

Jeśli o kimś zapomniałem to tylko złudzenie, było naprawdę super i nie da się tego opisać od tak, siadając przy kompie. Na pewno nie żałuję 3 dni męczarni z autem, wczesnego wstania i jazdy...

{gallery}przybrodzin2010/maxx/zlot{/gallery}

Film jest w drodze! Poniżej fotki z nocnych zabaw z aparatem, duchy i malowanie światłem.

{gallery}przybrodzin2010/maxx/noc{/gallery}

#18 OFFLINE   Piter126p

Piter126p

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 941 postów
    • :

Napisany 23 sierpnia 2010 - 23:12

ja ci dam adhd :evil:

no tak maxx'owoz przeistoczył sie w KITT'A nawet za sprawa magii :D i sam pojechał bez kierowcy :wink:

#19 OFFLINE   Karol13

Karol13

    Master

  • Member
  • 1 419 postów
    • Time Online: 1d 11g 27m 18s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 24 sierpnia 2010 - 18:05

Dzięki Maxx, Piter, Krzysztof, Cynek i reszcie fajnie było się spotkać. No niestety musiałem lecieć dalej i jak Pitera oddtranspotowałem do Poznania ruszyłem Fiacikiem jeszcze do Ostrowa WLKP. Mniej więcej tego dnia zrobiłem ok 450km i mogę, żałować ze musiałem się tak szybko zwijać
Pozdrawiam
Karol13
Terytorium126p Oddział Wielkopolski
www.maluch-poznan.com relacje z imprez motoryzacyjnych

#20 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 25 sierpnia 2010 - 10:47

coś nie działa ta galeria :>








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.