Skocz do zawartości


Pomysły na zmiany i ich rozwiazania


113 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 10:50

gdy pojawia się syf na forum i jest trójka wspaniałych ( Maxx , harnas , marchewa )przy czym do harnasa i marchewy wysłałem pw że owy syf na forum sie znajduje to co zrobili ? Spie.rdolili !!! olali sprawę po co tacy moderatorzy ? po to żeby mieć kolorek i edytować posty jak sie im któryś nie spodoba ?


śmiech na sali panowie ... niedługo trzeba was będzie błagać żebyście usówali stare tematy ... :roll:

aaa przepraszam na forum jest automat żebyście sie nie przepracowali ....:shock:


PzDr SzczuraZ :ass:

#2 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 16 lutego 2009 - 11:20

juz Ci ospisalem dlaczego tego tematu nie usunalem.... nie czepiaj sie, wczesniej czy pozniej temat zostalby usuniety, a przeciez nikomu nie przeszkadza w zasadzie.
ale jeszcze raz dla ogolu ktorzy widzieli mnie na forum, ale nie widzieli zebym cokolwiek robil:
bylem zalogowany, ale zajmowalem sie 3letnia siostra...forum nie przegladalem.
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   PimpQ

PimpQ

    Kawasaki Power:)

  • Member
  • 1 213 postów
    • Time Online: 11g 7m 33s

Napisany 16 lutego 2009 - 11:24

Ja w miarę możliwości usuwam takie tematy, ale dziennie pojawia się ich kilka, a ja niestety jestem w pracy i nie siedzę cały czas przy komputerze.
Podpis został wyłączony przez Administratora

#4 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 11:29

Szczuraz ku.rwa o której mi wysłałeś to PW? Godzinę temu... Myślisz,że siedze tylko na forum? Wczoraj usunąłem 4 takie tematy. I po to jest tych moderatorów więcej żeby się pracą dzielili. Jak jesteś takim dzieckiem NeO i siedzisz przy kompie 24/dobe to poproś o moda i się wykaż...

#5 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 13:00

po pierwsze dzieci neo to szukaj w małolatach i w tematach kiedyś kupie sobie malucha i założę do niego tuning. Po drugie zalogowany byłeś . Po trzecie siedzę w pracy . Po 4 mam dostać moda tylko po to żeby usuwać takie tematy ? Bardzo chętnie bo co wejdę na forum to widzę 3 albo 4 takie . Może czas zmienić silnik forum lub wprowadzić lepsze zabezpieczenia ? :twisted:

#6 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 16 lutego 2009 - 13:06

juz kiedys pisalem do modow zeby cos zrobic z takimi tematami pojawiajacymi sie co chwile, ale jedyne wyjscie to kasowanie ich.... :roll:
Dodany obrazek

#7 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 13:12

i tu się mylisz jedyna opcja to konto Gość nie może pisać a jedynie przeglądać forum a przy rejestracji 2 zabezpieczenia polegające na przepisywaniu powykrzywianych literek i cyferek . Innym patentem jest zmiana silnika forum ale wtedy Maxxowi musiało by się chcieć :wink:

#8 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 16 lutego 2009 - 13:49

Chodzi o xxx?

#9 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 13:53

tak chodzi o azjatkę z wibratorem zatopionym po sam koniec anusa oraz o specyfiki poprawiające wzwód oraz pompki powiększające rozmiar penisa. Jeszcze kilka innych ciekawych tu było

#10 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 14:01

to może tego nie usuwać, bo widzę że ktoś to jednak czyta/przegląda :lol: :lol:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#11 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 14:05

rozumiem Ozzy gdybym ja był w stałym związku z Rekinem to pewnie też bym przeglądał :twisted: :jupi:

#12 OFFLINE   piter19850207

piter19850207

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 905 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 14:21

śmiech na sali panowie ... niedługo trzeba was będzie błagać żebyście usówali stare tematy


pop.ieram w 1000000% i nie wspomnę o banerze, usuwaniu starych nieużywanych kont, i kilku innych tematach, trochę żenua się robi :roll:

widzę, że szczuraz jako pierwszy odważył się to wygarnąć i chwała mu za to :!:

EDIT:

a i dodam jeszcze kilka groszy, to forum podglądałem od bardzo dawna, kiedyś było tu naprawdę, spoko, wydawało mi się, że Terytorium ma swój klimat, ale teraz robi się kiszkowato, a w dodatku niektóre osoby wbiły w to forum i leją na nie z góry ciepłym moczem, niektórzy wszechwiedzący panowie modowie się tu w ogóle nie wykazują, a do tego coraz więcej tylko dzieci typu FAP, no przeciez od razu człowiekowi się odechciewa tu wchodzić i czytać jakieś bzdurne rzeczy
Dodany obrazek

www.eskadra126p.ugu.pl

Dodany obrazek

#13 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 14:33

rozumiem Ozzy gdybym ja był w stałym związku z Rekinem to pewnie też bym przeglądał Twisted Evil Jupi!

dzięki bogu to nie Rekin jest moja wybranką, nie lubię brodatych i wąsatych. :mrgreen: :mrgreen:

a tak wracając Do tematu, to nie głupi pomysł żeby gość nie mógł pisać na forum, albo jakieś inne zabezpieczenia wprowadzić... ale pewnie się nie doczekamy, albo będzie to trochę trwało jak z banerem, no ale zobaczymy co to za nowy baner przyjdzie :mrgreen:
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#14 Gość_Rekin_*

Gość_Rekin_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 14:53

No brawo, że ktoś w końcu poruszył temat ;) Czas najwyższy siętym zająć, powiem szczerze, że mnie to strasznie irytuje, że jakiś Bot umieszcza tutaj takie gówno. Nie znam się na tyle na tym, ale wydaje mi sie, że są możliwości, żeby temu zaradzić. A jesli są, to osoby odpowiedzialne i mające należytą wiedzę na ten temat, powinny zastosować te środki. Co sobie pomyśli jakiś nowy user, gdy przeglądając nasze forum natrafi na temat o wibratorach analnych i sztucznych cipkach? ZBOCZEŃCY! :P

szczuraz, Ozzy... Pedały :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#15 OFFLINE   piotrek87

piotrek87

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 387 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 14:59

To żeby ułatwić modom pracę proponuję usunąć ten temat bo tylko niepotrzebnie zaśmieca forum (odpowiedzi do niego są w drugim identycznie nazwanym).
126elx '97

#16 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 15:41

po pierwsze jak jestem w dni robocze na forum to z rana kolo 7-40 bo wtedy sie loguje usuwam multum takich tematów. w weekend nie zawsze mogę wejść an neta.. mam swoje obowiązki.. nie widzę potrzeby takiej irytacji i oskarżania modów o to ze nie usuwają takich tematów.. i pisanie w stylu:
śmiech na sali panowie ... niedługo trzeba was będzie błagać żebyście usuwali stare tematy - Świadczy o niedojrzałości do pewnych spraw

#17 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 16 lutego 2009 - 15:46

Wrocław jak zwykle jednogłośnie sie wypowiedział :mrgreen: Kizar sam jesteś niedojrzały brakuje tu jeszcze Madda bo on tak jak ja nie boi sie pisac i nie liże dupska wielkiemu GTW z wyłączeniem Lamy i Demona :jupi:

#18 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 16:00

po twoich wypowiedziach stwierdzam ze niedorosłeś .. i zaprzestaje dalszej polemiki z Tobą ..

#19 OFFLINE   Grociu

Grociu

    Master

  • Member
  • 784 postów
    • Time Online: 2g 2m 13s

Napisany 16 lutego 2009 - 16:06

Ja proponuję aby powstało jeszcze z 5 nowych moderatorów, najlepiej drogą głosowania.

#20 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 16 lutego 2009 - 16:10

Wrocław jak zwykle jednogłośnie sie wypowiedział

Dołączam sie do Wrocławia ( jak zwykle zresztą ) :)


juz kiedys pisalem do modow zeby cos zrobic z takimi tematami pojawiajacymi sie co chwile

No - teraz sam jesteś moderatorem i moim zdaniem w ogóle sie nie sprawdzasz w tej roli :*


a i dodam jeszcze kilka groszy, to forum podglądałem od bardzo dawna, kiedyś było tu naprawdę, spoko, wydawało mi się, że Terytorium ma swój klimat, ale teraz robi się kiszkowato, a w dodatku niektóre osoby wbiły w to forum i leją na nie z góry ciepłym moczem, niektórzy wszechwiedzący panowie modowie się tu w ogóle nie wykazują, a do tego coraz więcej tylko dzieci typu FAP, no przeciez od razu człowiekowi się odechciewa tu wchodzić i czytać jakieś bzdurne rzeczy
_________________


PITER masz u mnie dużego plusa, że zauważyłeś i streściłeś krótko wszystko co najważniejsze w ostatnim czasie.


po twoich wypowiedziach stwierdzam ze niedorosłeś

A ja stwierdzam, że moderatorzy(nie mówie o tym co zacytowałem !!) w ogóle sie nie przyznają do błędu i zawsze są najlepsi, piękni i wspaniali :roll:


brakuje tu jeszcze Madda bo on tak jak ja nie boi sie pisac i nie liże dupska wielkiemu GTW z wyłączeniem Lamy i Demona


haha :D Jestem jestem :D


Frania brakuje jeszcze :P ale on nie member...
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.