Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze wskaznikiem poziomu paliwa poimocy


4 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   kuba860724

kuba860724

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • :

Napisany 11 lutego 2009 - 18:52

Witam, jestem od niedawna właścicielem fiata 126p z 1980r i mam taki mały problem otóż po przekręceniu zapłonu wskazówka paliwa wskazuje pełen zbiornik paliwa i nie wiem co to może być ponoć masy nie ma może tak być??? i jak dojść do tego pływaka czy co to tam jest muszę zbiornik wykręcać ??? drugi problem to taki chciałem zamontować radio te nowsze nie z epoki i nie mam żadnych kabli co poradzicie proszę o pomoc

#2 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 11 lutego 2009 - 19:37

Co do pływaka to odpowiem po kolei, mozesz miec przewody źle podłaczone, zwarcie, albo ścieżkę uszkodzoną na pływaku, w zasadzie żeby cokolwiek zrobić trzeba wyjąć bak bo inaczej pływaka nie wyciągniesz, zanim to jedna zrobisz to kum uszczelkę nowa pod pływak koszt żaden bo chyba złotówkę a jak juzbędziesz to składał na nowo to będize lepiej trzymać.
Jeżeli chodzi o podłączenie radia to pociągnij csobei przewód najlepiej bezpośrednio od akumulatora i mase na dobrą sprawe tez. Oczywiście radia wymagają dwóch plusów (+) to albo złącz je razem (te które z radia wychodzą) i po kłopocie albo pociągnij dodatkowy plus z puszki bezpieczników np. po zapłonie czy włączeniu świateł pozycyjnych jak wlisz. Najwygodniejsze jednak jest podłączenie dwóch plusów pod jeden.

#3 OFFLINE   kuba860724

kuba860724

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • :

Napisany 11 lutego 2009 - 23:30

dzięki bardzo jak tylko chwile będę miał to zrobię jak mi napisałeś i dam znać co i jak

#4 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 12 lutego 2009 - 10:11

spoko jakby co wal na gg

#5 OFFLINE   piotrek87

piotrek87

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 387 postów
    • :

Napisany 14 lutego 2009 - 14:38

po przekręceniu zapłonu wskazówka paliwa wskazuje pełen zbiornik paliwa

Prawdopodobnie jakiś syf wsypał sie do tłoczka (tłoczka zapobiegającego "falowaniu" wskazówki poziomu paliwa) w czujniku poziomu paliwa i go zablokował. Wystarczy go przeczyścić i powinno być w porządku.
126elx '97



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.