Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaśnica wewnatrz malucha- gdzie najwygodniej?


25 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Mandolina

Mandolina

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 923 postów
    • Time Online: 38s

Napisany 10 lutego 2008 - 16:14

Ja mam przymocowane do klatki
Dodany obrazek

#22 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 10 lutego 2008 - 16:41

A tak w temacie gaśnic:

1. Lipca mieliśmy spota. Kolega Kordian przywiózł swoją gaśnicę 1 dzień po terminie. Fajnie było, ale działała przez jakieś 5 sek. Później, to już mozna było tylko wysypywać z niej ten proszek... Ja sie pytam - co by sie stało, gdyby była potrzebna 1/2/5/7/50 dni wcześniej?! Dupa by była... :ass: :ble:

#23 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 13 lutego 2008 - 15:03

Moj dziadek sie kiedys podpalil w maluchu. Pojechal sobie gdzies na zakupy. Cos do silniczka zagladal. Wsiadl do maluszka i sobie jedzie dalej. Cos mu spalenizna zaczelo smierdziec. NIe mogl sie skapnac co sie pali. Kurtka mu sie zimowa zajarala od goracego tlumika :lol:

Swoja droga pomysl z nadkolem niezly. A jakby tak od strony kierowcy nad nadkolem przykrecic? Powinna sie chyba zmiescic.
Dodany obrazek

#24 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 13 lutego 2008 - 18:22

Moment, zaraz!

Takie pytanko. Czy gaśnica jest teraz obowiązkowa i czy musi mieć przeglądy? Pamiętam że dawniej jeździlo się do gości od gaśnic a teraz jakoś to ucichło i nie kladzie się na to nacisku. Podczas kontroli też się nikt nie pyta o gaśnice więc jak to teraz jest.

Ja mam 2 kg ale legalizacja już dawno zdarta więc nie wiem czy musze kupić czy jak.

Tak na marginesie wypatrzylem dziś że w OBI jest jakaś promocja i 1kg można kupić za 19,99 a 5kg za 99PLN.
Żyj aż do śmierci!

#25 OFFLINE   CZUCZU

CZUCZU

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 59 postów
    • :

Napisany 13 lutego 2008 - 18:23

jest obowiazkowa.
Szef dostał 50 zł mandatu niedawno za to a legalizacja 5 zł
Głośno i bokiem

#26 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 13 lutego 2008 - 18:30

Gasnica przewaznie lezy w aucie albo jest pochylona. Proszek lasuje sie ubija na sciance i potem trudno oczekiwac ze zadziala dlatego jak zlapie sie gasnice celem uzycia to najlepiej pierdyknac nia pozadnie podstawa ze dwa razy o asfalt i dopiero potem uzyc. Proszek powinien sie w niej odpowiednio ulozyc i wymieszac.
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.