Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fiat 126p Cabrio


101 odpowiedzi na ten temat

#101 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 22 stycznia 2008 - 09:17

Tak naprawde to nikt nie wie co to jest... ma palak i dach takie ja Bosmal ale tak naprawde trzeba obejzec. Rok tez oczywiscie nie pasuje. ale moze ktos przesypywal staruszka do bosmala :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#102 OFFLINE   BeerT

BeerT

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
    • :

Napisany 22 stycznia 2008 - 09:44

przyjrzyj sie dobrze temu kabłąkowi, drzwi sie wogóle nie komponują z tym czymś, u mnie w miejsce łączenia idzie dosyć gruba nakładka profilowana która komponuje drzwi z kabłąkiem, pozatym po przednich błotnikach widzę że jest coś nie tak. AUTO ŁAMIE SIE W MIEJSCU ŁĄCZENIA BŁOTNIKA Z PROGIEM A W TYM MIEJSU JEST POTĘŻNE WZMOCNIENIE WYKONANE TAK ŻE PÓŁKA WEWNĄTRZ NAD NOGAMI PASAŻERA OD ZWYKŁEGO MALCA JEST ZA SZEROKA.

Lipa jakaś i tyle. Podejrzewam że wieśniak jakiś odciął maluchowi kabląk albo polepił z jakiegoś badziewia i tyle.

Po drugie w Bosmalu plandeka jest montowana na NAPY a ten tutaj ma zaczepy na rzepy.... czym to grozi to ja już dobrze wiem bo po drodze na słowacje miałem niezłe przygody....


TO NIE JEST BOSMAL !!!

Pozatym zapytaj sie gościa czy ma certyfikat TUV i dopuszczenie do ruchu drogowego, książke pojazdu i gwarancje.

Mnie o mały włos nie zwineli na lawete za to że to kabrio ale jak gliniaż młody szczyl zresztą zobaczył certyfikat to dostał drgawek bo okazało sie że musi zabulić za wezwanie lawety.....



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.