Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fiat 126p Cabrio


101 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 06 stycznia 2008 - 01:56

Tak, właśnie tak, porównuję bisa z bosmalem i traktuję te pojazdy na równi, bo oba są po prostu inne niż zwykły FL, nie podoba się to przyjedź do armenii lub kirgizjii to sobie porozmawiamy na ten jakże intrygujący temat.

Bardzo dobrze, że jest zainteresowanie samochodem, ale jak to Bilo wspomniał najważniejsza jest kasa na stole, bo mówić można wiele, najważniejsze żeby był wilk syty i owca cała. A co do przyszłej wartości, a raczej cen, to pamiętajmy że żyjemy w Polsce, tu każdy jest wiele dać za samochód, ale są pewne granice, chyba że rozmawiamy nie tylko o Polsce.

#42 OFFLINE   BeerT

BeerT

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 10:34

szkoda tylko że bisior został przez FSM wykopany powtażam WYKOPANY z linii produkcyjnej z dopiskiem --TOTALNA PORAŻKA-

Druga sprawa - Czy któryś z Bisów ma potwierdzony homologacją numer seryjny ?

Trzecia sprawa - czy bisy były wyprodukowane w limitowanej serii 500 szt ?

I to nie sprzedawca narzuca ceny jak to ująłeś ale ten własnie bosmalek sam z siebie. Dopiero jak sie pozna jego wartość to sie człowiekowi oczy otwierają. Ja w swego wpierdzieliłem lekką ręką ponad 5 tysięcy i jeszcze wpakuję wiec nie pieprz mi że nie mogę za niego żądać tyle ile mi sie podoba. A ostatnio gość sie upierał że daje za niego 12 koła, stojąc mi nad głową z tą kasą w ręku. Nie sprzedam go jednak póki sam nie zdechnę i mam nadzieje że moje dzieci też byle komu go nie sprzedadzą.

Druga żecz to niemiecka wersja malucha cabrio zwana POP robiona na podwoziu i konstrukcji 126Bis,

zdajesz sobie sprawe kolego jakie ceny osiąga ten samochodzik ? i ŻADEN ze sprzedawców nie żąda za niego tylko po prostu dostaje. Gul mi ostatnio latał jak litwin jakiś w gelsenkirchen buchnął mi sprzed nosa POPa płacąc za niego prawie 3 tyś euro. Tyle dał i koniec. Nikt od niego nie żądał tej kwoty.

Bisiora też zamierzam sobie kupic ot tak po to żeby mieć i tu ceny sie krztałtują - góra 500 zł ( mam na oku 3 bisiorki).

Troszeczke mylnie bierzesz do siebie pojęcie popytu i podaży.

A za kirgizje czy armenie jak sie obraziłeś to sorki. Może kiedys na jakimś zlocie popijemy browarków.

#43 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 06 stycznia 2008 - 11:18

Przestalem liczyc bledy. Nie mozna tak pisac. Jesli juz ktos ma klopoty z pisaniem to mozna sobie tekst w wordzie napisac i wkleic. Dobrze ze przynajmniej o Bosmala dbasz :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#44 OFFLINE   BeerT

BeerT

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 12:18

wiec jednak tylko gul ci lata.... trzeba było tak od razu de Bilo...

#45 OFFLINE   RedSn@kE

RedSn@kE

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 194 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 14:57

srał pies te bosmale wystawcie se na allegro dajcie cene jaka wam sie podoba po co te dyskusje? bedzie zawysoka nikt wam go nei kupie bedzie ok pojdize. pozdro 600
1.2MPI 75km bylo i wiecej juz chyba nie bedzie

#46 OFFLINE   konkwista88

konkwista88

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 15:52

W związku z konfliktami na forum ZAMYKAM ten temat !!! :evil:

#47 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 17:03

ZAMYKAM ten temat !!!

A jak chcesz to zrobić? :mrgreen:
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#48 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 06 stycznia 2008 - 17:31

wiec jednak tylko gul ci lata.... trzeba było tak od razu de Bilo...


Nie ma powodow do latania ale ja bym sie najzwyczajniej wstydzil jakbym tak pisal. Zenujace ze czlowiek po obowiazkowych 8 klasach tak pisze. Malo tego, nawet nie potrafi swej niedomogi zamaskowac np Wordem :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#49 OFFLINE   BeerT

BeerT

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 20:08

hehehehe komedia normalnie....

wiesz co bilo ? w twoim kompie jest jeszcze pasjans oprócz worda...

a tak na powaznie to nie ja wszczynam konflikty tylko zazdrosny typek chwalący sie swoim wordem i jakimiś strupiałymi audicami...

8 klas powiadasz ? no skoro na wiecej nie mogłeś sobie pozwolić to już nie moja wina. A co do motoryzacji to mi akurat nie podskoczysz.

12 lat siedze w autoelektronice i gdy ty mówiłeś na chleb BEP a na ptaszki PTAPTA to ja rozbijałem twoje audice o co sie dało w Ingolstadt jeśli wiesz gdzie i co to jest...

PA PA

#50 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 06 stycznia 2008 - 20:12

Panowie...spokojnie....Zlosc pieknosci szkodzi.
Dodany obrazek

#51 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 06 stycznia 2008 - 20:34

hehehehe komedia normalnie....

wiesz co bilo ? w twoim kompie jest jeszcze pasjans oprócz worda...

a tak na powaznie to nie ja wszczynam konflikty tylko zazdrosny typek chwalący sie swoim wordem i jakimiś strupiałymi audicami...

8 klas powiadasz ? no skoro na wiecej nie mogłeś sobie pozwolić to już nie moja wina. A co do motoryzacji to mi akurat nie podskoczysz.

12 lat siedze w autoelektronice i gdy ty mówiłeś na chleb BEP a na ptaszki PTAPTA to ja rozbijałem twoje audice o co sie dało w Ingolstadt jeśli wiesz gdzie i co to jest...

PA PA


Pochwal sie jeszcze czyms, wieksze wrazenie zrobisz. Czytanie i analizowanie tekstu tez koledze widac nie wychodzi :lol:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#52 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 20:44

Dajcie spokój... Szkoda tematu :roll:
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#53 OFFLINE   BeerT

BeerT

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 20:45

hihi.. przeanalizuj swoje posty i poszukaj sobie własnych błędów....
i 10 wordów cie nie wytłumaczy...

koniec tematu chyba nie ?

jak kogoś wkur... to sorki.

#54 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 06 stycznia 2008 - 20:52

Jak ty je znajdujesz? Slownik w domu sie nagle znalazl? A kogo chciales zdenerwowac? I jak nie ma sie juz czym chwalic? :lol: :lol:



Fakt temat cierpi na takich wycieczkach. :roll:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#55 OFFLINE   BeerT

BeerT

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 21:10

:) na wiecej cie nie stać ? jak szukasz zaczepki to powiedz

#56 OFFLINE   Bilo

Bilo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 612 postów
    • Time Online: 5m 41s

Napisany 06 stycznia 2008 - 21:46

Wole panie :wink:
Audi Klub Polska member

Polski Fiat 126p red power, Audi A6 C6 3.0 TDI quattro, Kia Rio 1.2 XL

#57 OFFLINE   SAS

SAS

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 21:46

*urwa sprzedajcie to auto bo już mnie mdli jak widze ciagle to cabrio!
Żyj aż do śmierci!

#58 OFFLINE   konkwista88

konkwista88

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2008 - 22:49

:D :D :D :D :D Można się pośmiać :D :D :D :D :D

#59 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 07 stycznia 2008 - 12:05

konkwista88 - znalazłeś kupca??

#60 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 07 stycznia 2008 - 20:32

szkoda tylko że bisior został przez FSM wykopany powtażam WYKOPANY z linii produkcyjnej z dopiskiem --TOTALNA PORAŻKA-

Cóż, no BIS'a niestety "wykopał" Cinquecento, który silnie pchał sie na rynek więc siłą rzeczy auto musiało ustąpić miejsca, ale co do porażki to zgadzam się bo to jest dokładnie taka sama porażka jak POP2000, tyle że bis miał jednak większe możliwości załadowcze i na głowę nie kapało

Druga sprawa - Czy któryś z Bisów ma potwierdzony homologacją numer seryjny ?


Trzecia sprawa - czy bisy były wyprodukowane w limitowanej serii 500 szt ?

co do numerów homologacyjnych to sam numer VIN załatwia sprawę, bo jak wiadomo żeby auto uzyskało homologacje potrzebny jest numer identyfikacyjny a bisy miały swój odrębny numer VIN, bisy co prawda był produkowane w większej ilości niż 500szt. ale co to ma do rzeczy?

I to nie sprzedawca narzuca ceny jak to ująłeś ale ten własnie bosmalek sam z siebie. Dopiero jak sie pozna jego wartość to sie człowiekowi oczy otwierają. Ja w swego wpierdzieliłem lekką ręką ponad 5 tysięcy i jeszcze wpakuję wiec nie pieprz mi że nie mogę za niego żądać tyle ile mi sie podoba. A ostatnio gość sie upierał że daje za niego 12 koła, stojąc mi nad głową z tą kasą w ręku. Nie sprzedam go jednak póki sam nie zdechnę i mam nadzieje że moje dzieci też byle komu go nie sprzedadzą.

nadal nie jestem do końca przekonany, ze to sprzedawca narzuca cenę, bo można sobie narzucać, ale to klient dyktuje warunki, a to że się sprzeda za taką cenę jaką chce sprzedający to tylko oznacza, że kupującego było na to auto stać, a co do wrzucania pieniędzy w samochód to sam coś o tym wiem, jak na razie wpakowałem w bisa ponad 4tys.zł a to dopiero 3/4, jeszcze ze 2-3tys.lekką ręką wejdzie ale raczej nie odzyskam tych pieniędzy, bo dla mnie auto jest wartościowe, a dla drugiego to po prostu samochód i patrzy na cenę ile według niego jest warte, podobnie z moim drugim maluszkiem do szacuje ze pewnie utopie w nim lekko 10tys.zł, ale kto tam będzie widział w takim samochodzie 10tys.zł?

Druga żecz to niemiecka wersja malucha cabrio zwana POP robiona na podwoziu i konstrukcji 126Bis,

to już jest raczej czwarta rzecz niż druga, ale pomińmy to, tak wiem o tym że POP2000 jest robiony na BIS'ie, i co z tego? żadna nowina.

zdajesz sobie sprawe kolego jakie ceny osiąga ten samochodzik ? i ŻADEN ze sprzedawców nie żąda za niego tylko po prostu dostaje. Gul mi ostatnio latał jak litwin jakiś w gelsenkirchen buchnął mi sprzed nosa POPa płacąc za niego prawie 3 tyś euro. Tyle dał i koniec. Nikt od niego nie żądał tej kwoty.

co do cen POP2000 to orientuję się jakie ceny krążą na eBay

Bisiora też zamierzam sobie kupic ot tak po to żeby mieć i tu ceny sie krztałtują - góra 500 zł ( mam na oku 3 bisiorki).

no tak, ceny tak się kształtują, ale równie dobrze można za tyle kupić Bosmala jak ktoś nie wie co sprzedaje, podobnie jest więc z bisami, klasykowymi maluchami i innymi samochodami, taki urok naszego rynku, ale biorąc przykład z eBay to maluchy które są z lat '70 w dobrym stanie mają podobne ceny jak taki Bosmal, więc jak to wytłumaczyć, nie dalej jak pól roku temu widziałem przynajmniej dziesięć maluchów z cenami wachającymi się w granicach 2-4tys.€ i żaden z nich to nie był Bosmal ani POP2k

Troszeczke mylnie bierzesz do siebie pojęcie popytu i podaży.

widać każdy ma własną interpretację :D

A za kirgizje czy armenie jak sie obraziłeś to sorki. Może kiedyś na jakimś zlocie popijemy browarków.

e czy ja wiem, u nas tu fajnie jest, ciepło, ładne widoczki tylko drogi trochę nie teges, w polsce pewnie lepsze macie, a co do browarka na jakimś zlocie to chętnie, czemu nie, nie no na prawdę nie obrażam się, nie należę do takich osób, ale najazd na mnie był trochę poniżej pasa, jedynie wyrażam swoją opinię, przecież od tego jest forum.

[edit]
ah, zapomniał bym, dobrze że doradzasz zagubionemu koledze w odszukaniu wartości jego samochodu, ale nie mieszaj mu za bardzo, bo to prowadzi do niezdrowych sytuacji na rynku motoryzacyjnym, wiadomo że nie można stracić, ale róbmy z siebie handlarzy.



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.