Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPRUCHOWA MASAKRA


33 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 30 lipca 2007 - 23:38

A co mi tam szkodzi pochwale sie swoja zaba zostala umyta porobione fotensy to mozna i ja pokazac ludowi
ale do rzeczy:

Fiat 126p rok 88 przebieg cholera go wie na tym silniorze nie duzy
pojemnosc 690 walek W105 glowica -5mm podniesiona na cylindrach o 1mm i kilka innych pierdol

Dodany obrazek
Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek
Moc jest bogiem Predkosc nalogiem

#2 OFFLINE   TomekFL126p

TomekFL126p

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 113 postów
    • :

Napisany 30 lipca 2007 - 23:40

No z tego co widac na jedne focie to fajny :wink: Ale nie badz taki chytrus i podziel sie z nami innymi fotami :lol:

p.s fajna ma taka doopkę szeroką :twisted: :lol:
/F/I/A/T/ 126p Christine :devil:
Dodany obrazek

SPRZEDANY :(

#3 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 30 lipca 2007 - 23:42

glowica -5mm

z powiekszonymi zaworami jak to musiałeś pewnie zebrać troche z tłoków pod wieksze zawory ??

#4 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2007 - 00:08

hehehe fotki akurat wstawialem jest troche wiecej


z powiekszonymi zaworami


otoz to glowka jest na seryjnych zaworkach niestety z tego wzgledu zostala rowniez podniesiona o 1 mm zeby motor odprezyc bo stukowe bylo zaraz po odpaleniu oczywiscie frezy sa w tlokach ale to jest dlamnie oczywiste dlatego nie pisalem :P glowka jeszcze wroci spokojnie na - 5mm ale juz nie ta to jest stan przejsciowy ze wzgledu na fundusze w planach jest inna ale to zobaczymy generalnie przy aucie trzeba jeszcze duzo szczegolow dopracowac ale wazne jest to ze jedzi przynosi duzo radochy i wzywa policje przy kazdym wyjedzie :lol2:

wiecje fotek jest w garazu i tu http://picasaweb.google.pl/spruchberyl jak by ktos chcial jeszcze popatrzec :)
Moc jest bogiem Predkosc nalogiem

#5 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2007 - 08:00

A ty TomekFL126ptylko o jednym :devil: .

Furę obserwowałem od dawna w garazu bo tam sie powoli fotki pokazywały, a teraz widzę że na prawde fajnie wyszedł.

#6 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 31 lipca 2007 - 10:54

Fajny, ale ruda już go polubiła, szczególnie progi, belke i pas przedni. Nie wiem czemu, ale mam odczucie, że te poszerzenia są zrobione na odwal się. Zapodaj jakiegoś filma jak to lata bokami ;)
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#7 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 31 lipca 2007 - 11:57

Spruch żyje?! :)

Ostatni raz ja go widziałem pił paliwo z baku na granicy w 2005 roku :ble:

#8 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2007 - 12:35

co do stanu blacharskiego to hmmmm ciezko go jednoznacznie okreslic swego czasu to z rudzielcem kochali sie jak maz i zona zaraz po slubie w tej chwili jest o niebo lepiej bo nie ma rzadnego elemetu ktory byl by przegnity lub pordzewialy co prawda na prawym progow wchodzi jakis nalot ale to tylko sprawa powieszchniowa do opanowania pas przedni jest jak najbradziej ok moze sprawiac jakis dziwne wrazenia w miejscu laczenia laminatem ale to tylko i wylacznie wina tego ze laminat jest w tym miejscu nie dokonca dobrze zaprojektowany a co do belki to jest wysmarowana cala minia brudna i nie polakierowana bo ta byla przgotowana pod wydech z motocykla zuzlowego a nie ta dwururke co do sposobu mocowania samych poszerzek sa nitowane do nadwozia jest to o tyle praktyczne ze w razie jej polamania nie musze sie przejmowac tym ze jakas szpachle bede musial zrywac i jest to rozwiazanie duzo lzejsze pozatym same dadkola laminatowe zakrywaja brak tych orginalnych

co prawda przy aucie jest jeszcze kupa roboty zeby doprowadzic go do takiego stanu ktory by mnie satysfakcjonowal ale jestem dobrej mysli bo wszytko powolutku (a wrecz slimaczym tempem) zmierza ku swiatlu :)

co do filmu mam tylko cos takiego :/


a co do tej benzyny to nie byla taka zla :P
Moc jest bogiem Predkosc nalogiem

#9 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2007 - 12:44

Wyglada fajnie ale gdzie dźwięk :(

#10 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2007 - 12:48

a cholera wie to nie ja bylem wideo operator :P generalnie wiecej materialu nie ma bo to rozgrzewka byla a jak tylko sie zatrzymalem to przyszedl dziadzio i powiedzial ze jak nie przestaniemy jedzic to on dzwoni po mendy :lol2: i tak konczy sie kazdy wyjazd bobem z garazu :twisted:
Moc jest bogiem Predkosc nalogiem

#11 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 31 lipca 2007 - 13:33

autko chodzi całkiem ładnie szkoda ze nie ma tylko dzwieku !! postaraj sie nagrać jeszcze jeden :D:D

#12 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 31 lipca 2007 - 14:44

Wg mnie lepiej by wyglądał z drzwiami od eleganta :D

#13 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 31 lipca 2007 - 17:36

a mi sie nie podoba taki styl poszerzanych nadkoli !! wole czystą bryłe fiata i mocne dwa gary ale rozmyslam nad niespodzianka jak zrobie jeszcze "E"do "C" !!

#14 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2007 - 17:40

tu chcialbym podkreslic poszerzki nie maja byc tu ladne a praktyczne z tylu jest dystans 30mm na strone na przod tez taki wchodzi a kolka i tak mieszcza sie w obrysie auta pozatym poswiolilo to powiekszyc wneki kol i lekko odchudzic bude
Moc jest bogiem Predkosc nalogiem

#15 OFFLINE   sapper

sapper

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 73 postów
    • :

Napisany 31 lipca 2007 - 18:34

Wg mnie lepiej by wyglądał z drzwiami od eleganta :D


Dokładnie o tym samym pomyślałem. Albo też zrobić je całkiem na płasko.
Dodany obrazek
www.TopRally.net - internetowy manager rajdowy

#16 OFFLINE   Dar00

Dar00

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 243 postów
    • Time Online: 56m 53s

Napisany 31 lipca 2007 - 20:26

a jak zabezpieczyłeś laminat od środka przed kamieniami itd? wpawałeś jakąś blachę dodatkową czy jak??
Porthos Wreackin Garage
Dodany obrazek

#17 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 31 lipca 2007 - 21:16

Ciesze się, że żyjesz chłopie. Gratuluje maszynki do zabijania.

#18 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 01 sierpnia 2007 - 12:44

laminat nie byl zakladany przezemnie ale cale nadkola sa pokryte biteksem jak bym to blacha jakas zabezpiecal to by za duzo wazylo co do drzwi to bez sensu je zmieniac raz ze w elegancie nie ma trujkacika na faje :faja: a po drugie on mial zapierdalac a nie wygladac
szczeze mowiac to na samym poczatku te nadkola mi sie zbytnio nie podbaly ale z czasem czlowiek sie przyzwyczail :D
Moc jest bogiem Predkosc nalogiem

#19 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 01 sierpnia 2007 - 13:03

elegancie nie ma trujkacika na faje

:rotfl: :jupi:

Pozamiatane!

Będziesz na ogólnopolskim?!

#20 OFFLINE   Spruch

Spruch

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 30 postów
    • :

Napisany 01 sierpnia 2007 - 21:22

niestety nie bedzie mnie bo obiecalem kumplowi moja dupe na prawym na rajdzie brodnickim a to felernie wypada w tym samym terminie
Moc jest bogiem Predkosc nalogiem








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.