Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy regulamin KJS


20 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 03 stycznia 2007 - 18:34

chlopaki widzieliscie nowy regulamin na KJSy

Samochody dopuszczone do udziału w KJS zostaną podzielone na klasy wg pojemności skokowej silnika:
1 klasa - do 903 cm3
2 klasa - powyżej 903 cm3 do 1300 cm3
3 klasa - powyżej 1300 cm3 do 1600 cm3
4 klasa - powyżej 1600 cm3 do 2000 cm 3
5 klasa – powyżej 2000 cm 3

chyba ich tam w tym PZm zdrowo pogrzalo klasa 1 do 903 jaka kicha a gdzie markowa 650 :( lipa okrutna

jedno co jest fajne to ze zalecane sa 2 mety lotne i moga byc OSiki hehe to mi sie podoba za to + ale za brak kalasy 650 duzy -------- minus :evil:

co o tym mysliscie chlopaki??

#2 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 03 stycznia 2007 - 18:55

przecież zawsze była klasa do 903. Ja sobie nie przypominam klasy tylko i wyłącznie dla maluchów.
Dodany obrazek

#3 OFFLINE   maciekdj

maciekdj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 290 postów
    • Time Online: 2m 26s

Napisany 03 stycznia 2007 - 19:06

byla klasa 650...kurde to teraz wszyscy beda swapowac

#4 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 03 stycznia 2007 - 19:07

Jacqu zawsze byla klasa 1 (markowa) 650 u nas tego jezdzi od cholery minimum na KJS-ie to 15 :P

#5 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 03 stycznia 2007 - 19:46

No lipa.. niestety .. ale prawda taka ze na ostatnim superoesie w CK nie startowaly 2 malce.. i niestety czesto u nas brakuje do klasy zawodników..

#6 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 03 stycznia 2007 - 21:16

I w ten sposób niszczą sporty motorowe... :roll:
Powinna być klasa 650, a, że jej nie ma to stracą dużo osób, które jeździły... :roll: To jest właśnie Polska...

#7 OFFLINE   maciekdj

maciekdj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 290 postów
    • Time Online: 2m 26s

Napisany 03 stycznia 2007 - 21:24

czemu maja stracic duzo osob ktore jezdzily?? pewnie i tak beda przyjezdzac tylko ze beda rywalizowac miedzy soba bo ze swapem to tylko numen moze rywalizowac :D

#8 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 03 stycznia 2007 - 21:24

To czy powinna być klasa 650 to już powinno zależeć od ilości startujących maluszków, bo jak będą dwa to co to za klasa? Na śląsku śmiga dużo maluszków, ale np. u nas to słabo jest (góra pięć i czasem jakiś swap się trafi)
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   Sobi

Sobi

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 171 postów
    • :

Napisany 04 stycznia 2007 - 00:48

czemu maja stracic duzo osob ktore jezdzily?? pewnie i tak beda przyjezdzac tylko ze beda rywalizowac miedzy soba bo ze swapem to tylko numen moze rywalizowac :D


jeśli ktoś ma ochotę poczuć ten dreszczyk i porównać swoje umiejętności z innymi kierowcami to i tak wystartuje... a co do tego że zeby wygrywać trzeba mieć swapa, to powiem tyle że swapa da się objechać seryjnym malcem i nie ważne czy to 900 czy 1100. Zapytajcie WIŚNI :wink:
Dodany obrazek

Nie ma zakretow, nie ma zabawy ;)

#10 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 04 stycznia 2007 - 15:34

Chciałem właśnie napisać o tym co Sobi.
Sobi maluchem Wi$ni zajął 1 miejsce na KZK na Ogólnopolskim w tym roku i pokonał swapy. Drugi był Wi$nia, w tym samym maluszku.

#11 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 06 stycznia 2007 - 15:09

co roku poruszany jest ten sam temat. to nie jest tak jak Wam się wydaje, że masz ogórny regulamin i basta. z klasami zawsze jest tak, że ktoś będzie niezadowolony. przerabialiśmy ten temat w AKŁ. od dawna jest taki podział na klasy przez PZMOT natomiast jak wiecie w Łodzi i Tomaszowie tak czy owak jest klasa do 652ccm. jeżeli nie ma wystarczającej ilości bobów to klasy nie ma i jest do 900. natomist jeżeli jest dużo bobów a np wklasie do 900 dwie sztuki cc900 to wtedy oni tracą bo lecą do trzeciej klasy. w regulaminie PZMOT w takim przypadku nic się nie dzieje bo w klasie do 900 śmigają 2 cc i kilka bobów. także poprostu w Łodzi klasa do 900 traci na tym jeżeli nie ma wystarczającej ilości zawodników. doszliśmy jednak do wniosku że łatwiej cc900 dogonić cc1100 niż bobowi cc900 i stąd taki podział jest w regionie łódzkim. blablabla nie lubię o tym gadać bo to strasznie poplątane jest.. wolałbym to narysować :P hehe
Kiedy deszcz nie pada i wody coraz mnie... co mówię na to ja? KONEWKA :D Dodany obrazek
http://www.terytoriu..._vehicle&CID=48 GŁOSOWAĆ!

#12 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 06 stycznia 2007 - 22:48

Numen to rysuj karzdy chetnie okuka twoje picasso :P

ale ktoras poprawka mowi ze jesli zglosi sie wiecej niz 5 aut to mozna zrobic osobna klase czyli w naszym przypadku 650 to pociesza :)

#13 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 07 stycznia 2007 - 04:45

no w sumie na tym to polega... zależy jak na to patrzeć

a rysowac nie będę, bo..... chyba nie chcecie na to patrzeć
Kiedy deszcz nie pada i wody coraz mnie... co mówię na to ja? KONEWKA :D Dodany obrazek
http://www.terytoriu..._vehicle&CID=48 GŁOSOWAĆ!

#14 OFFLINE   Dr.Death

Dr.Death

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 48 postów
    • :

Napisany 07 stycznia 2007 - 14:35

Chłopaki powiem tak: to że klase zlikwiduja to jeszcze przeboleje bo jest opcja dodastkowych klas markowych chyba ale wprowadzili ograniczenie głosnosci wydechów 93 Db przy 3000 Rpm czyli wszystkie bredy, przeloty, pustaki pujda na pułke w garażu - jakies nie porozumienie

#15 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 07 stycznia 2007 - 16:32

u nas możesz śmigać nawet na wolnym i nikt Ci nic nie powie ziom.
Kiedy deszcz nie pada i wody coraz mnie... co mówię na to ja? KONEWKA :D Dodany obrazek
http://www.terytoriu..._vehicle&CID=48 GŁOSOWAĆ!

#16 OFFLINE   Dr.Death

Dr.Death

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 48 postów
    • :

Napisany 08 stycznia 2007 - 11:39

Unas też tak było wiekszosc malcow na bredach ale nowe przepisy teraz weszły i nie wiadomo co teraz bedzie czy kluby zastosuja sie do tego i zabija piekno tego sportu

#17 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 08 stycznia 2007 - 15:54

Matriusz jutro mykam do nas do AK i sie dowiem co oni na to czy beda ograniczenia czy tez nie i dam znac.

#18 OFFLINE   arbuz

arbuz

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 20 stycznia 2007 - 00:38

Ja od kond pamietam zawsze było do 900 jedynie w Łodzi sie z tym spotkałem było spoko ale 900 mi nie wadzą klepia nas w tyłek ale my ich tez fajna zabawa gdy 900 przegrywa z 650 :) ale jest to pogoń za wiatrakami w Radomiu pomyka taka CC 900 wypasiona i raz sie udało a tak to klapsy :)
Dodany obrazek

#19 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 23 stycznia 2007 - 15:47

wkoncu udalo mi sie dowiedziec jak to bedzie przynajmniej u mnie w regioenie.
wiec tak jesli chodzi o klase to jesli zglosi sie min. 5 malcow 650 to powstanie klasa a znajac ilosc maluszkow startujacych u nas to srednia nieschodzi ponizej 10-15 , co do glosnosci to nie ma problemow bo niebeda tego badac czyli krotko mowiac u mnie po staremu :)

#20 OFFLINE   arbuz

arbuz

    Asymiluje się

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
    • :

Napisany 24 stycznia 2007 - 07:04

dokładnie ale zawsze tak było ale nie wszedzie jak zgłosi sie 5 złóg w kl.1 to jest mozliwosc powstania klasy markowej :)
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.