Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odszkodowanie z OC a szkoda całkowita


6 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 października 2006 - 21:33

Mam problem,
zaraz po ogólnopolskim facet wjechał mi w przód (jutro zapoda fotki).

Dziś dowiedziałem się że Hestia wyceniła mojego malucha na 300pln, i mogą mi dać 270pln jako że jest to wg. nich szkoda całkowita.

Do wymiany jest pas przedni, chrom, ponowne zaspawanie łączeń + malowanie przodu.

Co zrobić? Mam fotki, samochód jest już u lakiernika który wycenił to wstępnie na 450pln.

W tej chwili czekam na listowny kosztorys z Hesti ale już wiem co na nim będzie (270pln na naprawę).
  • benypida i U1203Mr lubi to

#2 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 21 października 2006 - 21:48

wiesz ja się za bardzo nie znam, ale czy to nie jest tak ze wstawiasz do blacharza który ma odpisana umowę z ubezpieczycielem i to jest naprawa bez gotówkowa i maja przywrócić samochód do stanu poprzedniego???
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#3 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 22 października 2006 - 00:52

ja tez mialem rozwalony przod i tez byla szkoda calkowita, tylko ze ja dostalem 1000zł :]
Ja bym nie wziol kasy od nich tylko wstawil auto do warsztatu ktory np hestia wysyla do niego i tam sprawa bezgotowkowa, warsztat robi-hestia placi :wink:

#4 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 22 października 2006 - 08:41

ja miałem szkodę całkowitą w zeszłym roku. 1050pln dostałem. dziwię się że na tak mało go wycenili. załątw to bezgotówkowo. tak będzie najlepiej.

#5 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 22 października 2006 - 09:10

Ja bym nie wziol kasy od nich tylko wstawil auto do warsztatu ktory np hestia wysyla do niego i tam sprawa bezgotowkowa, warsztat robi-hestia placi :wink:


ale jak hestia wycenila na szkode calkowita to nie pokryje kosztow naprawy poniewaz dla nich auto powinno wyladowac na zlomie

#6 OFFLINE   Phantom

Phantom

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów
    • Time Online: 32m 20s

Napisany 22 października 2006 - 10:28

a decyzja o tym nie powinna zostac podjeta przez ciebie ze maluch bedzie na zlomie albo naprawiany?
Jezeli tak jest jak mowisz Nikita to hestia jest do dupy bo malo wyceniaja koszta, jednak PZU jakos wiecej kasy daja.Najlepiej miec swojego jakiegos znajomego rzeczoznawce ktory ci wycenilby hehe :D

#7 OFFLINE   m.c.2

m.c.2

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
    • :

Napisany 22 października 2006 - 17:20

dostaniesz te 270 i ani grosza więcej :/
a Twoja sprawa już co z tym zrobisz
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.