Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006 Spoty Łódź


256 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 31 października 2006 - 05:46

Tak muwie o tym czarno - granatowym z zabudową Autko Marcina !! zostało poszkodowane takze autko jego kolegi z Pabianic imienia nie znam taki z szarym przodem autka sie juz chyba nie opłaca robić dostał po obu stronach :cry: nie bronie nikogo bo sam Bym siedział w dupie innych samochodów miałem do wyboru Busa albo Bmw ale sie na szczesncie zmiesciłem miedzy nimi było tak slisko ale najwazniejsze ze nikomu sie nic stało !! :D

#62 OFFLINE   JojO

JojO

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 178 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 07:35

rogal ten twój szpieg napisał mi dokładnie to samo.... a zgodze sie ze to zmywanie sie na traktorową to byl pomysl nie do pobicia po co czekac i cos pomoc jak mozna jechac i sie pobawic... niech sie chlopaki mecza...widze ze oddzial lodzki zintegrowany jak jasna cholercia... :roll:

#63 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 10:30

Nowaczek co Ty taki cwany jestes ?? Ciekawe jak bys sie znalazl w sytuacji Bassa to bys tak kozakował ?? Dziwi mnie to ze na psy zadzwoniliście !! nie dało rady dogadać ?? skoro Bassman sie przyznał to po co szopka z policją mandatami itd ?? Pozatym co to za postawa ze połowa odjezdaa a połowa zostanie ?? jestesmy klubem czy nie ?? Poprostu załamka !!

Panowie załamałem sie !! Oddział Łódzki !! Pamietam na zlocie jak mi sie podobało jak jesteście zgrani itd. a tu widze same awantury niedogranie !! koniec !! porażka ! Ludzie weźcie sie w garść !! WSTYD !!

#64 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 31 października 2006 - 11:49

Wiesz Qulek, jak nie jest jasne kogo była wina to też bym wezwał niebieskich, zwłaszcza jak kosztowne auto ucierpiało (czarny z bixenonami). Są jakieś fotografie?

Z tego co rozumiem to Bassman jadąc Aflą zachaczył malucha który uderzył w CiNkA (stąd 3 pojazdy w kolizji), zgadza się?

#65 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 11:58

No ale skoro Bassman sie poczuwał do winy to przeciez chyba mozna spisac na spokojnie oswiadczenie i załatwic wszysto z OC albo wogóle bez tego sie odagadac po ludzku !!

#66 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 31 października 2006 - 13:55

Można ale wiesz jak czasem to jest, CiNeK nie zna się z Bassmanem tak dobrze jak my (nawet nie wiem czy się kojarzą).

#67 Gość_Nowaczek_*

Gość_Nowaczek_*
  • Guests

Napisany 31 października 2006 - 17:15

[quote name="Qulek"]Nowaczek co Ty taki cwany jestes ?? Ciekawe jak bys sie znalazl w sytuacji Bassa to bys tak kozakował ?? Dziwi mnie to ze na psy zadzwoniliście !! nie dało rady dogadać ?? skoro Bassman sie przyznał to po co szopka z policją mandatami itd ?? Pozatym co to za postawa ze połowa odjezdaa a połowa zostanie ?? jestesmy klubem czy nie ?? Poprostu załamka !!


Qulek nie byłęś przy tym wiec sie nie modroj co pomoglismy to pomoglismy chłopaką zepchnelismy auta na pobocze tamci zadzwonili na psy !! bo chłopaki z Pabianic woleli policje wiec jak nie znasz sytuacji !! to sie nie udzielaj i nie oskarzaj !! przemysl to Czekalismy dosyc długo i pojechalismy nasze zdanie polecili poszkodowani zebysmy jechali ze sobie juz poradzą !! :twisted:

PS : Nie daj boze zebym sie znalazł w takiej sytuacji a Bassman sie przyznał i zaproponował oswiadczenie albo wzywamy Policje !! przyznał sie do swojej winy wiec nie rozumiem po co wnikamy głebiej w ten temat !! Apropo Max ja mam fotki rozwalonego tyłu MArcina autka tego wypasionego wiec dzisiaj postaram sie je wrzucic !! :D

#68 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 31 października 2006 - 18:01

Kurde, to ładna masakra była :roll: Wrzuccie fotki rozbitych aut!

#69 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 19:06

Można ale wiesz jak czasem to jest, CiNeK nie zna się z Bassmanem tak dobrze jak my (nawet nie wiem czy się kojarzą).


Ja sie dogadałem z gościem ktorego poznalem jak we mnie wjechal :) moja wina była wiec spytałem jak chce załatwic.. i normalnie jak ludzie dorości potrafilismy sie porozumieć ... a widziałem go pierwszy raz w życiu !! Aaaa Nowaczek Ekstra postawa !! Brawo !! :lol:

#70 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 31 października 2006 - 19:34

Wyjaśnienia
Wszyscy żucają oskarżenia że fajeni chłopaki się zachowali, że zadzownili na policje itd. To sam Bassman zadzownił po policje, uznał że tak będzie lepiej bo mimo że on uważa się za winowajcę to porządniej bedzie jak policja spisze protokół żeby potem ubezpieczalnie nie robiły jazd innym zwłaszcza że zderzyły się 3 auta (jedno do kasacji, jedno z bixenonami, a do tego w 2 niby tanie uderzyła Alfa).

Na spocie były także maluszki z bredami (zresztą większość malarów ma coś "illegal on board"), jakbym miał bredę to też nie czekał bym na niebieskich bo sprawa mogła by się inaczej potoczyć. Poza tym odrazu zaszło by podejrzenie że zdjechały się dresy w maluchach i zaczeli szaleć.

#71 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 19:50

Skoro zachodzi podejrzenie ze na spoty przyjezdzają dresy to moze zacznijcie selekcje :lol: 8)

#72 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 31 października 2006 - 19:54

marchewa ty sie nie smiej tez cie w dresiwie widziano :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#73 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 19:56

No chyba cie Bóg opuścił... :D

#74 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 31 października 2006 - 20:02

mowie ci ze byles widziany :P moze nie takim z 4 paskami ale to bylo dresiwo :P ewidenten podpowiem ci date 1 maja :P
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#75 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 20:02

marchewa ty sie nie smiej tez cie w dresiwie widziano :P


...Nie dres czyni Cie dresiarzem.. TeDe :) nowa płytka :) Ze tak zacytowałem :)

#76 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 20:04

I co,ze ja niby w dresiwku byłem? :shock: Masz zdjęcia jakieś? :wink:

#77 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 20:06

A Ty masz zdjęcie Marchewy w dresie .. to by nawet Fakt kupił na pierwszą strone :) :lol: :lol: :lol: :lol:

#78 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 31 października 2006 - 20:06

hehehe racje Qlku racje :P miales w lanserze jakesi dresiwo takei smiesnze czy cos :P ale wiesz ja tam nic nie mam :P dresik tez ludzik oczywiscie dzolk :P:P:P i respekt :)
Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek

#79 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 31 października 2006 - 20:07

No ale u Majewskiego w programie to napewno by mnie pokazali :twisted: :lol:
Ej no to stary...różnica jest wielka,bo jak w Lanserze to mam zawsze,jakby sie trzeba było rzucić pod autko,ale czy na sobie to miałem? :)

#80 OFFLINE   rOgaL

rOgaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 095 postów
    • Time Online: 3m 39s

Napisany 31 października 2006 - 20:11

nie no grzeczny chlopak byles nie miales na sobie tylko szpaniles ze masz wogle :P tak byels ubrany :)

Please Login or Register to see this Hidden Content


Happy Hardcor and i feel goOd
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.