Skocz do zawartości


Zdjęcie

VI. Międzynarodowy zlot Fiatów 126 - Buòkov, Czechy 2009


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Pat

Pat

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
    • :

Napisany 17 kwietnia 2009 - 07:42

Drodzy fani,
w dniach od 22 do 24 maja 2009 odbędzie się VI. międzynarodowy zlot właścicieli samochodów Fiat 126 w autokempingu Buòkov u miasta Pøelouè, który organizuje ekipa „Spolek majitelù Fiat v Pardubicích”.
Dla uczestników zlotu jest przygotowany bardzo ładny sobotni program rozpoczynający sie jazdą orientacyjną po okolicy wsi Bøehy i miasta Pøelouè. Po południu będzie na programie jazda zręcznościowa i konkursy. I tym razem nie zapomnimy o najmłodszych uczestnikach. Prosimy, żeby poszczególne grupy uczestników zrobili sobie 5 osobowe drużyny dla turnieju w mini piłce nożnej. Wymyślcie se też nazwę drużyny. Na wieczór przekazywać będą się nagrody i do tańca grać żywa kapela.
Na zlot zapraszani są wszyscy właściciele i fani tego samochodu.
Zakwaterowanie sobie organizuje każdy sam.


Franti¹ek Èernovský
Prezes klubu


Kontakt na autokemping Buòkov

AUTOKEMP BUÒKOV s.r.o.
Ke Høi¹ti 251
BØEHY
535 01 PØELOUÈ

strony e: www.bunkov.cz/web
strony w jezyku czeskim, angielskim, niemieckim
e-mail: [email protected]
Tel. fax.: 00420 466 953 780
Skype: autokemp.bunkov.brehy
kom.: 00420 776 308 951


Wpisowe: 200 CZK (+- 38zł) / samochód


Przydatne linki:
www.spolekfiat126.wz.cz strony klubu organizatora
www.mapy.cz mapy internetowe on-line
www.bunkov.cz/web strony autokempingu
www.126fan.cz strony drugiego czeskiego klubu


Pytania dotyczące zlotu kierować na mnie, czyli Patryk (na forum jako Papick). Jeżeli chodzi o pytania na temat kempingu to wiem tyle, ile przeczytam na ich stronach, więc co na nich nie ma, to ani ja nie wiem.

Pytania piszczcie najlepiej na forum. Dokładniejsze przydatne informacje wraz z mapami wyślę na maila, więc jeżeli je chcecie to piszczie na poniższe kontakty. W soboty i niedzele nie wysyłam, bo internet mam tylko w pracy.

e-mail: [email protected]
tel: 00420 775 155 772
GG 4507461 (Wichurek)








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.