Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z instalacją elektryczną w 600


1 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Bronek

Bronek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów
    • Time Online: 1d 2g 38m 35s

Napisany 03 października 2006 - 20:24

Witam mam następujący problem więc opowiem od początku: załatwiłem sobie do kermita mojego cała wiązke przednią i tylna ale ze jest troche stara więc wymieniłem w niej wszystkie styki metalowe i kostki na nowe no i dzis podłączyłem wszystko załozyłem nowe bezpieczniki załadowałem akusia załozyłem podłączyłem i wygląda to tak że: nic ale to nic niedziała, kontrolki w liczniku tesh nic, oprocz lampki nad lusterkiem no i poza tym że jak pociagne za linke to rozrusznik kręci słabo ale nie odpala a paliwo nie dochodzi do filtra ale to chyba dlatego ze jest go za mało musze dolac, i nie wiem co z tym zrobić nigdzie jakichs przerw na przewodach nie zauwazyłem wszystko podłączone prawidłowo ale meczy mnie jedno-niezauwałym tego w innych maluchach z silnikiem 600 a mianowcie tej PLECIONKI Z DRUTU-masy co w innych idzie z altka do belki czy jak tesh takie cos musze miec w swoim w którym mam prądnicę??Czy to wpłynie jakos na działanie wszystkiego Licze na jakieś podpowiedzi i z góry dzieki
Dodany obrazek
Klasyk i elegant- prawie jak ojciec i syn :)
"Spadochroniarze nie umierają-idą do piekieł aby się przegrupować"

#2 OFFLINE   misiek_123

misiek_123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
    • :

Napisany 04 października 2006 - 10:46

Linka miedziana to podłaczenie masy do silnika wiec tez musisz cos takiego miec ( nie wiem konkretnie jak robili w 600-kach).A co do reszty najlepiej bedzie jak weźmiesz miernik i pomierzysz czy są napięcia tam gdzie powinny zacznij od przewodu z akku poprzez kostke stacyjki itd...inaczej cięzko cos powiedziec;)


pzdr



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.