Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pełna Modyfikacja wnętrza w FL-u


32 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   cojac_85

cojac_85

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 08:40

Witam poniżej przedstawiam swój nabytek z lutego br. i zdjęcia dotyczące modyfikacji wnętrza samochodu :D cały środeczek mauszka jest robiony w skórze czarno - białej - pozdrawiam fanów 126-tki :)

http://www.fotosik.p...a19bd77c57.html
http://www.fotosik.p...233210ff9b.html
http://www.fotosik.p...cd85004d36.html
http://www.fotosik.p...f2d9ed6d10.html
http://www.fotosik.p...f5e330cb2b.html
http://www.fotosik.p...b9024a489d.html
http://www.fotosik.p...b88747ba67.html

#2 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 08:50

ta biala deska srednio mi sie podoba.. fotele wykladzian ok.. ale licznik i te inne sprawy.. strasznie daje w oczy.. ile cie ta przerobka kosztowala ??

#3 OFFLINE   cojac_85

cojac_85

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 09:13

przerobienie nic mnie nie kosztowało - materiał mam za free i krawcowego w rodzinie :D oto chodzi że ma rzucać się w oczy - ma to być bolid na wypady - dużo jest jeszcze do zrobienia - najbardziej narzekam tylko na brak czasu

#4 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 11:13

JAk dla mnei to bez rewelacji zwłaszcza zwykłe fptele obszyte, a oglnie to tego białęgo to Ci sieodechce jeszcze szybciej ni Ci się go zachciało

#5 OFFLINE   cojac_85

cojac_85

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 11:46

JAk dla mnei to bez rewelacji zwłaszcza zwykłe fptele obszyte, a oglnie to tego białęgo to Ci sieodechce jeszcze szybciej ni Ci się go zachciało


dla Ciebie to prostota - dla mnie przyjemność siedzenia w przytulnym FL-ku

#6 OFFLINE   Lama

Lama

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 055 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 12:15

prostota

JA tego nei powiedziałem, ze jest źle też nie, kwestia gustu.

#7 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 12:26

to biale poporstu chyab nei pasuje na deske rozdzielcza.. ale tak jak pisal lama to gust.. nmozes zna rozowo sobie zrobic.. ty tym bedziesz jezdzic

#8 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 12 czerwca 2008 - 13:56

No jasne,. bo lepiej jeździć serią, tylko koniecznie3 na chromach i na glebie. Inne to wieś.

Bardzo mi sie podoba, miałem okazje siedzieć w malcu, którego wnętrze było w 100% ze skóry, efekt kapitalny. Jeszcze kilka elementów do przerobienia i będzie git :)

#9 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 postów
    • Time Online: 21m 22s

Napisany 12 czerwca 2008 - 14:09

skóry,

EKO :P

Na każdym forum tylko pokazujesz jakie to ty masz obszycie , a pokazałbyś malucha całego , silnik i inne sprawy opisałbyś coś a nie .
Mnie się nie podoba ta kolorystyka .

#10 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 12 czerwca 2008 - 14:27

Kolorystyka całkowicie nie praktyczna. Auto jest na razie bez żadnych smaczków. I fotele takie sobie - mogłeś ciekawe fotele jakies obszyć jak masz takie mozliwości, jakie masz. Biała kierownica poracha - wyobraź sobie jak będzie to wyglądać za 2 lata ? Wiem, że ponownie obszyjesz... ale przez jakiś czas będzie paskudnie i brudno. Poza tym kiera mogła byc sportowa i byłoby lepiej.

A tak - ot bardzo zadbany FL z mierną loteczka nad tylna klapą i na kołpakach :mrgreen:

#11 OFFLINE   Kizar

Kizar

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 14:38

No jasne,. bo lepiej jeździć serią, tylko koniecznie3 na chromach i na glebie. Inne to wieś.

Bardzo mi sie podoba, miałem okazje siedzieć w malcu, którego wnętrze było w 100% ze skóry, efekt kapitalny. Jeszcze kilka elementów do przerobienia i będzie git :)



jak bys czytal uwaznie to wiekszosci kolor nei pasuje a nie ten tyop modyfikacji

#12 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 15:03

Fotele rewelacja. Nie znacie sie :P

Kierownice bym czarną dał za to.
Troche za dużo tego białego... inaczej tez widze obszycie deski...

Ale pomysł oryginalny :)
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#13 OFFLINE   Skalak_fsm

Skalak_fsm

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 555 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 17:26

Zmieniłbym kiere na czarną, przełączniki również na biało(wogóle rzucają sie w oczy)

Ogólnie fajny, fajne dywaniki, bardzo oryginalnie

#14 OFFLINE   Qbix

Qbix

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 51 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 18:51

Kwestia gustu ale mi sie to nie widzi... fotele tylko są ładne ale szkoda że standardowe :?
Dodany obrazek
Live FAST! drive FAST! think FASTER!

#15 OFFLINE   Ekjonar

Ekjonar

    Master

  • Member
  • 733 postów
    • Time Online: 2g 39m 36s

Napisany 12 czerwca 2008 - 21:56

Mi się bardzo podobają siedzenia i dywaniki , ale o gustach się nie rozmawia. Ładnie by wyglądało jak byś mu dał szeroką podsufitkę :lol:

#16 OFFLINE   cojac_85

cojac_85

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
    • :

Napisany 12 czerwca 2008 - 22:21

No jasne,. bo lepiej jeździć serią, tylko koniecznie3 na chromach i na glebie. Inne to wieś.

Bardzo mi sie podoba, miałem okazje siedzieć w malcu, którego wnętrze było w 100% ze skóry, efekt kapitalny. Jeszcze kilka elementów do przerobienia i będzie git :)


Dla wszystkich: gleba będzie i nowe kółeczka tyż będa - jak już napisałem wcześniej jest to początek modyfikacji (nie wszystko naraz)

Dla kogoś obszyty maluch skórą to wieś, ja jestem innego zdania, wieś zaczyna się wtedy gdy coś jest przerobione w nieprofesjonalny sposób i przynosi jednocześnie kiepski i nie praktyczny efekt końcowy

#17 OFFLINE   micha$

micha$

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów
    • :

Napisany 13 czerwca 2008 - 00:17

Dla kogoś obszyty maluch skórą to wieś, ja jestem innego zdania, wieś zaczyna się wtedy gdy coś jest przerobione w nieprofesjonalny sposób i przynosi jednocześnie kiepski i niepraktyczny efekt końcowy

Jedno już masz.

Osobiście uważam, że odważnie zrobione, bardzo niepraktycznie no i oczywiście kiera mogłaby nie być biała. A co do foteli to wydaje mi się, że jednak białe powinny być boczki a nie środek.
Nie bój się zmiany na lepsze...

#18 OFFLINE   cojac_85

cojac_85

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
    • :

Napisany 13 czerwca 2008 - 12:46


Dla kogoś obszyty maluch skórą to wieś, ja jestem innego zdania, wieś zaczyna się wtedy gdy coś jest przerobione w nieprofesjonalny sposób i przynosi jednocześnie kiepski i niepraktyczny efekt końcowy

Jedno już masz.

Osobiście uważam, że odważnie zrobione, bardzo niepraktycznie no i oczywiście kiera mogłaby nie być biała. A co do foteli to wydaje mi się, że jednak białe powinny być boczki a nie środek.


Ludzie ile razy mam mówić że ten maluszek nie jest przeznaczony do zwykłej jazdy na codzień - wówczas cała robota poszła by na marne - to ma być przytulny dupowóz :P Nie będę się już na ten temat wypowiadać a tym bardziej czytać beznadziejnych i krytykujących wypowiedzi - Każdy ma swój gust-jeden wolałby to drugi tamto - jeśli ktoś weźmie się do zrobienia czegoś nietypowego (w tym przypadku obszycie 100% wnętrza) zawsze znajdzie się masa ludzi-krytyków-taka jest już mentalność na forach.

#19 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 13 czerwca 2008 - 12:48

cojac_85, nie wyczułeś chyba ironii w moim poście.


Wpisz w profilu skąd jesteś - regulamin ;-)

#20 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 13 czerwca 2008 - 18:03

Fajne fotele, gdybys tak jeszcze przelaczniki przy zegarach zrobil na bialo to wtedy by sie to jakos komponowalo, ale osobiscie nie chcialbym miec bialego koloru w samochodzie, bo dlugo by sie nie utrzymal :D:D:D
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.