Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fiat 126 Remoncik


15 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   pawciob

pawciob

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 16:23

Oto etapy przemiany mojego kaszla
Tak wyglądał na początku
Dodany obrazek
Remont
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Malowanie
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
A oto wynik końcowy
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Co wy na to ??


Pozmieniałem linki, bo forum się rozjeżdżało//PimpQ :wink:

#2 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 16:49

wiekszość osób na forum pewnie Cię zbeszta i powie, że wyglądało lepiej zanim się go dotykałeś...Sam też nie jestem zwolennikiem takich przeróbek,ale cóż...Dobrze,że Tobie się podoba,to raz.Dwa,że dość już mamy klasyków i zglebowanych kaszli,jakaś odmienność robiona z dystansem i smakiem ujdzie.Skoro poszedłeś już w tym kierunku przeróbek,to koniecznie jakieś ładne alu założyć.Klosze białe plus tył 50/50.Te malowane kratki wlotu "out".Narazie tyle,pokaż jeszcze jakieś zdjęcia wnętrza.
Pozdrawiam,Bartosz.

#3 OFFLINE   pawciob

pawciob

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 17:04

Środek to oryginał. Musiałem auto malować bo zaczeły mi wychodzic różne nieudane próby zakrycia wad przez poprzedniego właściciela, i niewygladało to załadnie a wsumie to wogóle nie wygladało.
+ zaczeła mi sie gęsto pokazywać rdza i dziury w podłodze :evil:. A wyloty powietrza pomalowałem bo czarne źle wygladały.

#4 OFFLINE   tomekka

tomekka

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 101 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 17:14

niezbyt podobają mi się te malowidła rzekłbym kijowo bez obrazy. Cóż zobaczymy co dalej :lol:

#5 OFFLINE   CiNeK

CiNeK

    Wdrożony

  • Member
  • 89 postów
    • Time Online: 5g 9m 10s

Napisany 20 grudnia 2008 - 18:39

ten niebieski pasek z przodu kojarzy mi sie z opaska na oczach...Niezbyt mi sie podoba ale sam nie bede sie chwalil jak przerobiłem swojego pierwszego malucha...wygladał duzo gorzej...człowiek uczy sie na błedach trzymam kciuki i powodzenia w dalszych pracach
Dodany obrazek

#6 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 19:01

CiNeK,pokaż bo ciekaw jestem :) Wogóle to bym założył temat o naszych pierwszych modach i Kaszlach jak wyglądały:) To by było coś...jak teczka IPNu :)
Co do Maluszka opisywanego w temacie,to wszystko jest dla ludzi,nie musisz się sugerować innymi użytkownikami forum,ale pamiętaj:z dystansem i bez przesady :)

#7 OFFLINE   Mały

Mały

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 20:18

Malec nie wyglada źle ważne że o niego dbasz jakby dostał koła ładne i zerwać listwe to już by lepiej było no pomysleć o glebie też nie zaszkodzi.

Marchewa no to zakładać temat bedzie ciekawie i może ktoś skorzysta na tym.

#8 OFFLINE   Ozzy

Ozzy

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 499 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 20:26

czerwone zderzaki i czerwony osłony na tylną klapę - troche wiocha
jak już robiłeś blacharkę mogłeś usunąć znaczek z pasa przedniego, lampy 50/50 albo białe by mu lepiej pasowały, ale ogólnie to i tak nie jest źle
A blacharkę robiłeś tylko z zewnątrz czy np podłogę i progi też zrobiłeś/sprawdziłeś?
napisz coś więcej o nim.
1998 EL
Dodany obrazek
Dodany obrazek

#9 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 20 grudnia 2008 - 20:27

Szkoda, że nie ma dokładniejszych fotek, bo widzę, że samochód ma chyba nieoryginalne lusterka - jeśli tak to ciekawe od czego to to... ;)

Malowanie generalnie takie se - może byłoby lepiej gdyby dobrać inny kolor tego pasa, no ale cóż, popatrzymy jak to się dalej rozwinie wszystko... ;)
Dodany obrazek

#10 OFFLINE   Marchewa

Marchewa

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 554 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 21:45

Takie są lusterka wyrób rzemieślniczy do cwElegantów :)

#11 OFFLINE   pawciob

pawciob

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 22:33

Progi były juz dawno temu zmieniane oba nowe. Auto jest w tych kolorach bo te miałem, i starałem się ciąć na kosztach. A zderzaki lepiej czerwone niż stare szare.

#12 OFFLINE   zdun90

zdun90

    Wdrożony

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
    • :

Napisany 20 grudnia 2008 - 23:20

jak dla mnie jest ok;) tylko te oslony na tylnie kratki oraz nie moge sie przekonać do czerwonych zderzaków. a lusterka to chyba są od CC, bynajmniej moj kumpel ma takie w swoim CC. Ogolnie to zapewne sporo pracy włożone w autko. pozdrawiam, powodzenia w dalszych pracach

#13 OFFLINE   kaszlak_maniak

kaszlak_maniak

    Master

  • Member
  • 2 643 postów
    • Time Online: 28m 43s

Napisany 21 grudnia 2008 - 00:06

Kiedyś też takie widziałem w jednym CC, ale ogólnie to CC ma takie same lusterka jak eleganty, więc to raczej nie od tych samochodów, no chyba że tak jak mówi marchewa, że to jakieś rzemiosło...
Dodany obrazek

#14 OFFLINE   Stasiu126p

Stasiu126p

    Master

  • Member
  • 4 364 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 43s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 21 grudnia 2008 - 01:34

Maluszek w miare wporządku :) ale te osłony klapy mogłyby byc czarne,ale nie jest tragicznie :wink:
a zderzaczki jak nie szare ELegantowskie to od FL'a czarne napewno by mu pomogły :D
fakt znaczek z przedniego pasa i te listwy z drzwi tez moznaby odjąc :wink: Malowanie nawet fajne
z przodu faktycznie wygląda jakby miał opaske i fajnie to wygląda :D jakies alu i leciutka gleba bo przód to troszke za wysoko :lol: i bedzie git i zastanawiam sie jakby mu było z ciemnymi tylnimi szybami co wy na to? a jakies mody silniczka beda ?? pozdr i powodzenia z maluszkiem :)
Dodany obrazek
Stanislavovic Performance Garage-chcesz przerobić 126p wpadaj! ;)
Urwis Evolution never done :D

#15 OFFLINE   Moch

Moch

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3 758 postów
    • Time Online: 7g 40m 11s

Napisany 21 grudnia 2008 - 10:55

Mizerny ten pasek... Dobrze jednak, że auto miało remont. Bynajmniej kariery temu tematowi nie wróżę :| - ludzie dopisują się do tematu jak są aktualizacje, a jakie Ty planujesz dalsze unowocześnienia swojego 126p ?? :twisted:

#16 OFFLINE   pawciob

pawciob

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
    • :

Napisany 21 grudnia 2008 - 14:05

Raczej nie planuje żadnych dalszych remontów i ulepszeń o ile nie bedą potrzebne. No chyba, że sobie kupie nowe auto to sie wtedy zaczne przy tym bawic wiecej.

O!! a tak przy okazji to tydzien temu musiałem wymienic zbiornik paliwa ( bo zaczoł mi za duzo palić > 10L okaza ło sie ze dziurawy). Teraz mam nowy. Zainstalowałem go i mi nie palił, myslałem, że to może źle przewody podłączyłem chac byłem pewiem , że miałem dobrze załączone. Potem je przełożyłem i "działa" tylko niewiem jak bo teoretycznie paliwo powinno przepływac przez filtr i dalej do pompy. A u mnie filtr jest pusty a auto jeździ (perpetum mobile) :twisted: . Jak jeździ to jest dobrze a wiecie może czemu tak jest ??
I co zna ktos odpowiedz na moje pytanie ??








IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.