Skocz do zawartości


Ciekawe artykuły


23 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 01 maja 2008 - 15:16

Nie znalazłem takiego tematu, więc daję tutaj.

Każdy chyba czasami czyta Onet, wp, o2 itd. Dawajcie tutaj to, co jest najbardziej absurdalne :lol:

Ja takie coś wypatrzyłem na o2:

Superwibrator własnej konstrukcji prawie ją zabił
2008-04-29 05:05


Miało być nieziemsko przyjemnie, a o mały włos nie doszło do tragedii. Zaniedbywana przez męża Joanna K. z Warszawy skonstruowała sobie machinę rozkoszy i z zapałem przystąpiła do jej testowania w... wannie. Upojnych chwil z superwibratorem kobieta omal nie przypłaciła życiem - pisze "Super Express".

To dlatego, że ciągle była zaniedbywana przez męża - tak o wypadku 31-latki mówią teraz kąśliwie sąsiedzi. Bo pan Jerzy, zamiast zająć się żoną, pozostawił ją samą w domu i pojechał do pracy (handel nieruchomościami).

Spragniona mocnych doznań małżonka musiała radzić sobie bez mężczyzny. Zdesperowana wzięła się za domowe majsterkowanie i... z miksera i gumowego penisa skonstruowała... superwibrator! - pisze tabolid.

Szkopuł w tym, że na miejsce testów wybrała pechowo wannę. Po kilku minutach eksploatacji woda dostała się do machiny rozkoszy i pani Joanna została porażona przez prąd! Kiedy prąd ją "pieścił", wrzeszczała wniebogłosy.

- Tak przeraźliwie, że zagłuszyła nawet moją kosiarkę do trawy! - opowiada speszony sąsiad, który przybył jej na pomoc.

Joanna K. miała wielkie szczęście, bo zadziałał specjalny bezpiecznik, który odciął dopływ prądu. Inaczej już by nie żyła.

Jej mąż jest w szoku.


:lol2: :lol2: :lol2:

#2 OFFLINE   Skalak_fsm

Skalak_fsm

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 555 postów
    • :

Napisany 01 maja 2008 - 15:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


DOBRE JAJA!!!

#3 OFFLINE   kapsel

kapsel

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 754 postów
    • Time Online: 2g 33m 1s

Napisany 01 maja 2008 - 16:48

franek, właź codziennie na o2, to będziesz tu wklejał każdy artykuł.
[img]http://img138.imageshack.us/img138/7055/126bb.gif[img]

#4 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 01 maja 2008 - 16:51

Ten jest skrajnie gÓpi.

#5 OFFLINE   szym_cios

szym_cios

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów
    • :

Napisany 01 maja 2008 - 19:46

A myślałem że tylko ja dodaje debilne tematy :roll:

#6 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 01 maja 2008 - 19:51

Szymuś pędź, spłyń, albo zrób co chcesz - byle byś mi w drogę nie wchodził :lol:

#7 OFFLINE   szym_cios

szym_cios

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów
    • :

Napisany 01 maja 2008 - 19:54

byle byś mi w drogę nie wchodził

bo co posikasz sie ze strachu :lol: :lol: :lol:
ja tylko wyraziłem swoja opinie-to chyba moge :wink:

#8 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 01 maja 2008 - 19:58

Że niby że mam się bać? LOL



Kolejny ciekawy artykuł - chyba bije jeszcze ten poprzedni :lol:


Histeria w Kongo. Grasują złodzieje penisów

Dodany obrazek
Policja w Kinszasie, stolicy Demokratycznej Republiki Konga, ma pełne ręce roboty. Na komendach nie milkną telefony. Wydzwaniają mieszkańcy, przerażeni plotką, która błyskawicznie opanowała w zeszłym tygodniu ośmiomilionową metropolię. Plotka głosi, że po mieście grasują czarownicy, którzy kradną bądź zmniejszają penisy.

Jak donosi agencja Reutera, policja zatrzymała nawet kilkunastu "czarowników" podejrzanych o dokonanie przestępstwa na penisach spokojnych obywateli Konga. "Czarownicy" zatrzymani zostali głównie dlatego, żeby chronić ich przed wściekłym tłumem. Tak mówi Jean-Dieudonne Oleko, szef kinszaskiej policji, dodając, że dziesięć lat temu, kiedy podobna panika wybuchła w Ghanie, tłum pobił na śmierć 12 osób oskarżonych o "kradzież penisów".

Tego typu plotki nie są w Afryce Zachodniej rzeczą specjalnie nową. W krajach tego regionu wiara w magię i czarowników, którzy do zaklęć potrzebują części ciała czy krwi ofiar, jest rzeczą powszechną. Na komendy policji zgłaszają się jednak "ofiary" czarowników. Nie zgłosił się co prawda nikt, kto straciłby penisa, wszyscy jednak zgodnie twierdzą, że po "dotknięciu czarownika" ich męskość skurczyła się lub... przestała działać.
Szef policji Oleko zastanawia się, jak mówi, czy to nie jest jeden wielki żart. Niektórzy mieszkańcy Kinszasy podejrzewają natomiast, że może tu chodzić o próbę wyłudzenia pieniędzy na leczenie impotencji, czy zabieg wydłużania penisa.
- Kiedy ofiary mówią, że po dotknięciu czarownika stali się impotentami, odpowiadam im: skąd wiesz, przecież nie byłeś w domu i nie próbowałeś - opowiadał reporterom Reutera szef policji Oleko.

Plotka, podtrzymywana przez lokalne stacje radiowe, głosi, że należy strzec się pasażerów publicznego transportu, którzy noszą na palcach złote pierścienie. Wystarczy - podobno - dotyk takiego pasażera transportu publicznego, by penis zmniejszył się, bądź nawet zniknął.

- To wszystko prawda - opowiadał Reuterowi Alain Kalala, handlujący impulsami do kart telefonicznych pod komendą policji - wczoraj był tu mężczyzna, który padł ofiarą czarownika. To, co mu zostało, było malutkie!

Źródło informacji: INTERIA.PL

http://fakty.interia...penisow,1100152

#9 OFFLINE   Bonus

Bonus

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 906 postów
    • Time Online: 21m 22s

Napisany 01 maja 2008 - 20:02

Artykuł o porywaczu penisów , pewnie wszyscy noszą metalowe majtki pod napięciem :D .


A myślałem że tylko ja dodaje debilne tematy


To dobrze myślałeś , prosze cię chowaj te swoje denne wypowiedzi bo chyba za dużo już myślisz , jak ci się coś nie podoba to Spier**laj nikt cię tu nie trzyma :!:

#10 OFFLINE   sigo

sigo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 18m 43s

Napisany 01 maja 2008 - 21:56

A myślałem że tylko ja dodaje debilne tematy Rolling Eyes

szok - Ty myslisz :shock:

szok #2 - przyznałeś się :lol:

#11 OFFLINE   BAZIjarocin

BAZIjarocin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 416 postów
    • :

Napisany 01 maja 2008 - 22:27

i znow powstaje rozmowa nie na temat.. sorki panowie ze sie wpieprzam,ale poprostu jak sie nie lubicie,to miejcie honor i przemilczcie to.. ktos musi byc madrzejszy i ustapic :P

bo to raczej nie zalicza sie do ciekawego artykulu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P
Dodany obrazek

#12 OFFLINE   szym_cios

szym_cios

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów
    • :

Napisany 02 maja 2008 - 07:21

ktos musi byc madrzejszy i ustapic Razz

czyli ja :wink:

przyznałeś się

no i co to jest przestepstwo ze sie przyznałem no chyba nie :crazy:

Ja nie mam nic do was skoro wy macie coz ja na to poradze......

#13 OFFLINE   sigo

sigo

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
    • Time Online: 18m 43s

Napisany 02 maja 2008 - 07:29

ja tam nic do Ciebie bym nie mial, ale za bardzo probujesz być taki "elo" ale Ci to na zdrowie nie wyjdzie :wink:

#14 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 16 maja 2008 - 13:21

Potrzebuję info o gazetach, w których były artykuły o Fiacie 126p i 125p od roku 2000 w górę...

Przykładowo:

MOTOR, grudzień 2005

...wszystko.
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#15 OFFLINE   yoshi2

yoshi2

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 111 postów
    • :

Napisany 19 maja 2008 - 21:03

No widzę, że kolejny świetny temat do sprzeczek i kłótni :o

Może ograniczymy się do artykułów o motoryzacji ? ;>
Jakieś archiwalne artykuły właśnie z motoru itp. itd.
Dodany obrazek

#16 Gość_szczuraz_*

Gość_szczuraz_*
  • Guests

Napisany 21 maja 2008 - 23:43

http://www.blogomoti...szly-pan-drwal/

przeczytajcie to ... powywalacie sie na nerki :twisted: :mrgreen: jakby to powiedział Phantom ... to zacnie :lol:

#17 OFFLINE   Piter__

Piter__

    Początkujący

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
    • :

Napisany 22 maja 2008 - 20:07

261 męskich organów
Męskim okiem

Pewien mieszkaniec Islandii ma dość nietypową pasję. Kolekcjonuje mianowicie… fallusy. Od 1974 roku, kiedy to wszedł w posiadanie pierwszego byczego penisa, uzbierał w sumie 261 organów należących do samców 90 różnych gatunków zwierząt.

Kolekcja Sigurdura Hjartarsona, który założył Islandzkie Muzeum Fallusa, jest niezwykle bogata. Największym eksponatem jest penis kaszalota mierzący – bagatela – 170 cm długości i ważący ok. 70 kg. Na przeciwległym biegunie jest mikroskopijnych rozmiarów dwumilimetrowy penis chomika.

Co prawda w zbiorach Islandczyka wciąż brakuje ludzkiego narządu, ale już czterech mężczyzn z całego świata zadeklarowało pośmiertne przekazanie swoich organów na rzecz muzeum. Jeden z nich – Amerykanin – oprócz złożonej pisemnie deklaracji przesłał do muzeum plastikowy odlew swojego penisa w skali 1:1.

Hjartarson prawie wszystkie eksponaty otrzymał za darmo. Jedynie metrowej długości penis słonia został oficjalnie zakupiony z funduszów muzeum. Resztę darów ofiarowywali Islandczykowi biolodzy, myśliwi i rybacy.

Islandzkie muzeum położone w miejscowości Husavik odwiedza rokrocznie nawet kilka tysięcy turystów z całego świata. Co ciekawe – unikalna ekspozycja przyciąga w większości kobiety.



hahahahahahhaha

#18 Gość_Franiu126p_*

Gość_Franiu126p_*
  • Guests

Napisany 22 maja 2008 - 20:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wyobrażacie sobie co ma jego zona powiedzieć? xD

#19 OFFLINE   Madd

Madd

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 535 postów
    • :

Napisany 27 maja 2008 - 22:03

Potrzebuję info o gazetach, w których były artykuły o Fiacie 126p i 125p od roku 2000 w górę...

Przykładowo:

MOTOR, grudzień 2005


Nie wierze, ze nikt nic nie ma!

Teraz np. jest artykuł w najnowszym AUTO ŚWIAT.
DM Garage
* Cabrio Bosmal 1.2 16v +
* Polski Fiat 126p 650FL Anglik

#20 OFFLINE   Harnas

Harnas

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2 323 postów
    • Time Online: 1d 3g 34m 38s

Napisany 28 maja 2008 - 07:43

no dobra....przyznaje sie. nie chcialo mi sie szukac.
mam jakis MOTOR z maluchem w srodku. poszukam i napisze Ci ktory nr to jest, moze juz go masz.
Dodany obrazek



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.