Skocz do zawartości


Zdjęcie

15 000 na miesiąc!


21 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 08 listopada 2006 - 15:14

Siema,

dostałem jakiś czas temu o jakiegoś gościa maila. Typ przekonuje mnie, że mogę nie robiąc prawie nic zarobić kupę kasy. Na początku typa olałem, ale w końcu postanowiłem przeczytać tego maila. Przeczytajcie go sami. Czysto teoretycznie to ma szanse na sukces. Ja się wkręciłem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Przelałem kaskę a teraz rozpowszechniam ten list dalej. Spróbujcie, 5pln to śmieszna kasa.. można zainwestować. Tylko nie kantujcie bo to bez sensu. Pozdro





Oto treść maila, przeanalizujcie go:


Czy można zarobić 15000 zł w miesiąc bez większego wysiłku?
Odpowiedź brzmi: TAK!


Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę przeczytaj załącznik.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak !!! Po pierwsze nie za nic bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo np. dziś albo jutro!)
Też nie wierzyłem ale się przekonałem! Zarobisz jak każdy kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc!
(ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się)
Ten sposób wymyślił
Roberto T. Kiyosaki- najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy i tak się rozeszło... aż trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tę stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas :)

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc
15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie! Moi znajomi już przestali narzekać na brak kasy, wciągnęli się jak
zobaczyli na własne oczy , a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nie ufni
hehe teraz się z tego śmieją! Jak sobie przypomnę ich miny jak opowiadali o tym jak zajrzeli na
konta!! Hehe. A zresztą mi tez gęba opadła jak zobaczyłem konto! A teraz moje konto wciąż rosło i dalej
rośnie. A jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu- czy jest to możliwe?!
Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po
prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł,
dziękuję, ze nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować
pieniądze po to by włożone- pracowały dla mnie- a nie ja na te pieniądze!!
Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000zl z każdej okazji. : )

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!
Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, ze chcesz).
W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy- bo nie musisz mieć bezpośredniego
kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się
o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, ze każdy ma swoje piec minut to po prostu zrób krok po kroku
tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez
Internet w takim KRÓTKIM czasie.

Ok. to zaczynamy bo się rozgadałem.
Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. Nie ważne ile masz lat. I na
dodatek nie będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. Nie będziesz przeglądał stron
internetowych, nie będziesz nigdzie dzwonić, klikać w banery, lub SPAMować, nie będziesz także płacić za
reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet ale nie koniecznie)

- I około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
KROK 1

Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać!
Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 zł.
Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz- nic większego nie zyskasz!".
Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzesza ludzi!!
Wiec, jak NAJSZYBCIEJ przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej"

Chcę, żebyś wiedział, że jest to po to aby UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
To naprawdę proste!!
Gdy wyślesz 5 zł na pierwsze konto z poniższej listy, to po prostu możesz już się szeroooko uśmiechnąć
Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści!! Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy

Oto obecna lista:

1. Nr konta: 71 1140 2004 0000 3502 3046 5117

2. Nr konta: 06 1020 2401 0000 0102 0143 4646

3. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1535 8880 0087

4. Nr konta: 61 1240 2063 1111 0010 1098 7343

5. Nr konta: 03 1050 1461 1000 0023 0939 8085



(jako dane przy przelewie można podać swoje dane jeżeli takowe są wymagane)
Pamiętaj !! wpłać 5 zł na konto nr.1 potem skasuj je. Następnie przesuwaj cyferki do przodu (tak, żeby nr konta z pozycji drugiej znalazł się na miejscu pierwszym, z trzeciej - na drugim itd. A na dole (na 5 miejscu) dopisz swoje konto.

KROK 2

Gdy już wysłałeś 5 zł. Na konto znajdujące się na 1 miejscu listy (wraz z ta dodatkowa notka- To BARDZO ważne!),
następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopie tej strony (tekstu na niej zawartego), po to by wysłać go ponownie
(korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40
osób (zapamiętaj, ze 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy
sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!).

A teraz pora na dowody! POTRZEBUJESZ DOWODU? Tutaj są przykładowe 3 osoby (lista osób
zadowolonych dostaniesz jutro!) oczywiś<>cie nie są to wszystkie!!, które testowały ten program
i które zainwestowały nic innego jak 5 zł. i 30 minut swojego czasu!:

"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś
3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których
mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły a jest jeszcze tydzień!! "

Tomasz Watorek , Warszawa

"Cześć. Tu Justyna! No cóż- co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO
MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę
nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku
tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! było tam prawie 15000 złotych!!! I jak ja to teraz
wydam tak szybko? przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej Dziękuje jeszcze raz!!!!:*"

Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto!! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na
początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie
zajebistego kompa !!nareszcie !! Dzięki dzięki dzięki!! "

Ryszard Bodler, Gdańsk

Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili- czytał to i się zastanawiał!

A tutaj troszkę matematyki :

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tę wiadomość w inny sposóB) , będziesz na 5 miejscu listy.
To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów,
które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem,
możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na
to, ze tylko 12,5% dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5).
Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie
wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), wiec dalsze 1 000
maili (25 x 40), podniosła twój numer na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125
osob(12.5% z 1000= 125), wiec dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje
konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się
udziela (12.5% z 5 000=625), wiec kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie
TWÓJ NUMER KONTA na 1 pozycje!!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich
odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!
Wiec
dostaniesz:

15 625 złotych!! (3125 x 5zl)

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka
dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te
pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś(aś) jeszcze, nie
wyrzucaj tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!!

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić,
ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł zaryzykować to nie dużo.

Pozdrawiam

#2 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 15:26

Sam nie wiem co myslc.. przeczytałem to cale i trache mnie zainteresowalo ale te niby opinie to sam bym mógł napisac..

Ekstra mam 15000 tys na karme dla krów..

Bronisław z Dupowłazów :)

:lol: Numen jak sie obłowisz to daj znac też w to wejde :D

#3 OFFLINE   jozekrj

jozekrj

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 15:57

ja mam lepszy patent na zarabianie 30000 w czasie jakim chcecie min 2 dni

tylko jest jeden duzy --------- na pocztek trzeba 160 tys zł :lol:

no i przydało by sie znac niemiecki
Future TERYTORIUM126p Member -- Oddzial 100-lica


http://s2.metaldamag....php?uid=147129

#4 OFFLINE   JackeRally

JackeRally

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 166 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 16:00

zbyt piekne zeby bylo prawdziwe :(

#5 OFFLINE   Jacq

Jacq

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 958 postów
    • Time Online: 10m 5s

Napisany 08 listopada 2006 - 16:08

Daj sobie spokój, Za te 5zł kup sobie browara.
Dodany obrazek

#6 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 08 listopada 2006 - 17:00

ja przesłałem gościowi 5pln czyli on już nie jest stratny bo 5 pln odzyskał. ciekawe ile osób mu to wpłaciło. spróbujcie to tylko 5pln :). wysłałem 150 maili :D hehe zobaczymy. jak mi przynajmniej ze 2 osoby odeślą to jużjestem do przodu. teraz trzeba czekać... ciekawe ile :D. kiedyś mama mi coś o tym mówiła i że to zzrobiła ale w sumie to wysłała tylko znajomym kilku tego majla i zarobiłą 40 złotych :D. zawsze coś. ona wysłałą z 5 majli ja 150 hehehe także może sobie nową radówkę kupię :D. patent mi się podoba

#7 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 08 listopada 2006 - 17:05

Nic innego jak żyrowanie na głupocie innych, ja ojszczywam takie akcje, normalną robotą można tylko sobie zapewnić stałą kase, a takie patenty to na krótką mete.

#8 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 08 listopada 2006 - 17:23

"Nic innego jak żyrowanie na głupocie innych" ????

widać że nie zrozumiałeś co tam jest napisane.

#9 OFFLINE   scandaL

scandaL

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów
    • :

Napisany 08 listopada 2006 - 19:14

juz to daawno temu dostalem ale olalem
ale za to teraz sprobuje :) czemu nie :D
chce to przetestowac na wlasnej skorze ;D zeby potem z pelna odpowiedzialnoscia powiedziec "OSZUSTWO" albo cos innego... :wink:
tylko ze mam malo kontaktow mailowych :/ zawsze sie kontaktuje na kom \.. musze pozbierac adresy mailowe od znajomych i jaazdaaa :D

Numien, wez i mi wyslij tego maila
[email protected]

pozdro

#10 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 08 listopada 2006 - 19:23

Ja uważam ze 5 zł to nie jest duzo wiec jakbym nawet nic nie zyskał to nie bede plakal za takim groszem :wink:

Chyba to porozsyłam wokolo :)

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg


#11 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 08 listopada 2006 - 19:47

juz to daawno temu dostalem ale olalem
ale za to teraz sprobuje :) czemu nie :D
chce to przetestowac na wlasnej skorze ;D zeby potem z pelna odpowiedzialnoscia powiedziec "OSZUSTWO" albo cos innego... :wink:
tylko ze mam malo kontaktow mailowych :/ zawsze sie kontaktuje na kom \.. musze pozbierac adresy mailowe od znajomych i jaazdaaa :D

Numien, wez i mi wyslij tego maila
[email protected]

pozdro


to nie jest oszustwo na bank no bo jak?.. to najwyże może nie wyjść

#12 OFFLINE   Nikita

Nikita

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 356 postów
    • Time Online: 1g 14m 14s

Napisany 08 listopada 2006 - 21:12

ejo ludzie nie dajcie z siebie robic idiotow to jest oszustwo i wiem to bo sie z tym spotkalem i mialem udowodnione z kodeksem w rece zet ak nie mozna

po pierwsze zeby to bylo legalne to za te 5 zloty cos musisz temu gosciowi dac czyli jakis towar usluge inaczej nazywa sie to WYMUSZENIE

po drugie jest to na zasadzie tzw piramidy ktora w polsce jest ZAKAZANA

po trzecie jest to spamowanie poczty i jezeli nie jest to reklama jakiejsc firmy albo cos co moze byc przez poczte uzanane automatycznie za spam to jest spamowaniem ktore JEST KARANE Z URZEDU

ludzie niech tylko znajdzie sie jeden zyczliwy ktory poda to do odpowiednich organow sciagania to po numerach kont dojda do wszystkich za co grozi od grzywny w wysokosci CO NAJMNIEJ rownowartosci WYMUSZONEJ gotowki + 100% do PARU LATEK ZA KRATKAMI

i nie ma tlumaczenia a bo ja nie wiedzialem

nie robcie glup[ot i puki mozecie to wycofajcie sie z tego bo ie warto bo to jest zwykle OSZUSTWO

#13 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 09 listopada 2006 - 05:08

powtarzasz, że oszustwo.. a kto oszukuje kogo hyh? i jakie wymuszenie, nikt tu nikogo do niczego nie zmusza.

#14 OFFLINE   m.a.x.x.

m.a.x.x.

    Master

  • Member
  • 3 638 postów
    • Time Online: 12d 12g 32m 34s
Garaż Zobacz Garaż

Napisany 09 listopada 2006 - 09:16

To się chyba nazywa piramida (system argentyński) :).
I raczej to nie jest inwestycja, a już napewno Robert Kiyosaki (czytałem jego książkę) tak się nie dorobił :)

Definicja:
Inwestycja to wydatki przedsiębiorstw na dobra, które mogą być użyte do produkcji innych dóbr i usług. Jest to tzw. "efekt korzyści odroczonych w czasie".

A tu ciekawe linki :lol:
http://lemat.priv.pl...=page&pg_id=107
http://pl.wikipedia....amida_finansowa
http://www.liberator...rticle&sid=1589

#15 OFFLINE   Medyk

Medyk

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 494 postów
    • Time Online: 9m 13s

Napisany 09 listopada 2006 - 11:44

Dokładnie tak to jest własnie piramida finansowa, swój wkład masz to jest pewne, przecież wpłacasz te 5zł, ale nie masz pewności że ktos zacznie wpłacać na twoje konto, poza tym jeśli inni wpłaca na twoje konto, to oni znowu nie mają pewności że ktos wpłaci na ich konto, w sumie to nie sa duże sumy, ale w dalszmy ciągu to jest żyrowanie na innych, podobne jest dzisiaj z telewizyjnymi grami gdzie musisz dzwonić lub wysyłac sms'y, kazdy kto tam dzwoni składa sie na nagrode dla jednego.

#16 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 09 listopada 2006 - 11:54

no i co w tym złego?

#17 OFFLINE   nermack

nermack

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 713 postów
    • Time Online: 16g 27m 42s

Napisany 10 stycznia 2007 - 13:52

No numen mineło juz sporo czasu od kiedy wysłałes maile do znajomych udało ci się zbic majatek dzięki temu mailowi :roll:

był 126p - 903ccm SPi [*]15.10.2007r
 

jest

BMW E46 330D 

126p elx 1,2mpi in progress...

03ebb3e7446e720e.jpg


#18 OFFLINE   Qulek

Qulek

    Master

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 postów
    • :

Napisany 10 stycznia 2007 - 14:33

Jakby zarobił to juz by Subaryną ganial na oesach... :lol: :lol:

#19 OFFLINE   Numen

Numen

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 437 postów
    • Time Online: 20m 53s

Napisany 10 stycznia 2007 - 18:16

już dawno ściągnąłem 145 chyba albo 140 już nei pamiętam... ale za darmo :D
Kiedy deszcz nie pada i wody coraz mnie... co mówię na to ja? KONEWKA :D Dodany obrazek
http://www.terytoriu..._vehicle&CID=48 GŁOSOWAĆ!

#20 OFFLINE   FSMarcin

FSMarcin

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 402 postów
    • Time Online: 9m 6s

Napisany 24 września 2007 - 17:19

Zarobiłeś cóś chłopie? :lol:



Similar Topics Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście






IPB Skin By Virteq
Witaj,
przeglądasz stronę jako gość, rejestrując się zyskasz dostęp do wielu dodatkowych opcji.